Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 9 из 20]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Мої вітання Санчез і Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 940518261 У мене більш-менш поки нормально, тривоги. В той день, коли прилетіло в Печерський район, над нашим будинком пролетіла ракета, як реактивний літак за секунду, ніхто не вспів зрозуміти що це було, але я не чула, була за два квартали від дому і не на вулиці. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 3652828257
Оцей гармидер на Печерську, Ляль, стався поряд з місцем проживання наших дітей. Й дома була тілька меньша, бо канікули. Краще б у шкільному бомбосховищу були... канкули в них.  Старша потім приїхала, ще й туди ходила  допомагати.

Масёк

Масёк
Catman
щодо 1 апреля - типу день юмору: побачив у Андрея Богацкого на ФБ:
Нікого не буду розігрувати сьогодні.
Той жарт, який створили мої співвітчизники у 2019 - не переплюнути!Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1f921  Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 2970874851 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1180323153   Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1970068702

Масёк

Масёк
Catman
ще одна шутка йумора - це про Смирнова. Якого випхали з ОПи. 

Андрій Багацкий:
Думав як сформулювати причину звільнення Смірнова. Але так вже повелося,що ніхто не скаже про служок краще за колишніх служок. А коли служка за гратами -стається нечуваний потік откровення.

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 434862853_2415341531991547_7800366722564085579_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=KX7S1y6VyBEAX8Gy1ud&_nc_ht=scontent.fiev6-1

то ли еще будет!  Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 4175450823

Масёк

Масёк
Catman
Адрей Багацкий 
Пʼять років…
Ще жодна країна за бажання «поржать» не сплачувала таку божевільну ціну!

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Цікаво Кошовий зробив татуювання спереду чи з заду? Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 3829237429 За які заслуги? Харю наїв в телеекран не влазе. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 3137032074
чого не знаю - того не знаю. А харю да - наїв, як хряк. І не тільки він. До теми - випливло в ФБ  з архівів
Володимир Жуган

Спойлер:


Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1128650315 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1128650315 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1128650315
щодо коментів під цим документом - краще промовчу.
Тобто, у 2019 році мутний наріт вже це знав точно - документ з датою. А за місяць такі його ж і обрав. 

І хто тепер нам дохтур? 

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Интересный анализ, совпадающий с моими ощущениями, хотя я не погружен в те журналистские и политические круги, в которых вращается Портников,  у него больше информации, разных источников, опыта! Два года войны (особенно это было заметно в 22-м году) Портников очень старается не критиковать украинскую власть и понятно почему! Но этот эфир, про маленького украинского молодого путина (это моё определение), определенно хорош! И это при том, что Портников старается давать осторожные и обтекаемые формулировки! 
Браво! Спасибо за эфир!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
чого не знаю - того не знаю. А харю да - наїв, як хряк. І не тільки він. До теми - випливло в ФБ  з архівів
Володимир Жуган

Спойлер:


Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1128650315 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1128650315 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1128650315
щодо коментів під цим документом - краще промовчу.
Тобто, у 2019 році мутний наріт вже це знав точно - документ з датою. А за місяць такі його ж і обрав. 

І хто тепер нам дохтур? 
Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 940518261

Я выше запостил свежее видео с Портниковым,
он точно описывает что сейчас у нас с властью - власть одного человека,
за которого украинцы проголосовали в 2019,
и то, что их было 73% меня не удивляет,
увы, умных всегда и везде меньшинство!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Marina Daniluk-Yarmolaeva 
21 ч.  · 
Зеленський підписав закон про мобілізацію з 25 років. Цей закон пилився в тумбочці ОП з червня 2023 (!!!) року, коли був ухвалений Верховною Радою. 
Чого очікував президент? Що таки будуть шашлики в Криму і покоління умовного тіктоку піде за нього голосувати знову? Що його ровесники, чоловіки 45+ доведуть країну до перемоги?  Що ці вчорашні плиточники, штукатурники, трактористи і учасники обох майданів заткнуть пельки і вигрібатимуть за усіх?
Питання, яке мене цікавить, в якому році Володимир Олександрович підпише загальний новий закон про мобілізацію, відповідальність за який він скидає на свою Раду. Після того, як не вийшло начепити це ярмо на Залужного та Сирського.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

«Русифікація в стилі поп» — документальний фільм про те, як Росія протягом десятків років використовує популярну культуру як зброю проти України. Разом з учасниками індустрії наратор фільму, музикант Альберт Цукренко досліджує фінансові, політичні та психологічні причини вразливості українських артистів і розмірковує над тим, як розірвати це порочне коло. Адже «набоями» в цій зброї, на жаль, стають наші, українські таланти. Кілька поколінь самобутніх українських музикантів у різний час у 1970–80-х, 1990-2000-х і 2010-х роках переходили у своїй творчості з української на російську мову. З власної волі чи несвідомо вони ставали знаряддям російського шоу-бізнесу, що завжди прагнув розмити культурний кордон між Росією та Україною й працював на імперський міф про «одіннарод».

Спікери проєкту: Віталій Козловський, Коля Сєрга, Олександр Положинський, Саша Буль, Марія Туча, Олександр Варениця, Євген Рибчинський, Ігор Кондратюк, Віктор Придувалов, Віталій Бардецький, Віталій Портников, Сергій Притула, Тетяна Микитенко, Яніна Соколова, Інна Совсун та Володимир В’ятрович.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Интересный анализ, совпадающий с моими ощущениями, хотя я не погружен в те журналистские и политические круги, в которых вращается Портников,  у него больше информации, разных источников, опыта! Два года войны (особенно это было заметно в 22-м году) Портников очень старается не критиковать украинскую власть и понятно почему! Но этот эфир, про маленького украинского молодого путина (это моё определение), определенно хорош! И это при том, что Портников старается давать осторожные и обтекаемые формулировки! 
Браво! Спасибо за эфир!
Привет, Санчезз! Обязательно прослушаю.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 940518261

Я выше запостил свежее видео с Портниковым,
он точно описывает что сейчас у нас с властью - власть одного человека,
за которого украинцы проголосовали в 2019,
и то, что их было 73% меня не удивляет,
увы, умных всегда и везде меньшинство!
Привет еще раз! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 940518261
полностью согласен, едиственное -поди знай. кто на самом деле єтот "один чел". 
Не ермак ли, за которого никто не голосовал от слова вообще. Ибо понятия о нем в 2019 не имели.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Marina Daniluk-Yarmolaeva 
21 ч.  · 
Зеленський підписав закон про мобілізацію з 25 років. Цей закон пилився в тумбочці ОП з червня 2023 (!!!) року, коли був ухвалений Верховною Радою. 
Чого очікував президент? Що таки будуть шашлики в Криму і покоління умовного тіктоку піде за нього голосувати знову? Що його ровесники, чоловіки 45+ доведуть країну до перемоги?  Що ці вчорашні плиточники, штукатурники, трактористи і учасники обох майданів заткнуть пельки і вигрібатимуть за усіх?
Питання, яке мене цікавить, в якому році Володимир Олександрович підпише загальний новий закон про мобілізацію, відповідальність за який він скидає на свою Раду. Після того, як не вийшло начепити це ярмо на Залужного та Сирського.
вопросов к Зе много.  Решил все замкнуть на себя - пролучай. За что только нам все это.  
Виктория Сюмар, тоже в тему:
я выделил основные мысли , которая она хотела донести, ну так я понял, потому что действительно у нее многовато букв....
Спойлер:

вот такое резюме у меня получается из всего. что в спойлере: 

Знають тих, кого бачать і чують. І в умовах державної цензури бачать і чують тих, кого визначає влада. Інструментів обмеження в умовах війни вистачає.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:«Русифікація в стилі поп» — документальний фільм про те, як Росія протягом десятків років використовує популярну культуру як зброю проти України. Разом з учасниками індустрії наратор фільму, музикант Альберт Цукренко досліджує фінансові, політичні та психологічні причини вразливості українських артистів і розмірковує над тим, як розірвати це порочне коло. Адже «набоями» в цій зброї, на жаль, стають наші, українські таланти. Кілька поколінь самобутніх українських музикантів у різний час у 1970–80-х, 1990-2000-х і 2010-х роках переходили у своїй творчості з української на російську мову. З власної волі чи несвідомо вони ставали знаряддям російського шоу-бізнесу, що завжди прагнув розмити культурний кордон між Росією та Україною й працював на імперський міф про «одіннарод».

Спікери проєкту: Віталій Козловський, Коля Сєрга, Олександр Положинський, Саша Буль, Марія Туча, Олександр Варениця, Євген Рибчинський, Ігор Кондратюк, Віктор Придувалов, Віталій Бардецький, Віталій Портников, Сергій Притула, Тетяна Микитенко, Яніна Соколова, Інна Совсун та Володимир В’ятрович.
это проанализировали совковые времена. 
А оно ж испокон веков - взять Гоголя, Чехова,  Чайковского, Илью Репина. Ахматову - это просто навскидку.... У них просто не было выхода иного в реализации своих талантов... и так в какой век не копни, с тех пор как на болотах началось становление этой недоимперии после того, как монголы пошли в упадок.

Масёк

Масёк
Catman
Спойлер:

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 433975799_810277611131328_571753016985370675_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=2X_vpE2BTRQAb4Dv1yd&_nc_ht=scontent.fiev6-1
Лідер "Океану Ельзи" Вакарчук публічно перепросив за своє політичне минуле: "Зробив велику помилку" Співак зізнався, що не усвідомлював рівень сподівань, який на нього покладали. Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук чесно відповів, чому ніколи не повернеться в політику.
Детальніше:
https://www.unian.ua/lite/stars/vakarchuk-ziznavsya-shcho-pohid-v-politiku-buv-pomilkoyu-dlya-nogo-12593028.html


https://focus.ua/uk/lifestyle/637855-ne-vipravdav-ochikuvannya-vakarchuk-vibachivsya-pered-ukrajincyami-za-svoyu-robotu-v-politici

https://tsn.ua/glamur/lider-okeanu-elzi-vakarchuk-publichno-pereprosiv-za-svoye-politichne-minule-zrobiv-veliku-pomilku-2549413.html

Масёк

Масёк
Catman
ну от чи не вчора... побачив Пороха на мотоциклі, запостив Сашко Погребиський.  У нього виринуло зі спогадів:
Вогник вогник…..
Фото з до повномасшатбних часів….
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1f3cdПопкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1f3cdПопкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1f3cdПопкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 1f3cd
До речі на сторінці Петро Порошенко в Тік Ток є круте відео.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 9 435662590_25183679094609765_5041492793299019120_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=5tYW7uevspoAb7HtKfW&_nc_ht=scontent.fiev6-1
на що Юра Луценко у коменті видав:
- Так він і сьогодні на такому на нараду приїхав!
Про решту коментів мовчу, бо то щось!
Відтак понеслися фотки и видоси, де Порох ганяє як байкер. І сам ПП у Тік-Тоці  ще додав жару. 
https://www.tiktok.com/@poroshenko_official/video/7353671861965802757?_r=1&_t=8lDw7PuLneP
Мабуть вирішили декому істерику зробити. А виявилося, що  він завжди надавав перевагу байкам перед машинами. Просто мало хто знав.

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 9 из 20]

На страницу : Предыдущий  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения