Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXV

На страницу : Предыдущий  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 46 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 25 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


Масёк

Масёк
Catman
хе-хе-хе...
Маруся Звіробій
Я озадачена... 
ЯК??? Як воно дурбецало придумало подовжить собі буси??? 
В мене лиш один варіант, воно ходе прям в тих бусах по свому кабінеті. 
З булавою. І в шапці Наполеона. 
І да, тепер в нього довше як у Порошенка.

Масёк

Масёк
Catman
Oдecuт: “Люди, cxамeнiтьcя! Я вчивcя y Києвi. В Могилянцi. Тyт дyжe вжe вci тиcли на yкpаїнcькy мовy. A я люблю нe так як yci. I нe люблю, коли тиcнyть. Чepeз цe пиcав вipшi pоciйcькою. Biйна повнicтю вce змiнила. Я зpозyмiв, що до нeї я жив бeз Батькiвщини..”


Я вважав ceбe коcмополiтом до Biйнu. Дyмав, що нe можна обмeжyвати ceбe мовами чи нацiями, нацiональноcтями. Щe… Я завжди мав бyнtiвнuй xаpактep. Я вчивcя в Києвi y Нацiональномy Унiвepcитeтi “Києво-Могилянcька Aкадeмiя” ciм pокiв. 
Тyт дyжe вжe вci тиcли на yкpаїнcькy мовy. A я люблю нe так як yci. I нe люблю, коли тиcнyть. Чepeз цe i пиcав вipшi pоciйcькою. 
Говоpив чаcтiшe pоciйcькою, нiж yкpаїнcькою. Цe бyло давно. Мiльйон pокiв томy. До вiйнu.  
Biйна повнicтю вce змiнила. 
Я зpозyмiв, що до нeї я жив бeз Батькiвщини. Biйна подаpyвала мeнi Укpаїнy. Я почав цiнyвати її такою як вона є: її кyльтypy, cимволи, пpапоp, тpизyб. 
Та вce ж, за звичкою, говоpив pоciйcькою. 
На важливicть мови piдної звepнyла мою yвагy кооpдинатоp бeзкоштовниx кypciв yкpаїнcької мови Катepина Мeльник. 
Вжe коли я йшов таким миpним Києвом поpyч нeї, ми вeли cобi pозмовy i тyт я pаптом збагнyв, що y Пyйлa i pоciйcкої пeд*pацiї дiйcно нe бyло б жодного шанcy зpобити тe, що вони зpобили в Kpимy i на cxодi Укpаїни, якби там виcоко цiнyвали Укpаїнy, нашy мовy i кyльтypy. 
Жодного шанcy. Pозyмiєтe? 
Нixто б нe заruнyв iз тиx, xто пiшов y нeбecнy бpигадy. Нe ruнyлu б дiтu, нe pyйнyвалucь би бyдiвлi i долi… 
Cтояв би i пpацював би Донeцький Aepопоpт iмeнi Гpигоpiя Cковоpоди. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 29357168_1904952939579262_5119274165525807104_n
Pycня нe пpойшла б i мeтpа нашої зeмлi. Нiдe. Якби наc заxuщала наша мова i кyльтypа. 
Г*бня цe pозyмiла. Ocь чомy нeщадно kаtyвала cвого чаcy нашиx Гepоїв за мовy. 
Їx нащадки забyли пpо їxнi мyku… I далi вважають, що обмeжyватиcь y моваx нe ваpто. 
Можна говоpити pоciйcькою i любити Укpаїнy? 
Божe, та цe тe cамe, що бyти вiдданим одномy Коxаномy Cпpавжньомy Чоловiковi i займатиcя пpocт*тyцiєю y виxiднi. Для pозшиpeння гоpизонтy. 
Cxамeнiтьcя шановнi! Як чаcто ми починаємо цiнyвати тe, що втpатили? I чаcто починаємо цe pобити дyжe пiзно. 
Поcтфактyм. 
Та кpащe пiзно, нiж нiколи. Тож починаємо говоpити yкpаїнcькою, шановнi, бо ми того ваpтi. Того ваpтi нашi нeбecнi побpатими! 
Микола Воpонiн. Укpаїнcький cнайпep



https://uapost.com.ua/odecut-liudy-cxamenitcia-ia-vchyvcia-y-kyievi-v-mohyliantsi-tyt-dyzhe-vzhe-vci-tycly-na-ykpaincky-movy-a-ia-liubliu-ne-tak-iak-yci-i-ne-liubliu-koly-tycnyt-chepez-tse-pycav-vipshi-pociickoiu-bii/?fbclid=IwAR356WoC6a0IfiEyClUB0U-UOM2fVmwwWkX3zi5kSoKHWaUThRy0H_NWbyI

Масёк

Масёк
Catman
2020...но попало на глаза сегодня. 
убрал все абзаці - натікали только реклам, что читать невозможно

ПАВЛО БОНДАРЕНКО
Літо 2014 року. Стан ЗСУ такий, що командування змушене ганяти навколо Києва бронетранспортери президентського полку аби складалося враження, що їх у нас багато - хоч якась надія на те, що це зупинить вторгнення, до якого залишалися години. Насправді їх було лише 14 - парадний розрахунок плюс пара резервних машин.
Порошенко ночує в кабінеті. Йому страшно. Не боїться лише дурень. Будь-якої хвилини може пролунати зумер "сотки" й начальник Генерального штабу скаже: "Пане президенте, танкові колони противника перетнули державний кордон, рухаються на Харків, Київ, Дніпро, Херсон і зупинити їх нічим".    А може й не буде ніякого зумера - раніше почується ревіння російських штурмовиків над Києвом і задрижать вікна від близьких вибухів. А системи протиповітряної оборони немає. Розікрали "папередники".
Армія гола й боса. Бронежилетів немає. Бійців на передову возять шкільними автобусами. З трьох БМП здатні рухатися дві, а стріляти одна. Бригади лише так називаються - насправді їхній чисельний состав до батальйона не дотягує. Добробати теж не добробати - за чисельністю це роти мирного часу. В музеї "Лютезький плацдарм" перед порожніми майданчиками експозиції бойової техніки лише таблички: "Бойова розвідувально-дозорна машина-2". Самі машини відправлено на війну. З інших музеїв - теж. Усе, що може їздити. Про стріляти не йдеться - тут хоча б трохи броні щоб було де бійцям сховатися від осколків російських снарядів та мін.
Моторошна реальність.
І телефонує Порошенко у свої компанії "Укрпромінвест", "Рошен", в банк: скільки коштів ми можемо наскребти аби хоча б якось Київ прикрити від можливого удару з повітря? Бо після хазяйнування проФФесора в країні грошей немає. І 20% промислового потенціалу залишилося на окупованих територіях. ///У країні жорстока фінансово-економічна криза - тут хоча б людей без засобів до існування не залишити: зарплати, пенсії, стипендії, підтримка переміщених осіб - тільки компенсації готелям в яких розмістили біженців, виливаються в кругленьку суму. А заправка лише одного вертольоту Мі-8 це 445 літрів спеціального палива. А заправка одного танка - це 1200 літрів дизеля. ////Це вже історія. Наша історія, яку треба знати. 
До чого це я?
Стикнувся сьогодні одразу з двома "простими людьми", які абсолютно не в курсі, що Порошенко витратив на відновлення системи протиповітряної оборони 500 мільйонів власних коштів та ще близько 300 вгатив на інші придбання: снайперські комплекси, оптику, набої, бронежилети, автомобілі і навіть польові лазні.
Більше того - вони не повірили, коли я їм це сказав: та ну, не може бути щоб аж 800 мільйонів. Він же ж на війні збагачувався.Про БРДМ із музеїв вони не знали. І про оті 14 бронетранспортерів. Лише коли я розповів усе це у відповідь на питання "А що той Порошенко зробив" - притихли. Але все одно хитали головами... \\\ Історія - найважливіша наука у світі. Бо це досвід життя народу. Це сума знань, на підставі яких приймаються рішення. У тому числі й на виборах. І якщо цих знань недостатньо, або їх викривлено - рішення приймаються неправильні. "Народ, який на знає або забув своє минуле не має майбутнього" - сказав Платон 2400 років тому. Розумний був мужик.
Відтак мораль: читайте історичні книжки. Особливо моїПопкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1f601

MaleFactor

MaleFactor
ADMIN

САНЧЕЗ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!



Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 2282262043


Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 56687110



Ты наш краеугольный камень,
наши ум, честь и совесть,
наш юмор, наша надежность,
наше тепло, наша соль земли,
в общем - НАШЕ ВСЁ Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 4111146143

Будь здоров, любим и счастлив!


---------------------------------------------------------
А в конце всех историй Азраил, которому была ведома тайна, подумал: «Я ПОМНЮ, КАК ВСЕ ЭТО СЛУЧИТСЯ ВНОВЬ»
https://www.mf-stb.net

Масёк

Масёк
Catman
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 93173449_3105618326169224_6498184312238637056_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=SyaKGjx7oj4AX__QsOF&_nc_ht=scontent.fiev21-1

Масёк

Масёк
Catman
MaleFactor пишет:

САНЧЕЗ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 2282262043 

Будь здоров, любим и счастлив!






Вау!!! Санчезз!!!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 0491e0d7e9e0df64264930ff51ceec7c

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
MaleFactor пишет:

САНЧЕЗ, С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!!!





Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 2282262043


Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 56687110



Ты наш краеугольный камень,
наши ум, честь и совесть,
наш юмор, наша надежность,
наше тепло, наша соль земли,
в общем - НАШЕ ВСЁ Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 4111146143

Будь здоров, любим и счастлив!


Мале, большое спасибо! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1300404760


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Вау!!! Санчезз!!!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 0491e0d7e9e0df64264930ff51ceec7c
Масек, большое спасибо дружище! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1300404760


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 Ext_foto-2
C Праздником!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Санчез, ще раз вітаю тебе з Днем народження! Ти народився в день благовіщення щастя тобі та здоров"я і тільки благовіщень в твоєму житті. Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 646407513


Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 11


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:Санчез, ще раз вітаю тебе з Днем народження! Ти народився в день благовіщення щастя тобі та здоров"я і тільки благовіщень в твоєму житті. Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 646407513


Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 11
Лялька, большое спасибо! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1300404760

сегодня еще и Всемирный день здоровья! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1674386769


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
хехехе  нехай все знают, что и я тут типа был... только неизвестно где тот окоп ему нашли  Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1f601 
ОКСАНА Ваиленко
Фото в окопі обов‘язково треба зробити.
Спойлер:

Людмила Крижановская
Зеленський розпочав робочий візит на Схід України, де відвідає передові позиції, та поспілкується з військовими для підняття бойового духу захисників....
Що підняти бойовий дух захисників, які кожного дня втрачають побратимів, захищаючи Україну, спілкування одного не вистачить. Потрібно не розказувати про нахій нікому не потрібне перемир'я, а звільнити всіх ветеранів і політв'язнів, віддати наказ вогнем випалювати sвиноsobак з нашої землі, повернути на позиції відведені підрозділи, постійно підсилювати обороноздатність армії, годувати й одягати військо, підвищувати зарплати контрактникам, і не заглядати путіну в очі, а сказати, що він я не знаю таких словло і вбивця! А ота вся ваша імітація піклування державою, безпонтові перемовини ТКГ по 6 годин ніачьом, вже остогидла.
Харе вже цих понтів для прієзжих.
І буде тобі, справжній бойовий дух!

Слава ЗСУ!
Спойлер:

Масёк

Масёк
Catman
Каков поп, таков приход...
Світлана Юрчик
Голову Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука (СН),якого місяць назад призначив Зеленський,затримали на хабарі-ЗМІ

Масёк

Масёк
Catman
ситуэйшн так себе, скажу я вам...


А.Петров

Они говорили, «Украине ничего не угрожает».
Они заявляли, «Мы лишь проводим учения. И никому не несём угрозы»...

Хочешь быть обманутым, послушай что говорят московиты!
ХОЧЕШЬ МИРА? ГОТОВСЯ К ВОЙНЕ!
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 171271687_3821386337958006_48778670191354057_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lGWJFATxmyUAX_p54h1&_nc_ht=scontent.fiev21-2

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:
Лялька, большое спасибо! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1300404760

сегодня еще и Всемирный день здоровья! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1674386769
Значит и здоровья до 100 лет Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 2282262043Привет, Санчез! Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 25 1863031622


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 25 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 46 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения