Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 2 из 67]

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Доброго дня Санчез та Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261Ось і квітень прийшов, погода поки що не дуже весняна, але дерева вже просинаються, чекаю коли зацвітуть магнолії та сакури - моя улюблена пора. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3359276057

Що до Печерської Лаври. Я не дуже розбираюся в церковних справах. Але Печерська Лавра - це державна спадщіна, вона належить Україні і не зрозуміло чого до цього часу не вигналли московських попів, які там жили як у себе вдома, прикриваючись назвою Українська православна церква МП. Давно вже казали, що Паша "Мерседес" працює на рашу, розпалює ворожнечу між віруючими і нікого це не цікавило. Навіть нові будови які з"явилися на території Києво-Печерської Лаври ніхто не забороняв. Вони ж мабуть отримували дозвіл на забудову теріторії?
А коли цей так сказати "священник" почав посилати прокльони президенту - зразу відправили до суду. До речі вчора його посадили під домашній арешт на 60 діб з насінням електронного браслету.
 
Війна поки що не вщухає. Тяжко дивитись на міста Донеччини, від яких нічого не залишилось, вже сунуться до Слов"янська. На жаль поки що прогресу з нашої сторони не бачу. А Данилов вже вже готується до деокупації Криму.  У РНБО вже розробляються основні кроки, які будуть застосовуватись під час деокупації українського Криму. Зокрема, пропонується прибрати Керченський міст та обмежити колаборантів права брати участь у виборах - обирати і бути обраними. 
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Данілова. 
Він назвав 12 кроків для деокупації Криму.https://www.rbc.ua/rus/news/danilov-nazvav-12-krokiv-deokupatsiyi-krimu-1680415404.html

Це добре, але треба ще дійти до Криму. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3652828257
Гарної погоди та добрих новин, побачимось. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 339743648_1661797340959861_990636927898624198_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BNuDVDQC_bQAX_X6h0o&_nc_ht=scontent.fiev7-4


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
4 квітня Фінляндія стала 31-м учасником НАТО і це кардинально міняє безпекову ситуацію в Північній Європі та регіоні Балтійського моря.

Цього не можна було уявити ще два роки тому – через тривалу незгоду фінського суспільства на такий крок. Проте зараз кількість прибічників вступу до НАТО у Фінляндії перевищує 80% і причина тому одна – повномасштабне російське вторгнення в Україну.
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c137r1dmjmjo


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Санчезз! 
Вчра тут  постил тему о Буче. и не мог показать, на что опираюсь Прям прислали в личку:
Спойлер:

Масёк

Масёк
Catman
Якщо б ви, гадюки, повтікали геть, то краще б було без тої Ради. - Єто Казаров кроет их четырехэтажным..... 
Но! я тоже так считаю, как он.
и что делают тех, кого поймали за руку. 
И про Лавру. 

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN

САНЧЕЗ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 1131934458


Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 Sanche11

Мира, здоровья и благополучия тебе и твоим близким,
Успехов во всех твоих замыслах,
А нам - много-много тебя и твоей дружбы!
Будь счастлив и любим!


<< ЗДЕСЬ Я ТЕБЯ ОБНИМАЮ, ОБНИМАЮ, ОБНИМАЮ...НЕ МОГУ ОСТАНОВИТЬСЯ!))) >>


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2247543103 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2247543103 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2247543103

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 Sanche12


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Санчез, вітаю з днем народження! Щастя, здоров"я, успіхів і процвітання в нашій квітучій Україні! Скорішої Перемоги, добробуту та миру! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 1300404760 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 646407513


Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 900-nay-shchyrishi-vitannya-z-dnem-narodzhennya


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
MaleFactor пишет:
Спойлер:

MaleFactor пишет:
Спойлер:
Мале, спасибо большое! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 1300404760


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:
Спойлер:
Лялька, спасибо огромное! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 1300404760


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Доброго вечора Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261Шось новин особливих нема, окрім дня народження Санчеса( ну може ще візіт нашого президента до Польщі та візіт Макрона до Китаю) і обговорювати нема чого Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3829237429
 
Попереду передпасхальна неділя - будемо готуватись до Пасхи. 

Добрих новин та  гарної погоди, побачимось Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Вау! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3491396203 Я, как назло,все профукал - Днюху Санчезза в том числе.
Прости подлого кота, Санчезз, крутился без связи пару дней. 
Не заглядывал на форум, а чтоб помнить все, как Мале, это не про меня точно. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 9k=

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Вау! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3491396203 Я, как назло,все профукал - Днюху Санчезза в том числе.
Прости подлого кота, Санчезз, крутился без связи пару дней. 
Не заглядывал на форум, а чтоб помнить все, как Мале, это не про меня точно. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 9k=
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 646407513
Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 646407513
Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261
Привееет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 Images?q=tbn:ANd9GcRKmkLhlxmK51GQj7EIGLtZl7PddZDRCW0o7Q&usqp=CAU

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Привееет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 Images?q=tbn:ANd9GcRKmkLhlxmK51GQj7EIGLtZl7PddZDRCW0o7Q&usqp=CAU
Спасибо! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 150275027


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
заскочил  просто глянуть, без новостей. А за столиком накрывали? Ща гляну. 

Ляльке и Малику отдельные приветы! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2282262043 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2282262043

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 2 из 67]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения