Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXVII

На страницу : Предыдущий  1 ... 34 ... 65, 66, 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 66 из 67]

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Evgen Dykyj
1 ч  · 
ЛАГІДНА РУСИФІКАЦІЯ
Ну шо, мої котики та зайчики, історія таки ставить перед нами унікальне надзавдання - виграти війну з рашкостаном під керівництвом малоросів, глибоко індоктринованих рускоміром.
На перший погляд місія неможлива, але ми вже зробили стільки неможливого, що може і це здолаємо. 
Але єдиний спосіб здолати - це весь час моніторити кожний крок нашої досі не зовсім української влади.  Коли вона робить речі правильні (лишається у загрожуваному Києві, сприяє всім хто мочить русню, просить по світу зброю, посилає нах лукаві "мирні ініціативи" тощо - на щастя список вже досить довгий і потроху зростає) - радісно щиро підтримувати та хвалити. Але коли заштампована з радянського дитинства вата у мізках знову бере верх - не соромитись щоразу давати по руках та вкотре жорстко нагадувати прості та очевидні для українців, але незрозумілі малоросам речі.
Кейс із громадянством Невзорова огидний і сам по собі, і саме як прояв досі неподоланого малоросійства наших керманичів.
Як на мене, кейс особливо яскравий саме тому, що особисто Невзоров далеко не найогидніша фігура з-за порєбріку, обласкана офіційним Києвом. Він принаймні перейшов на бік добра не 24.02.2022, а щонайменше з 2014, якщо не раніше (якось до того надовго випустив був його з виду). І критикує не лише персонально пуйла, а всі їхні скрєпи, починаючи із православія та закінчуючи побєдобєсієм. Чувак дійсно системно переглянув свій колишній світогляд, і виглядає на дуже нечисленний приклад справді порядного мскл, наскільки це взагалі можливо.
Але по-перше, з якого часу просто бути не-лайном  із-за порєбріка стало достатньою підставою для отримання громадянства? Громадянство - це не політичний притулок (який можна і треба надавати противникам будь-якого диктаторського режиму, це ознака належності до демократичного світу), і навіть не вид на постійне проживання (який взагалі-то вже не так просто отримати і для якого вважається за потрібне мати підстави окрім як "я не-лайно").
Громадянство - це право вирішального голосу у питаннях про долю нашої країни. Не більше і не менше. І от купа людей, вся заслуга яких перед Україною та весь звязок яких із Україною полягає у нелюбові до Кремля, у винагороду за цю нелюбов отримують право вирішувати долю моєї країни. Камон, мої котики та зайчики, ми дійсно на таке підписувались та делегували нащій владі право ділитися нашим з вами суверенітетом у своїй країні (ага, тим самим суверенітетом, за який у нас зараз війна) із будь-ким, хто десь там за парєбріком недобре відгукнувся про їхнього ординського хана? Рілі?
Взагалі, мої котики та зайчики, у нас що, не демократія, а монархія, де монарх кому хоче роздає "підданство"? А ми відповідно не громадяни, бо з громадянством так не чинять, а як за парєбріком - "подданиє"? Судячи з історії "гражданіна Нєвзорова" вже по ходу так...
Ну а другий елемент цього яскравного кейсу - це вчергове продемонстрована нашими керманичами память рівня посередньої золотої рибки.
Так, Невзоров останніх років - ворог Кремля, і здається на відміну від багатьох "хороших свинособак" навіть не лише Кремля, але і Імперії. Але до того цей же Невзоров був співучасником військового злочину - радянської інтервенції проти Литовської Респубілки у 1991 році. І рівно так само як ненависні нами сьогодні Кисельов та Соловйов тоді мегапопулярний пітерський журналіст прославляв дії окупантів, зняв цілий фільм про "героїв" ОМОНу із красномовною назовю "Наши", та пубілчно закликав якомога жорстокіше придушити "литовський фашизм".
Я щось не чув, щоб він публічно покаявся у тодішніх діях та просив вибачення у литовського народу. І Литовська Респубілка досі не виключила його зі списків розшукуваних військових злочинців - певно тому, що не має для цього жодних підстав.
Я розумію, що для наших сьогоднішніх керманичів світова та українська історії почалися у квітні 2019 року - бо до того вони в цій історії не відігравали жодної ролі, і ніколи не цікавились звідки що взялось, зокрема звідки та як взялась та держава, в якій їх обрали керувати у історичні часи. 
У них в принципі відсутні ті координати добра та зла, які виставляються при доброму знанні світової та національної історії, і які є дуже помічними при ухваленні рішень про сьогодення та майбутнє - бо ці рішення виглядають зовсім інакше поза історичним контекстом та при його розумінні. Це їхній системний баг, що проявляється у всьому, у речах значно важливіших за історію з паспортом Невзорова 🙁
Але ж навіть при такому загальному бекграунді можна хоча б врахувати, яку роль от прямо тут та зараз відіграє для України Литовська Респубілка, і хоча б із елементарної поваги до найбільш щирого та послідовного нашого союзника утриматись від образливого для литовців демаршу. Ну це ж як то кажуть "елементарно, Ватсон!"...
Но ніт. Якщо ти малорос по своїй суті, то навіть коли історія зі своїм незбагненним почуттям гумору виносить тебе на передову боротьби проти Московії, в душі все одно саме Москва та Пітєр лишаються для тебе еталоном "сталічнаво успєха", культурною столицею тощо. А всякі там Литви та тим більше країни де гуторять незрозумілими агліцькими мовами - то взагалі випадкові союзники, з якими доводиться рахуватись, але лише тому, що у "культур-мультур-столиці" наразі сидить поганий цар, а насправді ж всьо шо на захід - то чуже, а отам, на північному сході, свої-рідні, з якими через поганого царя сталось непорозуміння...
І ось таке колоніальне світобачення вилазить всюди, де лише знаходить собі шпарину. Зокрема виявляється у залицянні перед "хорошими свинособаками". Бо ж без авторитетів зі "сталіци" провінційним малоросам дуже тяжко, от і хапаються як за соломинку за всьо що з-за парєбріка, але ніби і не проти нас... 
Свідомо чи ні, але в такий спосіб, через всіялких невзорових-пономарьових-латиніних у країні, яка платить неймовірно високу ціну за давно назрілу та перезрілу деколонізацію, стверджується протилежний дискурс "лагідної, ліберальної" русифікації.
Соромно за країну, якою навіть у час її найвищого злету та оплаченого вкрай дорогою ціною самоствердження керують хворі на комплекс меншовартості. І дуже важко з таким комплексом перемагати 🙁
Але у нас нема вибору - в тому, що стосується перемоги. Доведеться, мої котики та зайчики, як у старому анекдоті "з усім оцім лайном на борту спробувати злетіти" 🙂 
А для цього зокрема бити по руках щоразу, коли ці рученьки шаловлівиє роблять якусь пакость та мєрзость - наприклад, розкидаються нашими паспортами.
Пишемо, демонструємо, тицяємо носиками у каку. Політичний біженець Невзоров - велкам, громадянин Невзоров - не дозволимо.
І раніше чи пізніше все таки стане Україна 🙂
Пи.Си. Одразу випереджаю коментарі про "порохоботство" - коли попередній президент так само безпідставно та свавільно розкидався паспортами та посадами різним грузинським та московським опозиціонерам, я займав щодо цього рівно таку само позицію, і так само публічно. Кому не ліньки - можете переглянути тодішні пости, ФБ всьо памятає 🙂 Бо тут, мої котики та зайчики, не про симпатії та антипатії, а про засади та принципи.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:Мої  вітання Санчез, Маську, Канті. Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 940518261Весна пройшла непоміченою - почалось військове літо 2022 року. Сьогодні всі підводять підсумки 100 днів, як почалася рашистсько-українська війна. На сході йдуть тяжкі бої, а ми все чекаємо тяжкого озброєння. Орки вивоять зерно та сталь з України, Лукашенко дозволив через білорусь вивозити українське навороване зерно. Нема слів на те, що роблять ці нацисти і поки що нічого обнадійливого не бачу.

Спокійного всім вечора і ночі, побачимось. Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3691576930
ЛЯЛЕЧКА! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 2282262043

даже не стану комментировать - мы на одной волне.  Зло берет, что власть много треплется, но против всего этого даже четверти усилий не прикладывает по сравнению с гонениями и преследованиями проукраинской оппозиции.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Привет Лялька! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 940518261
да, прошло 100 дней!
и даже такая страшная война вызывает привыкание!
не знаю, как у вас в Киеве, а у нас вполне мирная жизнь, люди занимаются житейскими делами!

увы, но и в мире к войне привыкают, ищут возможности как-нибудь сделать так, чтобы Украина пошла на уступки Путину, чтобы можно было отменить санкции и снова торговать с РФ.
и этого и в мире и на Западе будет всё больше и больше! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3493114018

и надо помнить, что РФ  захватила 21% территории Украины, а до 24 февраля было оккупировано только 7%.
и продолжает наступление на Донбассе!
так что впереди трудные времена!
нам переодически "напоминают" ракетными обстрелами, что война в разгаре. Вчера сирены завывали постоянно. Завод вагоноремонтный разнесли, инфраструктуру...

зеленский кроме видосиков ничего не предпринимает, а к видосикам все привыкли... 
Санчезз! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 940518261

Я чуток  приболел. пару дней температурил. Счас вроде нет, не люблю меряться. Однако осталась еще слабость, думаю вирус, потому что вчера и супруга заболела и очень похоже все развивается у нее, как у меня, с разницей в три дня. Счас она температурит.  Не думаю, что ковид, мы привиты, и по симптомам  не похоже.  Дальше бум смотреть.
из-за слабрсти силенок хватает только на работу, и то не в полнеом объему, потому не заходил.

Масёк

Масёк
Catman
заинтересовало....
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 34303528_422492024827956_3654851859899744256_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=H7twXYrN_3sAX9IU_E8&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
нам переодически "напоминают" ракетными обстрелами, что война в разгаре. Вчера сирены завывали постоянно. Завод вагоноремонтный разнесли, инфраструктуру...

зеленский кроме видосиков ничего не предпринимает, а к видосикам все привыкли... 
Санчезз! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 940518261

Я чуток  приболел. пару дней температурил. Счас вроде нет, не люблю меряться. Однако осталась еще слабость, думаю вирус, потому что вчера и супруга заболела и очень похоже все развивается у нее, как у меня, с разницей в три дня. Счас она температурит.  Не думаю, что ковид, мы привиты, и по симптомам  не похоже.  Дальше бум смотреть.
из-за слабрсти силенок хватает только на работу, и то не в полнеом объему, потому не заходил.
выздоравливайте и ты и супруга! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 490502246

я сам в начале мая дней десять болел, температура, кашель, насморк,  тоже не ковид.
видимо ходит какая-то бяка.

Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 286585299_6025501104131891_3273820399239268841_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Wnt8v3RAsQsAX_cBjuD&tn=jYwiOA4o_IF6lQn4&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3641759493


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 286679630_10160540451855798_8907703139555211587_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LI79_uUwgsYAX9qSLLU&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3190515068


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Oleksii Bratushchak
4 ч.  · 
Цензура і новояз часів війни.
Учора Зеленський зустрівся з журналістами. По формату це була пресконференція. Але в усіх офіційних повідомленнях її називають "спілкування". Чому підміняють поняття? Зараз поясню.
Зеленського спитали про стан свободи слова і цензуру під час війни, про заборону журналістам потрапити на передову (згадали Бутусова), про закриття ефіру для опозиційних телеканалів, про спільний телемарафон та обмеження для спікерів у ньому. На жаль, Зеленський відповів, що не бачить ніяких проблем.
"Щодо запрошення тих чи інших журналістів. Ви тут. Я так розумію, все нормально. І вас запросили", - вважає Зеленський. Але не все нормально. І цей його спіч - лише підтвердження.
Пресконференцію спеціально і назвали "спілкуванням". Таким чином за допомогою сучасного "новоязу" Офісу президента легше пояснити відсутність цілого ряду медіа на "спілкуванні". Бо пресконференція - це публічна подія, до якої має бути відкритий доступ. А тут якесь "спілкування" - чисто по запрошенням. І ніби саме тому можна запрошувати "кого душа ізволіт". 
Можна вигадувати різні критерії, за якими запрошували журналістів. Але коли на цій пресконференції (залишу термін "спілкування" для маніпуляторів з Банкової) відсутні представники топового медіа - то це і є цензура. Я зараз про Цензор.нет. Серед онлайн медіа - це український лідер за аудиторією. Відсутність представника цього медіа жодним притомним критерієм не пояснити. Окрім особистої неприязні. Але український президент свою особисту неприязнь до того чи іншого українського журналіста має засунути собі глибоко в тумбочку. Інакше бан для участі журналістів на публічному заході - повторю - це і є цензура. І вже не про бан на передову треба запитувати Зеленського.
Так, обмеження свободи слова під час війни - конституційна норма. Але ця норма - має діяти однаково для всіх. І для доступу на пресконференції, на передову, на телеефіру.
Взагалі своїми розмірковваннями про свободу слова Зеленський продемонстрував нерозуміння цієї самої свободи слова та її цінності. Він говорив про необхідність об’єднання журналістів навколо однієї перемоги. І ніби правильна річ. Але на його думку, це об'єднання покликано нести правду, якою вона є. І він цю "правду" бачить в ефірі спільного телемарафону. 
Про яку "правду" телемарафону можна говорити, якщо в часи війни в ефірі майже відсутні військові? Хіба це правда, що на війні відсутні військові? Це лише один момент з цілого переліку вад цього телемарафону, який не формує у глядача повної правдивої картинки про країну у війні. Натомість цей телемарафон сконцентрував усі вади олігархічного телебачення. Та ще й тепер за бюджетні кошти. 
По суті у нас держава перетворюється на одного великого медіа-олігарха. Ще рік тому у рожевих мріях медійників з Банкової були два маленьких телеканали серед 20 на ринку. А тепер у них 2 з 2-х. Джекпот.
Здається, на Банковій переконані, що під час війни усе має бути "за моім хатєнієм". І що війна все спише. Не спише. Навіть у нашому війську не все відбувається за хотєлкою командирів. Майже у всіх підрозділах СЗУ є нормальні дискусії щодо тих чи інших операцій. І це нормально. Усі об'єднані однією метою. Але бачення досягнення цієї мети можуть бути різними. Тому командири спокійно обговорюють плани з підлеглими, а не тупо віддають накази. Нормальна армія здорової демократичної спільноти.
Тому не вийде і в медіа нав'язати одну "правду". Нам потрібна одна перемога. Але в підсумку цієї перемоги має бути демократична держава з тією ж свободою слова. Якби інакше не мріяли медійники з Офісу президента.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Олександр Михельсон
7 ч.  · 
Ну й офіціозу вам на ніч. Конгрес США звітує, що з 24 лютого по "початок червня" (так у тексті) американці нам передали:
> 6 500 Javelin (самі знаєте, шо воно)
= 20 000 AT4 (легкий гранатомет)
> 1 500 Stinger 
= 108 гаубиць М777 і 220 000 снарядів до них
= 121 тактичний ударний безпілотник Phoenix Ghost
= 700 безпілотників-камікадзе Switchblade (модифікація не вказана, а модифікацій там дві, з відмінностями, погугліть; утім, стільки потужніших у них і нема, тож або всі - простіша версія, ну або переважна більшість)
> 200 бронетранспортерів М113
≈ "сотні" броньованих позашляховиків Humvee
= 20 гвинтокрилів Мі-17
≈ 7 500 одиниць стрілецької зброї та 50 000 000 набоїв (щось мені підказує, що цифри 7.62 чи 5.45 тут не грають, а от .308 навіть дуже, і не кажіть мені, шо воно теж 7.62, бо ето рєально другоє, навіть з дивана відомо)))
= 4 РСЗВ HIMARS (із боєприпасами дії до 84 км, а мають же і до 300 км, але хоч так)
Радари, нелетальні озброєння, небойову техніку та медичну допомогу не рахуємо.
БАГАТО ЦЕ ЧИ МАЛО?
Для поставок США - багато. Перед повномасштабною агресією раші багато хто у нас жалівся, шо Афганістану американці давали багато, а нам ніт. Проте якщо брати суто озброєння - ми вже наздоганяємо. І не за десятиліття, а за лічені місяці.
А от для наших потреб - таки мало. У москалів ще сотні РСЗВ, гармат і танків, я вже мовчу про авіацію, і я вже зовсім мовчу про гарматне м'ясо, якого їм не шкода, тоді як у нас людей шкода навіть тим, кому людей не шкода, а просто є розуміння, що замінити може бути ніким.
До того ж, ми не знаємо, скільки цього, вищепереліченого, москалі знищили дорогою або на базах. Авжеж, багато не могли, навіть якби кожна їхня хвалена ракета влучала в цілий вагон з. Проте якусь частину точно винесли. 
В цьому плані привертає увагу страшна істерика рашистів з приводу цих, загалом, не таких уже й значних поставок. В наших медія вона не відображена. Але в рашистській пропаганді це реально ледь не кінець світу настає.
Раз істеричать, то знають, чому. 
Ну, наприклад, тому що розуміють (хоч історію й я не знаю таких словово ізучалі), шо коли янкі починають лендзліз, то це тягне нарощування виробництва. Тоді як рашистам світить тіки падєніє оного. 
(UPD Забув вказати: а ще є цілевказання за допомогою американської супутникової розвідки та інших приколів. Москалів це нервує теж, і придовбатися ж ні до чого! ОФІЦІЙНО цілей на території раші нам ніхто не вказує, тільки на українській).
Отже, пропагую в цьому плані дуже-дуже стриманий, але оптимізм.  
Хочеться сподіватися, що наше військове командування та публічна влада розуміють і те, наскільки важливо не просто мати зброю, а й використовуввати її там, тоді й так, де, коли і як це дасть максимальний ефект. Но тут я узагальненими даними не володію, тож від суджень утримаюсь.
Нудної ночі вам. У сенсі, безтривожної (все інше можна, ба навіть вітається))).


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 286276181_3174693436138277_4444564425240282183_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=4-2PBARhOgcAX-4AHy5&tn=jYwiOA4o_IF6lQn4&_nc_ht=scontent.fiev7-3


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 286585299_6025501104131891_3273820399239268841_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Wnt8v3RAsQsAX_cBjuD&tn=jYwiOA4o_IF6lQn4&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3641759493
татишоооо! Супер!
привет! 
У меня уже все , вроде, ОК, супруга еще того...
и вторая фота с котом классная.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Oleksii Bratushchak
4 ч.  · 
Цензура і новояз часів війни.
Учора Зеленський зустрівся з журналістами. По формату це була пресконференція. Але в усіх офіційних повідомленнях її називають "спілкування". Чому підміняють поняття? Зараз поясню.....
согласен от и до.

Масёк

Масёк
Catman
позабавило... только расхвастался козлик мокшанский , а наши - хоп! и нету Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3265822702
Пропагандисти РФ хотіли похвалитися важкою вогнеметною системою, але отримали відповідь від ЗСУ

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 286679630_10160540451855798_8907703139555211587_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=LI79_uUwgsYAX9qSLLU&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Попкорн (общество, политика) - Том LXVII - Страница 66 3190515068
ой, не могу! а что єто за надпись? так совпало? Фирма так назівается?

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
ой, не могу! а что єто за надпись? так совпало? Фирма так назівается?
да, это известная фирма Caterpillar Inc. ([ˈkætəpɪlə]), «Ка́терпиллар»[4] — американская компания, один из крупнейших мировых производителей строительной и горнодобывающей техники.

Привет Масек!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 66 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 34 ... 65, 66, 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения