Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII

На страницу : 1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 67]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Петро Порошенко
39 мин. · 
Занепокоєний несподіваною новиною за підсумками засідання ТКГ у Мінську про нібито готовність України в односторонньому порядку скасувати економічні обмеження щодо ОРДЛО.

Нагадаю, що 15 березня 2017 року рішенням РНБО було призупинено економічні зв'язки з окупованими територіями як реакція на свавільне захоплення (експропріація або запровадження зовнішнього управління Москвою) українських державних та приватних підприємств, запровадження рубльової зони та російської податкової системи.

Що ж змінилося з того часу? З боку окупанта - нічогісінько. Виходить українська сторона стає на коліна, про що вже говорив Зеленський?
Ми ніколи не заперечували проти відновлення економічних зв'язків, але в чіткій відповідності до національних інтересів України, за умови виконання згаданого рішення РНБО, передусім, встановлення сталого і тривалого режиму припинення вогню, повернення захоплених державних і приватних підприємств їх українським власникам.

Вимагаю від президента Зеленського дати публічну відповідь, на якій підставі він дав такі директиви делегації України. Реалізація російського сценарію на Донбасі - це зрада національних інтересів нашої держави і пам`яті про тисячі українських патріотів, які загинули за свободу, суверенітет та територіальну цілісність України!

Що далі? Репарації з бюджету України на користь агресора? Автономія з правом вето на суверенні рішення держави, на курс до ЄС та НАТО?

Не дозволимо реалізувати російський сценарій врегулювання ситуації на Донбасі!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
сказать , что я в шоке от выходки кучмы - ничего не сказать.
теперь понятно, почему они с Порохом не сработались.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Виталий Портников
16 мин. · 
Рішення про економічну блокаду окупованих районів Донбасу не було ініційовано українською владою, яка тоді побоювалася економічних проблем не тільки для самих окупованих територій, а й для решти України. Воно стало підсумком багатоденного протистояння патріотичної громадськості та влади, постійних звинувачень у «торгівлі на крові», які лунали в ефірі телеканалів, що підтримують сьогодні нового президента Володимира Зеленського з вуст представників політичних сил, які підтримують сьогодні Володимира Зеленського і звинувачують стару владу у збагаченні на війні.
Так що ж закінчилося сьогодні ввечері - кров, патріотизм, нажива або сумління? Де ж гнівні вигуки патріотів, де ж спеціальні ефіри телеканалів? Де це все? Або Порошенку не можна «торгувати на крові», а до рук Зеленського кров убитих українських солдат не прилипає? Або 2017 року для того, щоб зупинити цю торгівлю, можна було організовувати незаконну по суті блокаду на лінії розмежування, а 2019 року можна просто аплодувати і радіти? Чому вони всі мовчать? Що за огидний сеанс псеводопатріотіческого стриптизу?
Ми, порядні люди в цій країні, виявилися лише тонким прошарком між тими, кому наплювати на Україну і тими, хто картинно рве на собі вишиванки, коли за це можна отримати політичні дивіденди і просто дивіденди. І тих, і інших об'єднує одне - жага до наживи. Просто дуже хочеться грошей. І їм абсолютно все одно на чому заробляти - на війні так на війні, на мирі, так на мирі, на боротьбі з «торгівлею на крові», так на боротьбі, на схваленні «торгівлі на крові» - так на схваленні. У одних немає мізків, у інших - совісті.
Так вони продадуть і честь України, і саму Україну. І навіть не помітять цього.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:сказать , что я в шоке от выходки кучмы - ничего не сказать.
теперь понятно, почему они с Порохом не сработались.
а я не в шоке,
я чего-то подобного и ожидал. Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 532818499


Привет Масёк! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
«Можу суржиком для вас». Між спікером Зеленського та 5 каналом сталася суперечка у Twitter
У середу, 5 червня, у мікроблозі Twitter сталася невеличка суперечка між прес-секретарем президент Юлією Мендель і 5 каналом.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/mozhu-surzhikom-dlya-vas-mizh-rechniceyu-zelenskogo-ta-5-kanalom-stalasya-superechka-u-twitter-50025512.html


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
ЧЕРНОБЫЛЬ, Украина (Рейтер) - Успех американского сериала о первой в мире радиационной катастрофе, которая произошла на Чернобыльской АЭС, привел к увеличению числа туристов, желающих увидеть своими глазами станцию и заброшенный город, рядом с которым она расположена.

Одно из турагентств, специализирующихся на поездках в Чернобыль, сообщило о 40-процентном увеличении числа бронирований с момента начала показа сериала телеканала HBO в мае.
В апреле этого года исполнилось 33 года со дня аварии на Чернобыльской АЭС, вызванной неудачным экспериментом в четвертом энергоблоке, что привело к радиоактивному загрязнению огромных территорий.
В сериале HBO рассказывается о последствиях аварии, о масштабной операции по расчистке завалов и о последующем расследовании.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 61972911_10215429763801296_5432673513888546816_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fdnk1-1

это хениально я щитаю Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 1925329253

Доброе утро! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
МОНІТОРИНГ ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ НАСТРОЇВ УКРАЇНЦІВ (29 ТРАВНЯ – 3 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ)
http://ratinggroup.ua/research/ukraine/monitoring_elektoralnyh_nastroeniy_ukraincev_29_maya_3_iyunya_2019_goda.html?fbclid=IwAR1dt9rY6Afdn9o8b-cQydF2o5L9pLvubbcWSTAQF5IMNYpOjmcl4Ntn8XI

Абсолютна більшість (88%) очікують радикальних змін в країні. Лише 4% виступають за стабілізацію ситуації, аби не було гірше, 5% – за повернення у минуле. Запит на зміни притаманний абсолютній більшості представників усіх вікових, регіональних та електоральних груп. 

мне интересно, все ли 88% понимают, что радикальные перемены не пройдут безболезненно? 
или голосовавшие за Зеленского 73% считают что радикальные перемены и реформы пройдут весело и с шутками и танцами?
при этом, я за радикальные перемены, за реформы,
но я то понимаю, что жить станет сложнее и труднее,
но если эти реформы будут правильные,
то спустя несколько лет или десятилетий жить станет лучше!
Доброго вечера! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кучма прояснив свою пропозицію "не стріляти у відповідь"

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кучма вважає, що українські війська під час режиму тиші на Донбасі не мають відповідати на "провокаційні обстріли" з цивільних об’єктів.

Про це Кучма сказав у четвер під час брифінгу в Адміністрації президента.

За його словами, переговорна група домовилась, що до 19 червня мають бути підготовлені документи з заходами забезпечення режиму тиші.

Кучма каже, що умова "не стріляти" має стосуватись виключно "провокаційних обстрілів".

"Коли заїжджає якась установка чи в дитячий садочок, чи до хати, чи взагалі в населенний пункт і веде обстріл наших територій. Скажіть будь ласка, ми можемо, якщо бачимо, що це з такого, дитячого, умовно кажучи, садочка, ми можемо давати відповідь?" – пояснив представник України.

Він наголосив, що відповідати вогнем треба, "коли йдуть бойові дії на відповідній території, де немає таких населених пунктів".

На уточнювальне запитання журналістки, чи йдеться про те, що Українська сторона пропонує не відповідати виключно на ті обстріли, які йдуть з цивільних об’єктів на неконтрольованій території, Кучма відповів:

"Абсолютно, коли ми чітко повинні розуміти, що це провокаційні обстріли".
https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/6/7217362/

надеюсь, кто-нибудь типа Нади Савченко лупанет по дворцу Кучмы из миномета (как она любит),
а он такой - ну, это провокационный обстрел, пусть стреляет и дальше, мне жены и дворца не жалко, если что новые куплю!
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 3190515068


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Чого прагне Путін
Після артилерійського обстрілу на Донбасі президент України Володимир Зеленський заявив про часткову втрату Кремлем контролю над найманцями. Не знаю, чи розуміє сам глава держави – чи ті люди, які пишуть тексти далекому від реального життя і політичних процесів колишньому коміку – що така теза тільки підтверджує російську вимогу про прямі переговори Києва із керівництвом «народних республік». Кремль і сам стверджує, що він нікого на Донбасі не контролює, що це повстанці-шахтарі створили нові органи влади і збройні сили і протистоять «київській хунті». І ось вже сам президент України підтверджує, що Росія не контролює ці збройні формування. Що, власне, і було потрібно довести.

Виталий Портников, журналіст
https://ukr.lb.ua/news/2019/06/07/428967_chogo_pragne_putin.html


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Шоумен Сергій Притула балотуватиметься до парламенту за списком партії Вакарчука «Голос»

Відомий телеведучий і шоумен Сергій Притула повідомив, що балотуватиметься на виборах до Верховної Ради України за списком партії Святослава Вакарчука «Голос».

Про це він заявив у відеозверненні на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.
«Я хочу щоб мої діти жили і працювали в цій країні. І я хочу докласти до цього якісь зусилля. Я відчуваю себе достатньо фінансово незалежним чоловіком для того, щоб гарантувати, що мій похід до парламенту не є спробою заробити додатковий карбованець. І головна мотивація – це команда, із якою я іду на ці парламентські вибори. Я перший раз за майже 38 років готовий поставити свою репутацію на шальки терезів. З цією командою я впевнений в тому, що те, як я бачу, як має розвиватися країна, можна це реалізувати», – зазначив він, пояснюючи своє рішення йти в політику.

А про саму партію «Голос» він сказав: «Ви не знайдете колишніх народних депутатів. Ви не побачите там людей, які збираються лобіювати інтереси якихось олігархів чи фінансових промислових груп. Є достатні фахівці з юриспруденції, з інвестицій, з медицини, з освіти».

Сергій Притула також повідомив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-е місце у виборчому списку, хоча той пропонував йому місце у першій десятці. Таким чином, щоб Притула потрапив до парламенту, партія має набрати понад 13% голосів виборців.

Сьогодні, 8 червня, відбудеться з’їзд партії «Голос».
https://www.radiosvoboda.org/z/2730

ну, 30 место это видимо специально, чтобы не стать депутатом, но в то же время быть частью Голоса и привлечь часть избирателей!

и Вакарчук и Притула не вызывают у меня отрицательных эмоций,
и думаю - у многих других!
так что, полагаю, решение правильное.

Доброго дня хунта! Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Зеленский помиловал 72-летнего уроженца России из "списка на обмен"

Президент Украины Владимир Зеленский подписал указ о помиловании 72-летнего уроженца России Вячеслава Высоцкого, который находится в так называемом "списке на обмен". Об этом Настоящему Времени сообщил источник в Министерстве юстиции Украины.

Вячеслав Высоцкий находится в списке тех, кого Украина предлагает обменять на украинцев, содержащихся в тюрьмах России и аннексированного Крыма.

Летом 2018 года сотрудники офиса омбудсмена Людмилы Денисовой уточняли так называемый "список на обмен", предлагали заключенным написать письмо президенту России Владимиру Путину с просьбой обменять. Высоцкий такое письмо написал.

Решение о помиловании Высоцкого принято в рамках готовящегося обмена, сообщил Настоящему Времени источник в Минюсте.

"72-летний уроженец Октябрьского района Курской области РФ, россиянин по национальности с украинским гражданством, директор ООО "Медиком" осужден Деснянским судом Киева к 12 годам лишения свободы за государственною измену. Из открытых решений суда можно понять, что госизмена Высоцкого заключалась в шпионаже: он собирал ведомости, составляющие государственную тайну, "с целью передачи представителям иностранной организации". О какой именно информации идет речь, узнать нет возможности: доступ к приговору закрыт в Едином реестре судебных решений в связи с той же государственной тайной", – сообщало ранее о Высоцком украинское издание "Цензор.Нет".

Вчера эту информацию со ссылкой на источники опубликовало издание "Обозреватель", но позже эту новость ужалили с сайта.
https://www.currenttime.tv/a/ukraine/29988071.html

 "россиянин по национальности с украинским гражданством" - это как? 

интересно, он по глупости помиловал или ему занесли пакет с долларами или позвонили от "уважаемого" человека?


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
"Голос" опубликовал свою программу. Файл по ссылке: https://www.dropbox.com/s/np219ckfhi1t7lf/Program.pdf

Всем привет!)


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIII 62185921_10156728941961843_2077647711695273984_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fdnk1-1


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 67]

На страницу : 1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения