Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 4 из 9]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 826ca-10

Место сбора и общения поклонников и единомышленников несравненного Кондратюка Игоря Васильевича (форум СТБ)

Два слова о себе:


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 644_147782381567933

Ігор Кондратюк та співаки "Х-фактора" знайшли справжнього кременчуцького соловейка
http://pplus.in.ua/news/_gor_kondratyuk_ta_sp_vaki_quoth_faktora_quot_znayshli_spravjnogo_kremenchutskogo_soloveyka

http://kseniawitty.deviantart.com/gallery/60821644/Devious-Folder

тут про Караоке, которое было в Кременчуге, с фото участников


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
«Караоке с Майдана» приехало в Кременчуг

Желающих спеть – хватает.

Народное музыкальное шоу «Караоке на Майдане» сегодня приехало в Кременчуг. На площади недалеко от железнодорожного вокзала собралось несколько сотен людей. Известный ведущий Игорь Кондратюк остроумно шутит с кременчугской публикой и одновременно отбирает певцов для выхода на сцену, где непосредственно они и будут соревноваться между собой.

Стоит отметить, что желающих спеть - хватает. Кто-то поет песни Скрябина, кто-то выбирает песни из народного репертуара. Соревнования на сцене проходят в несколько этапов. Победители сегодняшнего мероприятия получат сертификаты одного из магазинов бытовой техники. Стать заочным участником известного шоу вам помогут фотографии Александра Гринченко.
http://kg-ua.com/index.php/novosti/kremenchug-i-regiony/item/14175-karaoke-s-majdana-priekhalo-v-kremenchug.html


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 14910531_1418122691549219_5352734669185105946_n

Ігор Кондратюк добавил(-а) 7 новых фото.
2 ноября в 18:33 · 
Сіао, амісі!
Отже, 6 листопада - зйомка програм "Караоке на майдані"! Початок - об 11:00. Бо - короткий світловий день! Київ, Хрещатик, 15. 
Пісні для першого туру:
Попытка № 5 («Віа ГрА»), Вахтерам ("Бумбокс"), Білі троянди («Тік») 
Пісні для другого туру:
За белыми метелями (Наталя Бучинська), Горобина ніч (Оксана Билозір), Ти подобаєшся мені (Віктор Павлік), 33 коровы (к/ф "Мэри Поппинс, до свидания"), Горiлка (Верка Сердючка), Мам (Скрябін),
Все мине ( мюзикл «Сорочинський ярмарок»), EARTH SONG (MICHAEL JACKSON), Мокрая («Quest Pistols Show» и MONATIK), Веснянка (Наталя Валевська), Rolling in the Deep (Adele), Один на свете (София Ротару), HAPPY (PHARRELL WILLIAMS), Марджанджа (Шуфутинский Михаил), Лиш вона («Плач Єремії»), Гуляй, народ («ТІК»), Северное сияние (ЖЕНЯ ВЛАСОВА), Happy End («Пара нормальних»),
Давай забудем всё (Алена Винницкая), Аркан (Ruslana), Marsik («DZIDZIO»),
Підходящий (Тетяна Піскарьова), Я чую тебе тут («Друга Ріка»), Перемирие («Виагра»),
Люли (Оля Полякова), Вітрила (Влад Дарвин и DARA), Вахтерам(« Бумбокс»),
Она вернется («MBAND»), Alejandro (Lady Gaga), Кукушка (Виктор Цой), Україна це я (Катерина Бужинська). Хочете виграти? Головне - прийти!
 Удачі всім! P.S. Оскільки я на канікулах поїхав на екскурсію в Рим, ось вам декілька фоток про це древнє місто... (сьогодні - +22!). P.P.S. Не моє діло, але... Чому вигнали з Х-фактору Сашу Ломію??? Я думав - він "залізний" учасник фіналу!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ігор Кондратюк
18 ч · 
Все-таки без Х-фактору мені восени якось... дивно. Звичка - друга натура (картярський термін)...  Не можу сказати, що був уважним глядачем сьомого сезону. Скоріше - був неуважним глядачем. Але раптом я зрозумів, що, оскільки я через свою відсутніть у проекті не відповідаю за жодного з учасників, можу поставити експеримент "Як би глядачі голосували за того, кого судді не взяли у 12-ку?". І запропонував взяти участь у такому експерименті одному з невдах останнього кастингового дня 7-го сезону. Кому? А кого по-вашому, судді несправедливо позбавили прямих ефірів? P.S. Колись довго жалкував, що не взяв у свою категорію Аркадія Войтюка, Марту Адамчук та інших


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ігор Кондратюк
5 ч · 
Отже, ви побачите кожну суботу НЕ В ТЕЛЕЕФІРІ виступи Саши Ломії! Чому Ломія? Бо він - найретинговіший серед тих, хто не пройшли у прямі ефіри. Його виступи на кастингу у інтернеті продивилось майже 2 млн разів!!! У Аїди, до слова, на момент першого ефіру було менше
А моя кришталевоголоса Аїда до сьогоднішнього дня є рекордсменом українських талант-шоу! Отже - експеримент під назвою: "Паралельний Х-фактор Саші Ломії"


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ігор Кондратюк
1 ч · 
І ще раз про те, як буде виглядати експеримент під умовною назвою «Паралельний Х-фактор». Оскільки я впевнений у тому, що Саша Ломія сильний конкурент, я хочу переконатись, що він здатний зібрати не менше голосів, ніж ті хто пройшов у прямі ефіри шоу. Але Саша не в прямих ефірах, тому наша з ним сцена – це ютьюб. І я на сто відсотків певен, що Саша Ломія збере не менше, переглядів, ніж фіналісти «Х-фактора 7»! 
Кожного тижня ми будемо готувати пісню тему чергового прямого ефіру. Оцінювати виступ будете ви – своїми переглядами! 
За фіналістів шоу глядачі голосуватимуть смс-ками, а за Сашу Ломію – переглядами на ютьюб. 
Отже, якщо ви хочете віддати свій голос за Сашу – голосуйте переглядами його номерів на ютьюб, які ми будемо викладами щотижня одночасно з прямими ефірами Х-фактора


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Ігор Кондратюк
1 ч · 
І ще раз про те, як буде виглядати експеримент під умовною назвою «Паралельний Х-фактор». Оскільки я впевнений у тому, що Саша Ломія сильний конкурент, я хочу переконатись, що він здатний зібрати не менше голосів, ніж ті хто пройшов у прямі ефіри шоу. Але Саша не в прямих ефірах, тому наша з ним сцена – це ютьюб. І я на сто відсотків певен, що Саша Ломія збере не менше, переглядів, ніж фіналісти «Х-фактора 7»! 
Кожного тижня ми будемо готувати пісню тему чергового прямого ефіру. Оцінювати виступ будете ви – своїми переглядами! 
За фіналістів шоу глядачі голосуватимуть смс-ками, а за Сашу Ломію – переглядами на ютьюб. 
Отже, якщо ви хочете віддати свій голос за Сашу – голосуйте переглядами його номерів на ютьюб, які ми будемо викладами щотижня одночасно з прямими ефірами Х-фактора
Всем привет! А давайте на ветке Кондратюка или на отдельной ветке "параллельный Х-Фактор" будем выкладывать  выступления А.Ломии и давать ссылки на просмотр. Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 2176014025 Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 3829237429


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:
Всем привет! А давайте на ветке Кондратюка или на отдельной ветке "параллельный Х-Фактор" будем выкладывать  выступления А.Ломии и давать ссылки на просмотр. Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 2176014025 Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 3829237429
Привет!
Думаю, новую ветку открывать не стоит.
Раз Кондратюк это замутил,
то и будем здесь постить инфу и видео не только с Кондратюком, но и с Ломия, тем более сам Кондратюк будет выкладывать эти видео, ну а мы дублировать тут.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ігор Кондратюк добавил(-а) 
2 ч · 
Рим прекрасний тому, що його ніколи не можна пізнати до кінця. Все-таки - "Вічне місто" 
Навіть якщо за 5 днів ти находив 40 тисяч кроків! (до речі - чотири зйомки "Караоке на майдані"). Найбільше вражає, збуджує і навіть вводить в ступор, як це не банально - Колізей. Вражає - історією та розмірами, а збуджує і вводить в ступор - кровожерливістю: рекордна кільеюкість пролитої людської крові на квадратний метр за всю історію - саме на ньому... Мені в шкільні роки найбільше хотілося потрапити в міста-колиски європейської цивілізації - Афіни, Стамбул та Рим. Рим я взяв останнім через 20 років після відвідування двох перших міст. Обов'язково побувайте в Римі! Камо грядеши? Невідомо, їй богу! P.S. Ну, це все - лірика римських канікул 
Сьогодні увечері - голосуємо за Сашу Ломію на youtube. Він співає власну пісню "Радость моя". Нагадаю, ми з хірургом Ломією проводимо експеримент: відсіяний учасник Х-фактору може мати велику глядацьку підтримку! Не меншу, ніж 12-ка! А ось в неділю - відміна зйомки "Караоке на майдані". Дощ!!!, трясця його мами.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ігор Кондратюк
10 мин · 
Поїхали! Олександр Ломія починає заочне змагання з учасниками українського Х-фактору! День перший. Пісня на вибір учасника. Як на мене - щиро і бере за душу. Згодні? Ставте йому "лайк" youtube!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Sanchezz пишет:Ігор Кондратюк добавил(-а) 
2 ч · 
Рим прекрасний тому, що його ніколи не можна пізнати до кінця. Все-таки - "Вічне місто" 
Навіть якщо за 5 днів ти находив 40 тисяч кроків! (до речі - чотири зйомки "Караоке на майдані"). Найбільше вражає, збуджує і навіть вводить в ступор, як це не банально - Колізей. Вражає - історією та розмірами, а збуджує і вводить в ступор - кровожерливістю: рекордна кільеюкість пролитої людської крові на квадратний метр за всю історію - саме на ньому...

Рим, да, он может приворожить. Едешь один раз, а потом возвращаешься и возвращаешься... Правда, я больше люблю христианскую часть - Собор Св. Петра и Замок Ангела. А больше всего - фонтан Треви. Кондратий, что ж ты делаешь, пошто дразнишься, противный?... Эх...


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Sanchezz пишет:Ігор Кондратюк
10 мин · 
Поїхали! Олександр Ломія починає заочне змагання з учасниками українського Х-фактору! День перший. Пісня на вибір учасника. Як на мене - щиро і бере за душу. Згодні? Ставте йому "лайк" youtube!

Я вот не понимаю, и что он хочет получить в итоге? Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 3829237429 Человек соревнуется сам с собой, всего-то. Ну, лайки, а дальше-то что? Игорь Кондратюк: Общение поклонников и единомышленников - Том III - Страница 4 532818499 Не допру цель Кондрата, вот никак.


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ігор Кондратюк
1 ч · 
Облом - це коли ти на два дня раніше прилітаєш з теплого (+21) Риму на зйомку "Караоке на майдані", у суботу увечері змушений відмінити зйомку через "погрози" дощу від метеоінформерів, а дощу таки немає... Трам-пара-рам!!! А у Олександра Ломії на Youtube, до слова, вже більше 65 000 переглядів його нової пісні "Радость моя"! Далеко попереду кількості переглядів усіх учасників вчорашнього прямого ефіру Х-фактору-7
В суботу дивіться його другу позаконкурсну пісню!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 4 из 9]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения