Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXV

На страницу : Предыдущий  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 41 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 15 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 EuWmBmbXEAEOEIT?format=jpg&


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Підозра оголошена під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури в межах кримінального провадження за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та ч. 1 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками). Зокрема, щодо останньої статті, то мова йде про розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності тощо.
Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А.Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України.

Починаючи з 2012 року, через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Зокрема, пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни. Метою було – загострення і дестабілізація суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів.  

Такі протиправні дії Анатолія Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема, телеканали основної пропагандистської державної компанії ВДТРК («Россия 24», «Россия 1»), телеканал Міністерства оборони РФ «Звезда» тощо.
До уваги слідства були також прийняті неодноразові заяви та звернення громадян і організацій стосовно можливої антиукраїнської діяльності блогера на підставі поширюваних ним матеріалів у мережі інтернет та виступів у російських ЗМІ.

Наразі тривають слідчі дії, продовжується документування усіх обставин скоєння злочину та встановлюються інші особи, які сприяли, або можуть бути причетними до системної протиправної діяльності А.Шарія. 
https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-oholosyla-pro-pidozru-vidomomu-prorosiiskomu-propahandystu-shariiu


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
хорошо когда СБУ занимается врагами Украины,
а не фиг знает чем.
понятно, что хотя Шарий обитает не в России, а в цивилизованной и теплой Испании,
я думаю, что вытребовать его оттуда не получится.
но всё равно, за это решение СБУ - респект!

п.с.  Шарий подозревается в совершении преступлений по ч.1. ст.111 "Государственная измена" и ч.1. ст. 161 "Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности, религиозных убеждений, инвалидности и по другим признакам".

Первая статья предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от 12 до 15 лет с конфискацией имущества или без таковой.

Вторая предусматривает наказание в виде штрафа от 200 до 500 необлагаемых минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок до 5 лет.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Я давно перестал смотреть все "свободы " и политшоу. 
Разве Прямой с Еспресо, но не циклюсь. 
Ниже - отголоски вчерашней Свободы на АйСиТиВи. 

М. Заболотный
Люся Абдрестович-справжнє обличчя ЗЕ-команди

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 150908831_2838508176421900_1891955894232350926_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=w0r4tq_5jrYAX9mF337&_nc_ht=scontent.fiev21-1
Юлия Тар:
Тварина.
Спойлер:


Прошу вибачення у всіх повій за порівняння їх 
з Арестовичем.
©Роман Мілошевський
Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 940518261
я не видел, что там было,
но вот что прочитал
От спикера ТКГ Арестовича потребовали извинений за сексизм, он ответил специфически
Конфликт в телеэфире возник между советником главы Офиса президента и спикером украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Алексеем Арестовичем и нардепом "Европейской солидарности" Ириной Геращенко.

Источник: эфир "Свободы слова" от 15 февраля, Геращенко, Арестович и вице-премьер по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Ольга Стефанишина в Facebook

Детали: Арестович в частности обвинил "Евросолидарность" в транслировании кремлевских нарративов и отметил, что политсила пятого президента Украины Петра Порошенко "работает против безопасности государства в информационной составляющей". Он припомнил в частности муссирование "Евросолидарностью" информации о якобы запрете украинским солдатам стрелять в ответ на вражеские обстрелы, которая не соответствует действительности.

Арестович также сказал, что "может часами рассказывать легенды, как военные любят пожаловаться тем, кто приезжает на фронт, волонтерам и нардепам". Геращенко возмутилась, что украинских солдат называют "плаксами" и высказалась относительно "интеллектуального обнищания" команды власти.

В процессе словесной перепалки Арестович отметил, что в контексте дискуссии с властью "Евросолидарность" "опустилась до уровня женского общежития ПТУ".

Геращенко призвала вице-премьера по вопросам евроинтеграции дать оценку этому сексистскому высказыванию. У себя в Facebook Стефанишина написала, что сексистские высказывания не должны иметь место, какими бы горячими ни были дискуссии и отметила, что ожидает извинений Арестовича.

В то же время сам советник президента "извинился" специфично. "Приношу свои искренние извинения женским общежитиям за сравнение их с "ЕС", - написал он в соцсети.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 940518261
я не видел, что там было,
но вот что прочитал
От спикера ТКГ Арестовича потребовали извинений за сексизм, он ответил специфически
Конфликт в телеэфире возник между советником главы Офиса президента и спикером украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Алексеем Арестовичем и нардепом "Европейской солидарности" Ириной Геращенко.

Источник: эфир "Свободы слова" от 15 февраля, Геращенко, Арестович и вице-премьер по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Ольга Стефанишина в Facebook

Детали: Арестович в частности обвинил "Евросолидарность" в транслировании кремлевских нарративов и отметил, что политсила пятого президента Украины Петра Порошенко "работает против безопасности государства в информационной составляющей". Он припомнил в частности муссирование "Евросолидарностью" информации о якобы запрете украинским солдатам стрелять в ответ на вражеские обстрелы, которая не соответствует действительности.

Арестович также сказал, что "может часами рассказывать легенды, как военные любят пожаловаться тем, кто приезжает на фронт, волонтерам и нардепам". Геращенко возмутилась, что украинских солдат называют "плаксами" и высказалась относительно "интеллектуального обнищания" команды власти.

В процессе словесной перепалки Арестович отметил, что в контексте дискуссии с властью "Евросолидарность" "опустилась до уровня женского общежития ПТУ".

Геращенко призвала вице-премьера по вопросам евроинтеграции дать оценку этому сексистскому высказыванию. У себя в Facebook Стефанишина написала, что сексистские высказывания не должны иметь место, какими бы горячими ни были дискуссии и отметила, что ожидает извинений Арестовича.

В то же время сам советник президента "извинился" специфично. "Приношу свои искренние извинения женским общежитиям за сравнение их с "ЕС", - написал он в соцсети.
там был позор люськи в полный рост. 
я в повторе сегодня глянул. Там уже и зеленые на него взъелись, что там были, и ведущий не выдержал. 
Дурак он и есть дурак. 

Леша  передал свои разговоры с ребятами на передке. 

Алексей Петров


– Высер Арестовчиа смотрели?
– Та да... Ржали.
– Что скажешь?
– Не хочу материться. На сегодня уже исчерпал лимит.
– Скажи... Командир ВОПа имеет право открыть ответный огонь на своё усмотрение?
– Ты с ума сошёл? Нет конечно.
– Когда последний раз поднимали зарплату?
– При Порохе... Ты же сам знаешь ответ, на хера спрашиваешь?


между тем, считаю,что много ему внимания, недоумку, потому соглашусь с юрой Бирюковым:
Вся лента в обсуждении этого примата. Не слишком ли много чести Арестовичу?

Масёк

Масёк
Catman
Порох расставил точки с трибуни Ради:
(есть видео, но сюда не могу вставить)

Перш за все хотів би скористатися правом репліки і розповісти нешанованій мною п’ятій колоні РФ під назвою ОПЗЖ, як був захоплений Крим. Незважаючи на те, що у мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія і російська окупація, до сих пір ОПЗЖ не можуть розібратися, хто винен в анексії й агресії.
Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини — Путін! Той, хто подав у свою Раду Федерації закон про право використання російських військ закордоном. Той, хто ввів війська, той, хто вбивав кримських татар і українських патріотів, той, хто захоплював і кидав їх у тюрми. Ахтем Чийгоз може яскраво вам про це розповісти. Якби ви розплющили очі і перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які до сих пір мали можливість розповсюджувати через свої канали, які, на щастя, закриті.
Наголошую, за часів Порошенка ви спробували купити ці канали за декілька тижнів до завершення моєї каденції. А тоді ви лише «топили» за Зеленського. А зараз, коли вас позбавили права обдурювати українців, увесь цей зал підтримує це рішення!
Путін — ви самі зрозуміли хто! Слава Україні!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Порох расставил точки с трибуни Ради:
(есть видео, но сюда не могу вставить)

Перш за все хотів би скористатися правом репліки і розповісти нешанованій мною п’ятій колоні РФ під назвою ОПЗЖ, як був захоплений Крим. Незважаючи на те, що у мене інавгурація була в червні, коли вже декілька місяців тривала російська анексія і російська окупація, до сих пір ОПЗЖ не можуть розібратися, хто винен в анексії й агресії.
Ми від імені всього залу інформуємо вас, що прізвище цієї людини — Путін! Той, хто подав у свою Раду Федерації закон про право використання російських військ закордоном. Той, хто ввів війська, той, хто вбивав кримських татар і українських патріотів, той, хто захоплював і кидав їх у тюрми. Ахтем Чийгоз може яскраво вам про це розповісти. Якби ви розплющили очі і перестали виконувати завдання країни-агресора, насаджуючи тут тези російської пропаганди, які до сих пір мали можливість розповсюджувати через свої канали, які, на щастя, закриті.
Наголошую, за часів Порошенка ви спробували купити ці канали за декілька тижнів до завершення моєї каденції. А тоді ви лише «топили» за Зеленського. А зараз, коли вас позбавили права обдурювати українців, увесь цей зал підтримує це рішення!
Путін — ви самі зрозуміли хто! Слава Україні!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 490502246
Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Санчезз! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 940518261
историческая запись Соньки Кошкиной. Не люблю я ее, но ...
Наконец до меня дошло, кто придумал прилипшее к новинскому 
определение:су-ка православная. 
Итак, 20 лютого 2014 года, когда пошли чередой отстрелы майдановцев, в колуарах Рады, рыги и прочая и  тогда еще просто участник Майдана и депутат Порошенко.

Форум не пропускает текст, зайду попозже.
о! Пошло! 



забавно, но я считал, что Новинскому эту кликуху приклеил Ляшко.

Масёк

Масёк
Catman
хе-хе-хе... 
тешим себя, как умеем Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 4175450823
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 150731704_221067289754573_5186082464728105055_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=BGd5-0p9gb4AX9Njp-d&_nc_ht=scontent.fiev21-2

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN

МАСЁЧЕК, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 2282262043



Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 000111


Ты - весна на нашей улице, даже если за окном минус 18  Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 2247543103

Будь здоров, любим и счастлив!
Свети!  Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 1131934458


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 Otkrytka-na-den-rozhdeniya-zhenschine-093

Масек, с Днем Рождения!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Маську, вітаю з Днем народження! Щастя тобі тобі, здоров"я та приємних і радісних новин! Здійснення мрій та завжди гарного настрою! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 646407513 Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 1635900142 

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 150930378_1359773121070671_1068376441563359749_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=ad2b24&_nc_ohc=HiaLp4n533QAX-2wMGu&_nc_ht=scontent-amt2-1


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
всем приветы!  Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 940518261

День, кста, не очень холодный был, или мне так показалоь?
в связи с обтоятельствами, не от кота зависящими, Днюха наша растянется не на один день, как я предпочитаю.

Масёк

Масёк
Catman
ааааааааа! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 2282262043 и тутка поздравления! 

Мелечек! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 2282262043Лялечка Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 2282262043 Санчезз Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 2282262043
преогромнейшее СПАСИБО за внимание к котячьей персоне!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 646407513
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 15 Tray-of-champagne-glasses-jacqueline-veissid

Масёк

Масёк
Catman
Порох сегодня вікупил Прямой у Макеенко. 
 Порох:
Вчора я мав вечерю з однією з Послів Великої Сімки, і в мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел я отримав повідомлення – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запроваджені санкції, канал «Прямий» буде закритий. Я отримав 18 повідомлень. Частину з яких я показав послу.
Я не отримав жодного спростування. Навпаки плани, що це готується. Свого часу півтора роки тому я обіцяв, що я докладу максимум зусиль, щоб не дозволити цього. Сьогодні вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль по захисту каналу. Сказав, що єдина його вина, що він декілька років докладав зусиль, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність – і дві години тому в державному реєстрі кінцевим бенефіціарним власником структура, яка на 100 відсотків належить Порошенку Петру Олексійовичу.
Телеканал "Прямий"
 стала «Prime Assets Capital» – структура, яка на 100 відсотків належить Порошенку Петру Олексійовичу.

Тож Володимире Олександровичу, завтра на РНБО ви можете запровадити санкції проти «терориста» Порошенка!
Але я дуже раджу вам уважно подивитися, чим закінчив Янукович, який так намагався закрити «5 канал», ретельно по днях відслідкуйте. Підкажу: закінчив він погано.
Я буду робити все від мене залежне для того, щоб захистити свободу слова. Нагадую, що свого часу «5 канал» і в 2004, і в 2014 році був рупором свободи слова в Україні. Я пишаюся тією роллю, яку «5 канал» як єдиний незалежний телеканал зіграв у Помаранчевій революції. Гарантую, що свобода слова і журналістські стандарти на телеканалі «Прямий», як і на «5 каналі», будуть збережені.
https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/3758076984275344

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 15 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 41 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения