Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII

На страницу : 1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Evgen Dykyj
1 ч  · 
ЛАГІДНА РУСИФІКАЦІЯ
Ну шо, мої котики та зайчики, історія таки ставить перед нами унікальне надзавдання - виграти війну з рашкостаном під керівництвом малоросів, глибоко індоктринованих рускоміром.
...Так, Невзоров останніх років - ворог Кремля, і здається на відміну від багатьох "хороших свинособак" навіть не лише Кремля, але і Імперії... 
... Політичний біженець Невзоров - велкам, громадянин Невзоров - не дозволимо.
Доброго дня Санчез, Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 940518261 Сподіваюсь, Маську, у тебе вже всі здорові? Не хворійте.


Щодо Невзорова. Я його не так часто, але я слухала з 14-го року. Він ніколи не підтримував аннексию Криму та війну на Донбасі. Так, він став ворогом Путіна та рашистської імперії, він називав усе своїми іменами, йому довелося виїхати з рашки, останнім часом він звідкись записував свої відео та вирішив попросити українське громадянство. Звичайно, можна було попросити політичний притулок та отримати дозвіл на проживання в Україні, але Зеленський вирішив дати йому громадянство. Я нейтрально до цього ставлюся, щоправда, соромно за тих героїв, які воювали за Україну з 14-го року і досі не можуть стати громадянами України. А що до Литви, він себе не виправдовує і каже, що його, як і всіх росіян українці повинні ненавидіти.


Oleksii Bratushchak
4 ч.  · 
Цензура і новояз часів війни.
Учора Зеленський зустрівся з журналістами. По формату це була пресконференція. Але в усіх офіційних повідомленнях її називають "спілкування". Чому підміняють поняття? Зараз поясню.
Я не слухала його спілкування з журналістами, але попала на одне запитання про опозіційні канали, які закрили, він щось почав морозити про те, що вони видавали інформацію про озброєння та інше, яке видавати не дозволяється. Мені його відосики набридли вже. Мене почало вже дратувати те, що він знову почав боротьбу з Порошенко. Коли Порошенко поїхав на Асамблею всі Зебобики почали репетувати, що Порошенко втік і він не повернеться в Україну. Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 1180323153 Але Порошенко повернувся, цікаво, що вони ще придумають, яке ще лайно будуть лити на Порошенко?  Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 3829237429

Спокійних днів і ночей, побачимось. Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 199252412_1391361811263678_8768665197880005896_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gfX03ntXUU0AX9yAXZj&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Доброго дня Санчез, Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 940518261 Сподіваюсь, Маську, у тебе вже всі здорові? Не хворійте.


Щодо Невзорова.
Лялечка! Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 2282262043
вже все в нас більш-менш, в мене ОК. 
По Нєвзорову з тобою згоден, як завжди. 
Вибірковість в таких питаннях неедоречна. 
Щодо найвеличнішого - то ти в курсі.
Тут Джон Смит цілий трактат написав по зє-владу, і все - в точку. Не полінуйсь, глянь.... може вже є добавка. як він обіцяв... понад тиждень минув. Але й цього досить для розуміння ситуації
Спойлер:

и отакі фактичкі матеріали докладаються до того всього.
Спойлер:

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 286985360_3183379495245876_2098123290798881122_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RTIkAzcW4rsAX-9YHCV&_nc_oc=AQkTynLQ7R9gthy_KQ9mLeqdlD-DMaye9d9mkTlHf41zRxxQp2F2wksXfT_0EoW4qY4&tn=g0Tm8cHB0Mlh1bNU&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 287205883_10223703786603813_8083157688213825582_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_796jzl35osAX8shycc&_nc_ht=scontent.fiev7-3
это что, будет многотомник, как у Ленина и Сталина?
вот реально, ничего важнее нет?
и главное, пишут, что авторы текстов для Зеленского не указаны! типа сам так умно пишет и говорит!
п.с. люди в соц сетях предлагают издать также тексты и обращения Зеленского за месяц до войны, за два месяца, за три!
Доброго вечера! Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Это что, будет многотомник, как у Ленина и Сталина?
вот реально, ничего важнее нет?
и главное, пишут, что авторы текстов для Зеленского не указаны! типа сам так умно пишет и говорит!
п.с. люди в соц сетях предлагают издать также тексты и обращения Зеленского за месяц до войны, за два месяца, за три!
Доброго вечера! 
так отож, Санчезз. Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 940518261 Приучают к новоиспеченному диктатору. 
Читал, ему Байден уже врезал см. в спойлере реплику Карла Волоха
Спойлер:

 Що и до чого? я не видел и не читал лично тему с Байденом, но сие мне очень не нравится. . для нас это плохо.

 Сейчас некогда - потом буду искать в чем дело, если найдеш - публикуй.

О! вернулся, потому что наткнулся на то, что !!!!! Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 2970874851 подоляк ответил Байдену Ну?
они точно нас решили оставить без союзников.
еще не читал, и некогда - бросаю тут (лучше б они пуйлу жорстки видповиди давали). 
Подоляк дав жорстку відповідь Байдену на звинувачення у бездіяльності
https://www.segodnya.ua/ua/strana/podrobnosti/podolyak-dal-zhestkiy-otvet-baydenu-na-obvineniya-v-bezdeystvii-1625206.html?fbclid=IwAR1vwVEikFUMzE0voIOYUQGsHwQBP313-Iv0-UFnk34vpw_jN0Yrq3H2r_0
а вот и предыстогрия:

Передісторія

10 червня президент США Джо Байден заявив, що президент України Володимир Зеленський "не хотів чути" попереджень про майбутнє повномасштабне вторгнення Росії. При цьому Вашингтон не мав сумнівів, що президент РФ Володимир Путін збирався "перетнути кордон".
США почали бити на сполох з приводу підготовки Росії до вторгнення в Україну задовго до того, як 24 лютого Путін оголосив про "спецоперацію". Це стосувалося й того, що американські диппредставництва першими покинули Київ.
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 766571608
и где тут неправда? 
Все правильно, только не знаЮ. в каком контекстае Байден про это сказал.

вот другой источник, в этом надо толком разобраться
Байден каже, що Зеленський відкидав попередження про вторгнення – Bloomberg
https://www.radiosvoboda.org/a/news-bayden-zelenskyy-poperedzhennya-pro-vtorhnennya-bloomberg/31893590.html

Байден: Зеленський не хотів чути інформацію США
https://ukrainian.voanews.com/a/6613068.html

Масёк

Масёк
Catman
Работал, и глянул кой чего - Донник заставил насторожиться. Он у меня тоже как бы в "авторитетах" я знаю? Счас я ниже наваяю, вечером или завтра снова перечту,  подумать хочу. 
о Ботусове весьма нелицеприятно пишет... однако, голову в песок засовывать не станем и публикуем все. И хорошенько подумаем, да? 
Роман Донік
Спойлер:

Санчезз,Лялька и кто еще прочтет - просто мнение , хотя бы пока, наскидку. Потом додумаем.
Я очень насторожился из-за бутуса. Поди знай, кто из них нінче кто и за кого. офис многих, говорят, купил.... 
пока. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 1635900142

Масёк

Масёк
Catman
ну все. освободился от дел. читаю. размішляю. для позитиву в стрічку, як то мовиться:
4 года тому. Как вчера. 
класссно ее подловили под єтим плакатом Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 3190515068
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 35043556_424955397914952_8859014078346035200_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sDGMCctVDIIAX9WFD1H&_nc_ht=scontent.fiev21-2

це я к чему? 
Наталочка Биховец запостила следующее: 
вАна уже працює:
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 286024542_5189962481116681_3081436145836226735_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vYg6h075U8kAX-Z8VXB&_nc_ht=scontent.fiev21-1
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 3190515068 ох уж эти ботоксные....

Масёк

Масёк
Catman
Думаю так же  щодо хАроших русских
 и по культуре так же... 


Андрій Смолій
Байден не відкрив Америку. Він сказав те що ми і так знаємо і знали. Те що, зрештою, визнає влада.
Пам‘ятаєте заяву за 5 днів до війни?
«Я не вірю що росіяни підуть війною». Це була Мюнхенська конференція.

Питання інше і воно більш актуальне: чому Байден сказав це зараз? Як ви знаєте, обережності йому не відбавляти. Питання відкрите.
Ще одну цікаву річ сказав Байден в цій же заяві.
Він звинуватив Путіна у "спробі знищити не лише націю, а й культуру" України. На думку Байдена, Путін уперто вважає Київ "резиденцією матінки-Росії».

Це теж не прості слові кинути на вітер.
Кремль дуже хотів би відкрити в Україні другий фронт. Фронт «харошіх рускіх», які будуть нести русскій мір та русскую культуру. Це те чого так прагнув путін всі ці роки. Знищити все українське. І робилось це перш за все за допомогою своїх агентів впливу: так званою «м‘якою силою». Русифікація ЗМІ, рашисти на посадах, маргіналізований та змосковщений шоу-біз, фактично повний контроль на всім культурним простором.

І от, коли в нас є шанс звільнитись від цього - нам пропихають морально падших «хароших» овсяннікових та невзорових. А ще Фрідманів на додачу.
Чули заяву Арестовича?
За його словами «українська культура маленька».
Щоб вона стала «великою» - потрібно залучати оцих «хароших» кремлівців з расіі та білорусі.
Тобто де-факто знищити українське.

Помітьте: заокеанський Байден набагато глибше оцінює що відбувається, ніж у нас в Україні ось такі корисні провідники «русской культури».
Досі схоже не доходить, що за мовою окупанта, культурою окупанта, насєлєнієм окупанта - приходить ОКУПАНТ. Знову і знову. І це буде до безкінечності - поки тут не буде знищений весь русскій мір. Або варіант другий.

Масёк

Масёк
Catman
а вот це - дорогого стоит! Це бимба, друзья! Наша разработка, наша сборка 
это вам не асфальт в грязюку закапывать. Сколько б у нас всего было за эти три года! Если бы не "мудный нарит",  который сделал сам себя. Фиг бы рашисты к нам сунулись, и Донбас давно бы мы у них обратно отжали.  Вместо той крови и разрухи, что теперь. 
знаю. что история не любит сослагательного, но зло ж берет...

Петро Порошенко.
Ми чекали на цей день! Сьогодні ми презентуємо перший мобільний високотехнологічний комплекс оптоелектронної розвідки, який створили українські інженери спільно з волонтерами ГО Справа Громад та Фонд Порошенка. Ця техніка невдовзі вирушить на фронт, де забезпечуватиме оборону та контрнаступ наших військ на сході і на півдні.


Такі комплекси є на озброєнні всіх країн. Проте закордонні аналоги коштують мільйони доларів – і до того ж, їх заборонено продавати через ліцензійні обмеження. Вітчизняна розробка коштує понад два мільйони гривень. У комплексі є інтегрований БПЛА, камери з 50-кратним зумом і тепловізором мають здатність автономно працювати протягом тижня, а дані через Старлінк миттєво передаються прямо в передовий пункт управління угрупуванням військ.


Це – наш з вами спільний проект. За ідею я вдячний волонтеру і військовому Гліб Бабіч. За можливість втілити її в життя – кожному, хто перерахував свої гроші на «Справу Громад». Додатково на кожну вашу гривню гривню додає «Фонд Порошенка». За потужне програмне забезпечення, використане у комплексі, ми дякуємо ТОВ «Укрспецсистемс». Окрема подяка фірмі SECUR GROUP – дуже потужні інженери, які втілили це в метал.


Це – перша машина, яка підвищить ефективність нашої артилерії в контрнаступі і обороні. У виробництві – ще декілька. Разом ми кожен день наближаємо нашу перемогу!

Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 286192996_1152222858968202_4691251723068665597_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=PXJuRO9ZMKEAX_4eItO&tn=g0Tm8cHB0Mlh1bNU&_nc_ht=scontent.fiev21-2
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 285821316_1152222855634869_7509155683442211131_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=IfwbnLxcXtcAX9kIr7I&_nc_ht=scontent.fiev21-1
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 287509796_1152222832301538_4299806221204877950_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=GH5S3OMjrm0AX92qyU_&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 285327994_1152222862301535_1768230048409849442_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=csXn9Iu-GRwAX_Fw_0B&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Масёк

Масёк
Catman
Масон Лемберг

На петицію про дозвіл чоловікам виїжджати закордон він пафосно відповідає "Йдіть в батьків загиблих солдат питайте чи випускають вас закордон". Разом з тим ублюдочний женя кошовий з монатіком і десятками нацюцюрників 95-го кварталу розсікають Європою.



Він кричить "Європа, де санкції, де ембарго!". Разом з тим, намагається витягнути романа абрамовича (гаманець путіна) з-під санкцій.


Він хейтить НАТО і намагається налаштувати суспільство проти НАТО, то НАТО мало (чого б це раптом?) закрити небо і не закрило. Разом з тим, на четвертому місяці війни ми дізнаємося, що всі ці місяці десь в каптьорці лежали клістрони до ППО, вилучені кремлівськими агентами у владі.
Пєтух ти, Валодя.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Масёк пишет:Работал, и глянул кой чего - Донник заставил насторожиться. Он у меня тоже как бы в "авторитетах" я знаю? Счас я ниже наваяю, вечером или завтра снова перечту,  подумать хочу. 
о Ботусове весьма нелицеприятно пишет... однако, голову в песок засовывать не станем и публикуем все. И хорошенько подумаем, да? 
Роман Донік
Санчезз,Лялька и кто еще прочтет - просто мнение , хотя бы пока, наскидку. Потом додумаем.
Я очень насторожился из-за бутуса. Поди знай, кто из них нінче кто и за кого. офис многих, говорят, купил.... 
пока. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 1635900142
Доброго вечора, Санчез, Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 940518261Щодо Бутусова. Я не його прихильниця. Я перестала його слухати, коли він пішов проти Порошенка. Потім, коли він у програмі Савіка дав по морді Шуфрічу, я заходила на його сторінку і привітала його з цією подією, але потім ніяких повідомлень про його пости не приходили, а я до нього не заходила. Він чомусь мені не цікавий і коли з"явились до нього якісь претензії, я не стала розбиратись в цій справі.  А те, що в ОП набрали різних зрадників та колоборантів і не звертають на це увагу, мене дуже непокоїть.
В Херсоні рашисти поводяться як у себе вдома. Розвішують бігборди що Херсон - це росія назавжди, а мені від безсилля, що Україна нічого не може заподіяти, а Захід все чогось чекає - залишається тільки сильніше сжимати кулаки. Моя дочка каже, що в Німеччині вже звикають до війни в Україні і вже не так реагують, як спочатку. А пуйлу тільки того й треба.

Всім спокійних днів та ночей, побачимось. З наступаючим святом зеленої неділі - з Трієцею Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
На жаль, Лялечка, маю такі самі відчуття, Привіт! Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 2282262043
Але мушу ще раз запостити Портнікова щодо нашої насторожі відносно ОПи:

Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 286985360_3183379495245876_2098123290798881122_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RTIkAzcW4rsAX-9YHCV&_nc_oc=AQkTynLQ7R9gthy_KQ9mLeqdlD-DMaye9d9mkTlHf41zRxxQp2F2wksXfT_0EoW4qY4&tn=g0Tm8cHB0Mlh1bNU&_nc_ht=scontent.fiev21-1

й ці виборці ніде-ся не поділи.
всі тут і далі  ратують за зє з оточенням.
тому ще одне- 
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII 287335884_5208773252531559_1437784845293420501_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IeIQw0llNiUAX98JPwE&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LXVIII Z

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 67]

На страницу : 1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения