Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Маленький столик за углом - Том VIII

На страницу : Предыдущий  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 31 из 32]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Image11


Замечательный дубовый столик для друзей в уютной кафешке. Тут можно постишить, посмешить, поздравить с праздниками и просто поесть виртуальных пироженок. Фотки котиков, собачек и ежиков приветствуются. Фотки политиков запрещены (но если смешно, то можно) Заходите, хозяйка вас ждет!


Масёк

Масёк
Catman
и напоследок, Санчезз, когда Днюха практически позади...
  Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 646407513 Будь здоров!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Konyak-Nairi-19

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
І трішечки шампанського з тортиком на честь іменинника!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 A-sparkling-champagne-jelly-cake-with-transparent-layers-edible-bubbles-and-a-touch-of-champagne-f_1099471-544


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
УСІМ СМАЧНОГО!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Milkshake-with-sweets_144627-35091


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Ще раз привіт, Санчез, Канті і Маську. Все дуже гарно, але я сьогодні вже не можу оцінювати Ваші смаколики Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 1300404760


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:и напоследок, Санчезз, когда Днюха практически позади...
  Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 646407513 Будь здоров!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Konyak-Nairi-19
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 646407513
Масек, спасибо!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:І трішечки шампанського з тортиком на честь іменинника!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 A-sparkling-champagne-jelly-cake-with-transparent-layers-edible-bubbles-and-a-touch-of-champagne-f_1099471-544
Канти, спасибо! Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 646407513


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
воскр - день отдыха. давно такого не было. 
  Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcQ_3rHPRDDTOENbjrmRycoQqy1f_z0gKPq0BA&usqp=CAU

Масёк

Масёк
Catman
понравилось...у Ларисі Лизановой увидел. 
Не знал куда приткнуть - притаскал сюда Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 4111146143
Цитати людини, що пізнала деякі сенси життя:
(Може кому й пригодиться.У свої 62 - я змінився):
1. Я любив своїх батьків, братів і сестер, дружину, дітей та друзів,
а тепер я почав любити ще і себе.
2. Я зрозумів, що не Атлант. Світ не лежить на моїх плечах.
3. Я перестав торгуватися з продавцями овочів та фруктів. Декілька гривень для мене нічого не вирішують, але можуть допомогти комусь.
4. Я залишаю офіціантам чайові. Ці гроші можуть викликати посмішку на їх обличчі. Щоб заробити на життя, вони працюють набагато важче від мене.
5. Я перестав говорити людям похилого віку, що вони багато разів розповідають ту ж саму історію. Нехай буде так, якщо історія допомагає їм знову пройти провулками пам'яті і заново пережити найкращі моменти життя.
6. Я навчився не виправляти людей (якщо чесно - не завжди), навіть якщо знаю, що вони не праві. Це не моя робота зробити всіх ідеальними. Спокій дорожчий від досконалості.
7. Я роблю компліменти легко та щедро. Компліменти піднімають настрій не лише отримувачу, а й мені. І дозвольте невелику пораду: ніколи, НІКОЛИ не відхиляйте компліменти, просто скажіть «дякую».
8. Я навчився не турбуватися про складки на сорочці. Особистість важливіша за зовнішність.
9. Я йду від людей, які мене не цінують. Можливо, вони не знають, чого я вартий. Але ж я знаю...
10. Я не втрачаю холоднокровності, коли хтось грає брудно, щоб обігнати мене на щурячих перегонах. Я не щур, і не змагаюся.
11. Я вчуся не соромитися своїх емоцій. Мої емоції роблять мене людиною.
12. Я зрозумів, що з розумною людиною краще пожертвувати своїм его, ніж розірвати стосунки.
13. Я навчився жити щодня так, наче він останній. Зрештою, він справді може бути останнім.
14. Я роблю те, що робить мене щасливим. Я відповідаю за своє щастя, і я в боргу перед собою. Щастя – це вибір. Ви можете бути щасливими у будь-який час.
15. Я відпустив від себе гроші і вони почали приходити до мене... рівно в такій кількості, яка необхідна мені для нормального, щасливого, повноцінного життя.
Бажаю нам здобути цю внутрішню свободу задовго до 70...
Як щодо просто зараз?..

Масёк

Масёк
Catman
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcQsjmMCxssVFpq8pcfRid2Y1AXKEn2qr8VzBTJl55PawTcNAiwdYu_8qe_C7ypTWVkUM1g&usqp=CAU
Happy birthday, Male!


У Мале - День рождения! Наші з Санчеззом вітання!!!


Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcSQ3v7sOZ594Nrt8SzgfHjzLzA_EflNNahtoA&usqp=CAU  Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcQYhwVhpaxawhjZGEmDXl90dOWZtkxURGBO70t7QVgHwUlg-gQ9WaAgaURXY6BI_0_NIiA&usqp=CAU

Масёк

Масёк
Catman
устроим  в честь Малика фуршет. 
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcS4rxV0s4T-sqWdXVmCpPYjIVxePKZ7WlpNFK4pE0XjZ8zVUVMAZWg4P2JA9qlwHQSo5Dk&usqp=CAU


Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 3mfws7---c1905x1016x50px50p-up--1ad70b5791d587a942a06156b8d7d92d

Масёк

Масёк
Catman
чтоб было вкусненько

Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcRv30Rg0YUnjNf-36ME2X5FA9HGK_9Js-1CD129jwCJTPU0O-f1y_eJGuqFlnlyHc2xAps&usqp=CAU

Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Koktejl-s-vodkoj-shampanskim-i-imbirem

Масёк

Масёк
Catman
от такое я люблю...

Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcRK9uBRPXSQwFnFJtGWxaJAzMCK43kj54n-wg&usqp=CAU


Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Sm_users_img-133683

Масёк

Масёк
Catman
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcSRARo7HtAkXy-CNSfu8F5kWN6x3XqzCqoIpJJKH0O_sNbfgZSBF1K6uP62c1xRWdNqa_U&usqp=CAU

хорошего настроения в твой День рождения, Малечек!

Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 438100226_3663286217151102_1516445823495588409_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=dgnhJ_WN1ewQ7kNvgEeuFO8&_nc_ht=scontent.fiev6-1

Масёк

Масёк
Catman
И вот такой у нас патриотичный сладкий столик 
на Днюхе Малика!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 9k=


За Мале!
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Top-10-koktejlej

Масёк

Масёк
Catman
Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Images?q=tbn:ANd9GcTKbW69bXRXhr1NMJ6utIb9hOBs9iFm763nbQ&usqp=CAU 
Кому за руль - не помешает кофе Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 646407513

Маленький столик за углом - Том VIII - Страница 31 Z

Будь счастлива, Мале!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 31 из 32]

На страницу : Предыдущий  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения