Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 34 ... 65, 66, 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 66 из 67]

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Доброго дня Санчез та Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 940518261Ось і квітень прийшов, погода поки що не дуже весняна, але дерева вже просинаються, чекаю коли зацвітуть магнолії та сакури - моя улюблена пора. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3359276057

Що до Печерської Лаври. Я не дуже розбираюся в церковних справах. Але Печерська Лавра - це державна спадщіна, вона належить Україні і не зрозуміло чого до цього часу не вигналли московських попів, які там жили як у себе вдома, прикриваючись назвою Українська православна церква МП. Давно вже казали, що Паша "Мерседес" працює на рашу, розпалює ворожнечу між віруючими і нікого це не цікавило. Навіть нові будови які з"явилися на території Києво-Печерської Лаври ніхто не забороняв. Вони ж мабуть отримували дозвіл на забудову теріторії?
А коли цей так сказати "священник" почав посилати прокльони президенту - зразу відправили до суду. До речі вчора його посадили під домашній арешт на 60 діб з насінням електронного браслету.
 
Війна поки що не вщухає. Тяжко дивитись на міста Донеччини, від яких нічого не залишилось, вже сунуться до Слов"янська. На жаль поки що прогресу з нашої сторони не бачу. А Данилов вже вже готується до деокупації Криму.  У РНБО вже розробляються основні кроки, які будуть застосовуватись під час деокупації українського Криму. Зокрема, пропонується прибрати Керченський міст та обмежити колаборантів права брати участь у виборах - обирати і бути обраними. 
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексія Данілова. 
Він назвав 12 кроків для деокупації Криму.https://www.rbc.ua/rus/news/danilov-nazvav-12-krokiv-deokupatsiyi-krimu-1680415404.html

Це добре, але треба ще дійти до Криму. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3652828257
Гарної погоди та добрих новин, побачимось. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:
Вітаю, Санчезе! Як ти?
Привет, Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 940518261
Помаленьку.

За последние два года накопилась усталость,
и физическая (от которой можно отдохнуть, хоть и не совсем получается),
и эмоционально-душевная (от которой отдохнуть пока не получается).
Если первый год прошел как-то легче, видимо на адреналине,
то второй год, где-то с января-февраля 2023 года стало заметно тяжелее, я это и по самочувствию и по здоровью заметил!
И это еще я,
в отличие от людей, которые слушали Зеленского, того же Арестовича или Буданова (Зеленского я слушал редко, только какие-то важные вещи, чтобы понимать ситуацию, Арестовича не слушал вообще), которые почти обещали скорую победу, кофе в Ялте, успешное наступление  и другую подобную лабуду, 
точно понимал, что всё намного сложнее и всего этого ожидать не приходится, к сожалению. И я представляю, какой облом был у тех, кто всему верил!
Так что, вот как-то так Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3829237429

А как ты?


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 420089205_25541235568808764_3217817003894001958_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=n4qiAyk5FNoAX-ka9zJ&_nc_ht=scontent.fiev7-3
картинка понравилась


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 420089205_25541235568808764_3217817003894001958_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=n4qiAyk5FNoAX-ka9zJ&_nc_ht=scontent.fiev7-3
картинка понравилась
Малюночок супер. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 2884923091


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:
Привет, Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 940518261
Помаленьку.

За последние два года накопилась усталость,
и физическая (от которой можно отдохнуть, хоть и не совсем получается),
и эмоционально-душевная (от которой отдохнуть пока не получается).
Если первый год прошел как-то легче, видимо на адреналине,
то второй год, где-то с января-февраля 2023 года стало заметно тяжелее, я это и по самочувствию и по здоровью заметил!
И это еще я,
в отличие от людей, которые слушали Зеленского, того же Арестовича или Буданова (Зеленского я слушал редко, только какие-то важные вещи, чтобы понимать ситуацию, Арестовича не слушал вообще), которые почти обещали скорую победу, кофе в Ялте, успешное наступление  и другую подобную лабуду, 
точно понимал, что всё намного сложнее и всего этого ожидать не приходится, к сожалению. И я представляю, какой облом был у тех, кто всему верил!
Так что, вот как-то так Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3829237429

А как ты?
Як я тебе розумію. 
Я ж вже двічі біженка. 
Що Арестович мутний звіздабол знала ще з 2014. Як і його корєфан Фейгін. 
Мене більше вибішують зелені  усіх розливів. Від 73% і до Зелебоба. Його хрипату харю не можу бачити. А слухати його не можу просто фізіологічно. 
У тебе щодо таких персонажів завжди нерви були крепкіші ніж у мене.
Моє ж емоційне вигоряння дається взнаки.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:
Як я тебе розумію. 
Я ж вже двічі біженка. 
Що Арестович мутний звіздабол знала ще з 2014. Як і його корєфан Фейгін. 
Мене більше вибішують зелені  усіх розливів. Від 73% і до Зелебоба. Його хрипату харю не можу бачити. А слухати його не можу просто фізіологічно. 
У тебе щодо таких персонажів завжди нерви були крепкіші ніж у мене.
Моє ж емоційне вигоряння дається взнаки.
Привет, Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 940518261
Да, тяжело быть дважды беженкой.
Ты хоть сейчас в более-менее спокойном месте находишься?
У нас в Полтавской области вроде и более-менее спокойно,
но вот только час назад я слышал два взрыва,
точнее звуки дошедшей взрывной волны,
сначала была одна, через небольшое время вторая,
оказалось, россия обстреляла Полтаву и Кременчуг ракетами. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3493114018

п.с. Я очень редко слушаю Зеленского, например, его пресс-конференцию месяц назад смотрел и слушал, потому что важно видеть и слышать Зеленского тогда, когда он не читает написанное умными спичрайтерами текст.
И вот по пресс-конференции мне стало понятно, что он не изменился в лучшую сторону, остался таким же нелохом, что во время войны совсем печально, тем более это президент и верховный главнокомандующий.
п.п.с. Меня всегда удивляла популярность Зеленского еще во времена его актерства, мне всегда был неприятен его голос, просто было неприятно его слушать, возможно поэтому я не смотрел его теле и кино продукцию прошлых лет.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Який звіздець....
До усього учорашнього ще і це


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


Пишуть що там і Стефанчука встигли назвати В.О. президента. 
Чого мені трохи дурнувато тішать натяки на скуботіння зермачатини.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:
Привет, Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 940518261
Да, тяжело быть дважды беженкой.
Ты хоть сейчас в более-менее спокойном месте находишься?
У нас в Полтавской области вроде и более-менее спокойно,
но вот только час назад я слышал два взрыва,
точнее звуки дошедшей взрывной волны,
сначала была одна, через небольшое время вторая,
оказалось, россия обстреляла Полтаву и Кременчуг ракетами. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3493114018

п.с. Я очень редко слушаю Зеленского, например, его пресс-конференцию месяц назад смотрел и слушал, потому что важно видеть и слышать Зеленского тогда, когда он не читает написанное умными спичрайтерами текст.
И вот по пресс-конференции мне стало понятно, что он не изменился в лучшую сторону, остался таким же нелохом, что во время войны совсем печально, тем более это президент и верховный главнокомандующий.
п.п.с. Меня всегда удивляла популярность Зеленского еще во времена его актерства, мне всегда был неприятен его голос, просто было неприятно его слушать, возможно поэтому я не смотрел его теле и кино продукцию прошлых лет.
Я зараз у місті Лева. Діти вибрали. Мовляв, якщо ми не можемо жити в місті в якому хочемо, то будемо жити в місті яке любимо.
Красивенне місто. Але яке занедбане... Балкони на голови людям падають. Торік чоловіка вбило таким чином...
Хочеться його помити і пофарбувати... Місцеві закономірно не люблять Садового...
Ми живемо в 700 метрах від того будинку куди попала ракета і знесла два поверхи (вона просто над нами летіла, стало дуже світло як вдень і голосний шерхіт). 
Будинок що вибухнув від газу також поруч, метрів 50 - 100. 
Але гріх жалітися знаючи про Маріуполь, Херсон, Запоріжжя та Харків.
На новий рік кацапи обстріляли мій будинок у Донецьку. Прилетіло в сусідню крамничку. Мої вікна попали в кадр. У сусідки світло горить на кухні. У мене немає ...


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 GFQOCyhXYAAl0nh?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру

«Зеленский предложил должность главкома ВСУ Залужного генералам Сырскому и Буданову, но они отказались. В ходе встречи начальник Генштаба заявил советникам Зеленского, что их оценки военной ситуации скорее позитивны, чем реалистичны. После этих слов Залужному предложили уйти в отставку. The Times также утверждает, что после отказа Залужного Зеленский сказал ему, что лично подпишет указ об отставке. После этого Залужный вернулся в свой кабинет и объявил подчиненным о своем увольнении. Сразу же «международные партнеры» в лице США и Британии выразили обеспокоенность, а Зеленский «был вынужден отменить свое решение под давлением высшего военного командования и международных партнеров». — The Times

«Президент Украины Владимир Зеленский намеревался уволить главнокомандующего вооруженными силами Украины (ВСУ) Валерия Залужного 29 января, но отложил это решение из-за утечки данных об отставке». - The New York Times

«Буданов отказался от должности главкома ВСУ "в последнюю минуту". При этом близкий коллега Буданова отметил, что тот не претендовал на пост Залужного, но при этом и не имел права отказаться от него». - The Economist

«Розмови про розкол між президентом і Залужним почастішали. Зеленський застеріг Залужного від участі в політиці. Натомість, пише газета, саме політична боротьба на Заході стримує і очікувану Україною західну допомогу». - Bloomberg

«Усунення Валерія Залужного ознаменувало б найбільше потрясіння у військовому командуванні з початку повномасштабного вторгнення Росії». –  Financial Times.

«Ймовірно, цей крок був зроблений для того, щоб перевірити реакцію суспільства на його усунення. І суспільство, наголошує вона, дало чіткий сигнал, що їм це не подобається». -  Newsweek.

Общая тональность всех статьей - полное абсолютное совершенное стопроцентное охуевание.
Ну, вот и дождались западной прессы, сплошное расстройство.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Неймовірна історія повернення найкращого друга. До жителя Дніпропетровщини Сергія Гаврилюка, який має важкі вади зору, повернулась його собака-поводир Плюша. Золотистий ретривер втекла з Київщини в перший день повномасштабного вторгнення. Її розшукували два роки. І лише за дивовижним збігом обставин - знайшли. А напередодні вже повернули господарю.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:
Я зараз у місті Лева. Діти вибрали. Мовляв, якщо ми не можемо жити в місті в якому хочемо, то будемо жити в місті яке любимо.
Красивенне місто. Але яке занедбане... Балкони на голови людям падають. Торік чоловіка вбило таким чином...
Хочеться його помити і пофарбувати... Місцеві закономірно не люблять Садового...
Ми живемо в 700 метрах від того будинку куди попала ракета і знесла два поверхи (вона просто над нами летіла, стало дуже світло як вдень і голосний шерхіт). 
Будинок що вибухнув від газу також поруч, метрів 50 - 100. 
Але гріх жалітися знаючи про Маріуполь, Херсон, Запоріжжя та Харків.
На новий рік кацапи обстріляли мій будинок у Донецьку. Прилетіло в сусідню крамничку. Мої вікна попали в кадр. У сусідки світло горить на кухні. У мене немає ...
Привет Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 940518261
Ну и правильно, что выбрали город, который любите. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 490502246

Каждый день куда-то прилетает, вон по Кривому рогу долбят, по инфраструктуре, света нет. 
Вроде Львов и далеко, но и туда прилетает. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 66 3493114018


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Карл Волох 
5 ч.  · 
Звільнення Залужного стримують не американці, як багато хто сподівався, а два цілком «домашні» фактори. Це позиція самого Головкома, котрий відмовляється писати заяву (й тим зняти з Янетряпки відповідальність за указ) і ваша жорстка й одностайна реакція. 
Ідея відставки нікуди не поділася. Найвеличніший навіть припинив спілкування із Головкомом (крім найформальнішого) й особисто приймати його відмовляється, що вчергове нам демонструє, з яким мудрим, зрілим і відповідальним державним діячем ми з вами маємо справу. 
Роль хлопчиська на побігеньках взяв на себе міністр Умеров. Учора перед засіданням Ставки він побував у Залужного двічі, щоправда, без жодної нової ідеї. Повторює в різних варіаціях одну й ту саму пропозицію про почесну посаду в обмін на заяву про «добровільність» відставки. Така собі психологічна «війна на виснаження». 
Генерал від пропозицій  добровільно піти відмовляється категорично. По-перше, вважає це для себе принизливим і безвідповідальним. По-друге, розуміє, що звільненням справа не закінчиться - як для нього особисто, так і для найближчого оточення. 
Ось тому на вчорашній Ставці кадрові питання й не розглядалися. 
Якщо відверто, я не впевнений, що Зеленський може змінити своє негідне рішення й відмовитися від ідеї звільнення Генерала. Але це гарантовано скоро станеться, якщо ви стомитеся реагувати на таку загрозу чи *нецензурная брань* вирішить, що далі соцмереж протест не піде.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 66 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 34 ... 65, 66, 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения