Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 17]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Смотрю национальный отбор на Евровидение (не собирался, но в последний момент включил телевизор и вот до сих пор смотрю, у них голосование в Дии сломалось),
даже не ожидал, что с интересом буду смотреть.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Bogdan Butkevych с Богданом Буткевичем.
1 ч.  · 
Не дивлюся євробачення.
Але бачу, що ті, хто дивиться й голосує, поклали "Дію", де голосування за артистів й проходить.
Перша думка - ще буквально кілька місяців тому наша влада і її представники типу Федорова їздили західними столицями і впевнювали, що можна провести вибори Ради й Президента підчас війни - якщо голосування провести в "Дії".
Мовляв, вона абсолютно безпечна і чудова, і працює як годинник.
І тут таке. Просто голосування за артиста, де бере участь добре, щоб десята частина населення країни.
А уявіть, якби дійсно вирішили вибори провести через неї. Вона б тоді теж зависла? 
І це я вже мовчу про те, що рашисти, які один раз її вже ламали, точно не сиділи би склавши руки. 
Сподіваюся, такі історії остаточно покладуть край будь-яким сподіванням ОП фальсифікувати народний вибір через цей витвір Мінцифри.
Так що мені все нравицця)


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Bogdan Butkevych с Богданом Буткевичем.
1 ч.  · 
Не дивлюся євробачення.
Але бачу, що ті, хто дивиться й голосує, поклали "Дію", де голосування за артистів й проходить.
Перша думка - ще буквально кілька місяців тому наша влада і її представники типу Федорова їздили західними столицями і впевнювали, що можна провести вибори Ради й Президента підчас війни - якщо голосування провести в "Дії".
Мовляв, вона абсолютно безпечна і чудова, і працює як годинник.
І тут таке. Просто голосування за артиста, де бере участь добре, щоб десята частина населення країни.
А уявіть, якби дійсно вирішили вибори провести через неї. Вона б тоді теж зависла? 
І це я вже мовчу про те, що рашисти, які один раз її вже ламали, точно не сиділи би склавши руки. 
Сподіваюся, такі історії остаточно покладуть край будь-яким сподіванням ОП фальсифікувати народний вибір через цей витвір Мінцифри.
Так що мені все нравицця)
Не дуже користуюся дією. І розраховуюсь звичайною карткою, а не телефоном. Тому не пам'ятаю коли її клали.
Але подумала те ж саме що і Буткевич. Що це так показово.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX GFidHD_awAARQEL?format=jpg&name=small
Я себе відчуваю гірше ніж зранку 24.02.2022, коли у вікно дивилася на прильоти ракет.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX GFiSj5bXEAEhiIR?format=jpg&name=small
Зеля зливає каССапні Харків. Пуйлу треба похизуватися.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Санчезе, ти кидай, будь ласка за можливості, сюди інфу з ФБ. Якщо, звісно, маєш час та натхнення.
Я з ФБ не монтуюся ніяк. То мене там забанять, то я пароль забуваю.... Попкорн (общество, политика) - Том LXIX 532818499


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX 422035690_706501084978713_4533244583269738522_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=bBz-kNtrJyoAX9LR3x9&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine 
1 ч.  · 
В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. 
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Юрій Бутусов 
 25 мин.  · 
Верховний головнокомандувач В.Зеленський звільнив головнокомандувача ЗСУ В.Залужного
За даними джерел, Зеленський запропонував Залужному посади або особистого помічника, або заступника секретаря РНБО, або посла у Великій Британіі. Але Залужний залишати армію добровільно та переводитись на якусь цивільну посаду під час війни відмовився. Після оголощення рішення Зеленским Залужний розіслав повідомлення багатьом своїм друзям, що його "відправляють на дембель". 
Також готуються укази на звільнення частини команди Залужного у Генштабі та ЗСУ. 
Хто замінить?
Рішення ухвалюють тільки дві людини - Зеленський та голова ОП Єрмак. Вони обирають наступника Залужного між начальником ГУР МО К.Будановим та командувачем сухоутних військ О.Сирським. Також є варіант, що Буданова призначать головнокоманувачем, а Сирського - начальником Генштабу. Але обидва вони прагнуть отримати усю повноту відповідальності за всі складові ЗСУ (якої у Залужного ніколи не було). Найближчим часом буде указ про призначення нового командування ЗСУ.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Sergey Fursa
55 мин.  · 
Залужний звільнений. Найбільша помилка з часів повномасштабного вторгнення зроблена. Удар по стійкості нанесено. Власними руками. 
Коли між власними політичними амбіціями і державою ти обираєш власні політичні амбіції, то ти не тільки створюєш ризики для держави, але й руйнуєш будь яке своє політичне майбутнє.
Нажаль, саме таким був рецепт поразки України в усіх попередніх війнах з Росією. Нажаль саме так поводились українські очільники 100-ліття тому. І ключове тут не чиїсь політичні амбіції, бо це власне персональна проблема, а ризики, які створюються для держави. Для стійкості країни під час війни за виживання. Коли, здавалось б, будь-які політичні ревнощі і амбіції мають відходити на другий план. Принаймні для відповідальних державних діячів. 
І, звісно, ніякого Майдану зараз не буде. Бо Майдан творять громадяни, а відповідальні громадяни розуміють, що будь-яка смута неприпустима під час війни. І звісно ми не можемо дозволити собі військову хунту. Проте звільнення Залужного створює ряд ризиків, які будуть впливати на країну в середньостроковій і довгостроковій перспективі. Бо під час тривалої війни, на тлі втоми, важливо, щоб армія мала на чолі очільника, якому довіряє. І таким був Залужний. Бо попереду багато складних місяців, коли нас чекає кропітка робота і багато втрат, і не буде див. Буде багато рішень, які будуть викликати сумніви. І треба, щоб через всю війну армія пройшла із високим рівнем довіри до тих, хто ці рішення приймає.
І в цей момент не дуже розумно звільняти людину із довірою і брати всю відповідальність на тлі підірваної довіри до себе. Відповідальність за поразки, бо суспільство чекає на беззастережну перемогу і будь-який результат, що може буде досягнуто, буде сприйнято як недостатній. За компроміси, бо всі війни закінчуються домовленостями, навіть якщо вони не укладаються прямо між ворогуючими сторонами. І все через політичні ревнощі. Власне, якщо країна втримається, якщо це не підірве спроможність України тримати удар, то такий крок точно робить Залужного фаворитом будь-яких наступних президентських виборів. Тим більше, що це вже створює образ мученика, який так полюбляють українці. 
Це емоційне, а не раціональне рішення. Емоційне рішення, яке країна не може собі дозволити. В результаті, це не тільки несе ризики для країни, але й деструктивна по відношенню до політичного майбутнього Зеленського. Нівелюючи все те важливе, що було зроблено особисто Зеленським в перший рік війни.
І так, Зеленський має юридично право звільняти Залужного. І він цим правом скористався. Але окрім легальності є ще поняття легітимності. Чи є таке рішення легітимним в очах суспільства? Особливо тоді, коли відомо, що це рішення стало результатом не професійний суперечок, а політичних ревнощів? Питання риторичне. І так, конфлікти між Зеленським і Залужним створювали занадто токсичну атмосферу і не сприяли ефективній роботі збройних сил. Але завжди було два виходу. Не тільки поганий, який було обрано. Але й дорослий. Коли люди наступають на горло своїм бажанням і емоціям. Беруть себе в руки. І до кінця війни працюють. Стримуючи емоції. Нажаль, в цій кімнаті не знайшлося достатньо дорослих людей. Нажаль, розумне рішення не було прийнято.
І так, якби я був російським агентом впливу, то за останні кілька місяців мені вдалося б майже неможливе. Одночасно викликати протистояння влади з журналістами, бізнесом, а тепер і з військовими. Не вистачає тільки політичних репресій. Атака на журналістів, атака на бізнес, звільнення військового з найбільшим кредитом довіри. І це на тлі втоми суспільства і необхідності збереження підтримки наших західних партнерів. Бінго.
Коли в кінці 2023 року суспільство потрапило у психологічну яму, була побоювання, що люди почнуть робити щось, що буде шкодити державі. Суспільство витримало. Суспільство проявило зрілість. Але виявилось, що хвилюватись треба було не про суспільство.
Від звільнення Залужного хтось виграє. Його ім я Володимир. Але не Зеленський.
Сьогодні ми всі в Україні програли. Виграв тільки Путін.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX GFidHD_awAARQEL?format=jpg&name=small
Я себе відчуваю гірше ніж зранку 24.02.2022, коли у вікно дивилася на прильоти ракет.
Привет, Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX 940518261

Понимаю тебя!
Хотя я так себя не чувствую. Наверно потому до сих пор помню слова Зеленского из интервью РБК-Украина ровно за неделю до 24 февраля 2022 - "мы могли бы увеличить армию в ДВА-ТРИ раза, но тогда бы не могли бы строить дороги" (цитата по памяти, но само интервью легко найти в интернете) и понимаю, что даже Залужный не мог и не может исправить то, что сразу заточено неправильно. Хотя его вклад в оборону огромный!

Вспоминая вторую мировую войну, я всегда помню, что все европейские страны сдавались за несколько дней, несколько недель, максимум несколько месяцев,
Украина же в одиночку не сдаётся уже два года и это заслуга украинского народа, а не президента Зеленского и его 5-6 ближайших менеджеров,
вот только сам Зеленский и его менеджеры этого не понимают!
Увы, это выбор украинского народа сделанный на свободных выборах и я никогда не спорю, а просто пропускаю мимо ушей,  когда некоторые люди мне говорят, что их обманули, обдурили, и только жалею, что нет в жизни справедливости и бумеранга ответственности.

Хотя то, что детсадовцы избавились от взрослого, меня печалит!
Впереди еще много печали, крови, горя и слёз!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Marina Daniluk-Yarmolaeva 
10 мин.  · 
Зеленський — раб свого рейтингу. І це голка в його яйці.
Він напрочуд ревнивий до чужого успіху. І абсолютно глухий до волі суспільства, яке витягло його з кавеенівського цирку і зробило політиком. 
Це варто пам’ятати — нами керує стіна, яка впевнена, що вона найкращий дипломат, економіст та військовий стратег. 
Чи допоможе це Зеленському?
Мабуть, сьогодні в ОП Єрмак та Безугла танцюватимуть знаменитий танець краба, що так «удєлалі сучьего Валєру». 
Однак це тимчасовий успіх. 
Звільнення Залужного — чистий кейс про «вкрадену перемогу». Думаю, тепер зрозуміло, що ніяких кордонів 1991 і шашликів у Криму з інстаблогерами не буде. 
Єрмак і Зеленський чомусь дуже впевнені, що вони дуже кіногенічно виглядають на тлі пана Сирського в сажі і поті. Але абсолютно ні — це два клоуни, які намагаються скористатись чужими плодами і проїхатись на чужій спині. 
Зеленський настільки лякливий, що побоявся сказати слово «відставка» у своєму пості. Натомість було «час для такого оновлення — саме зараз». А про саму відставку популярного залізного генерала пішов говорити уже міністр оборони Умєров. 
Вся кількамісячна істерія та нагнітання довкола Залужного — чистий політичний газлайтинг. Ми маємо справу з політичним керівництвом, яке не рахується з суспільством у стані військового стресу. І ставить на ньому ще свої сумнівні досліди. 
Валерій Залужний велика подяка. Це високопрофесійна людина, яка готувалась до повномасштабної війни в межах ресурсів, повноважень, коштів. І як нам відомо із кількох закордонних ЗМІ — абсолютно утаємничено від високопоставлених щурів на Банковій. 
Саме завдяки зусиллям команді Залужного ми зберегли незалежність і не гниємо масово в могилах на околицях своїх міст. 
А Зеленський?
Вася Пенівайзенко своє отримає. І цілком можливо, ми будемо вважати Віктора Януковича великим щасливчиком. 
Заодно раджу переглянути список телеграмів, ЗМІ і блогерів, яких ви дивитесь. 
Ну що там, «колєги», які потужно писали, що я р&с&йське іпсо?
Відсьогодні за всі проблеми мобілізації, якоїсь втрати, поразки — відповідає не Залужний. Та й навіть не Сирський, який став заручником ситуації. 
Відповідальність за всі проблеми несе Зеленський і його улюблений менеджер Єрмак.
Тільки вони удвох. Як абсолютно профнепридатні люди, які бажають монополії влади і роками брехали суспільству про вагнерівців, війну, шанс дипломатії з РФ і повномасштабне вторгнення. Які півроку приховували інформацію про серйозну небезпеку для життя та здоров’я, бо мали паніку. 
Нинішні кадрові рішення призведуть до того, що ми додатково втратимо людей, якісь території. Але може, нарешті тим, хто виживе нарешті дійде в голову, що армією, урядом і економікою мають керувати фахівці. А не красивий мальчик із телевізора і його продюсер.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Bogdan Butkevych с Богданом Буткевичем.
1 ч.  · 
Дрібність людини проявляється завжди в небажанні брати відповідальність на себе за неприємні речі.
Зеленський - настільки дрібний, що побоявся таки сказати слово "звільняю" щодо Залужного. 
Тому в постах про звільнення він це слово так і не використав.
Він до останньої секунди вів себе як ларьочник-катала. Який доручив сказати про сам факт звільнення Умерову. 
Це ж наскільки треба бути жалюгідно-огидним і нарцисичним любителем "добрих новин"...
Дрібний клоун вірний собі.
Сподіваюся, вся та патороч, яка розповідала, що маніакальне бажання єрмачні прибрати Залужного - це російське ІПСО, сьогодні просто закриє свою брудну пельку. Хоча не закриє звичайно.
Дякую, Валерій Залужний за ваш чин і мудрість. Впевнений - ми з вами не прощаємося.
Зате чи виживе країна - я не знаю. 
Повторюю. Після самих рашистів наша найбільша загроза - це Зеленський.
Верховний прости господи головнокомандувач і президент.
Який стрімко веде нас до поразки.
Сьогодні ми впевнилися, що задля збереження власної влади він не зупиниться ні перед чим.
Хай би і програшем у війні та дестабілізацією внутрішньої ситуації.
Сьогодні для мене - найгірший день після 24 лютого 2022. Тільки тоді буда надія...
АПД: А зараз у нас новий головком - Сирський. Той самий, якого натужно крутила ОПня в своїм помийках вже 2 роки.
Як же це все огидно...


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 17]

На страницу : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения