Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 35 ... 65, 66, 67

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 67 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 67 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Микола Княжицький 
38 мин.  · 
Усі ці прохання про зустріч з Сі від Володимира Зеленського нагадують мені бажання «подивитися в очі Путіну» після виборів. І для Путіна і для Сі Цзіньпіня Зеленський не цікавий. Бо для них не цікава сама Україна. 
Для Путіна ми частина імперії , яку хтось відколов і яку потрібно повернути. Для Сі теж ми можемо бути цікавими лише у тому разі, якщо як Білорусь станемо васалами Росії. Бо васал мого васала - мій васал. 
Схожа політична дискусія ведеться і на Тайвані. Правляча партія не прагне дивитися в очі Сі і всіляко налагоджує стосунки з США, бо сподівається на захист Америки. 
Такою мала б бути і наша політика. Китай визнають найбільшою загрозою і демократи і республіканці. І нам потрібно було б всіляко демонструвати , що як США є найбільшим союзником для України, так і Україна для США у тому числі і в азійсько-тихоокеанському регіоні. 
Ще одна наша опора і не менш важлива  - Європейський Союз і особливо країни Центральної Європи. З ними ми теж мали б узгоджувати зовнішньополітичні дії. 
Тому в очі потрібно дивитися не Путіну і не Сі Цзіньпіню, а тим , хто є нашими справжніми друзями.



Как точно подмечено,
я тоже сразу подумал об этом.

-------
Эта тема автоматически разделена из-за большого количества сообщений. Продолжение темы находится здесь:
https://www.mf-stb.org/viewtopic?t=253&topic_name


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 67 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 35 ... 65, 66, 67

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения