Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 2 из 18]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Myroslava Gongadze 
3 мин.  · 

Я почуваюсь зараз майже так як
24.02.22.

Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva
Те саме


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 426627937_18330582637106120_3400624394255757367_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=Cjcxug1Ih20AX9rEVxD&_nc_ht=scontent.fiev7-4


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Myroslava Gongadze 
3 мин.  · 

Я почуваюсь зараз майже так як
24.02.22.

Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva
Те саме
Я почуваюся так гидотно і беззахисно як 21.04.2019.
Тільки зараз усе страшніше. 
А от 24.02.2022 хоча і проснулася від ракетного обстрілу, але то було інше. 
Я з 2014 чула і знала як кассапам потрібен про сухопутний коридор на окупований Крим. І не те щоб була готова, але мене більше шокувало що обстріляли Київ. Погано знаю географію. Київська область прикордонна...  Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3829237429


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:
Привет, Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261

Понимаю тебя!
Хотя я так себя не чувствую. Наверно потому до сих пор помню слова Зеленского из интервью РБК-Украина ровно за неделю до 24 февраля 2022 - "мы могли бы увеличить армию в ДВА-ТРИ раза, но тогда бы не могли бы строить дороги" (цитата по памяти, но само интервью легко найти в интернете) и понимаю, что даже Залужный не мог и не может исправить то, что сразу заточено неправильно. Хотя его вклад в оборону огромный!

Вспоминая вторую мировую войну, я всегда помню, что все европейские страны сдавались за несколько дней, несколько недель, максимум несколько месяцев,
Украина же в одиночку не сдаётся уже два года и это заслуга украинского народа, а не президента Зеленского и его 5-6 ближайших менеджеров,
вот только сам Зеленский и его менеджеры этого не понимают!
Увы, это выбор украинского народа сделанный на свободных выборах и я никогда не спорю, а просто пропускаю мимо ушей,  когда некоторые люди мне говорят, что их обманули, обдурили, и только жалею, что нет в жизни справедливости и бумеранга ответственности.

Хотя то, что детсадовцы избавились от взрослого, меня печалит!
Впереди еще много печали, крови, горя и слёз!
На жаль вони не діти, а цілком сформованя зрадники. Гірші за Овоча. 73% такі ж самі. Ніхто їх не обманював, зе нічого не приховував - Я вам ничєго нє должен, 42 мільони вкрадених в Приваті, наркоманія, ебонітовиє палочки, пєрєнос граніц і тд. І пуйло не приховував - Кто угодно только нє Порошенко. 
Одна моя знайома дужа разобіділась, коли на її брєд про Я голосовала протів Порошенко, я сказала що вона читати не вміє, бо там не було такої графи і побажала щоб сантехнік лікував.
А загалом тупість нашого населення просто шокує. Я суджу по своїх колегах...


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Призначений президентом Володимиром Зеленським на посаду командувача військами Територіальної оборони Ігор Плахута на час Революції Гідності працював у МВС та керував силами ВВ під час розгону Майдану.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/11/7441370/

Наголосували, ...ляді


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Сергей Марченко с Сергій Марченко.
51 мин.  · 
Він відомий тим, що зупинив російську армію на початку вторгнення і відкинув від Києва, Харкова, звільнив Херсон.
Вона відома тим, що звинуватила його в алкоголізмі і гавкала на бойового генерала весь час, поки Офіс медійно готував відставку популярного Головнокомандувача. 
В результаті, незважаючи на підтримку майже всіх громадян України, він звільнений з посади і відправлений не зрозуміло куди. 
Вона, незважаючи на небажання колег, навіть з власної партії, працювати з нею в комітеті з нацбезпеки, розвідки та оборони, залишається на посаді і пише в соцмережах, що вирахує всіх критиків по IP. 
Сьогодні в мене була дискусія з приятелем про владу. Він вважає, що критикувати не можна, бо розбрат і путін нападе. 
А мені здається, що чим більше Україна звільняє таких людей, як Залужний, Наєв, Забродський і чим більше висуває на високі пости таких, як Безугла, Татаров, Шурма, Гетманцев, тим сильніше ми, як країна перетворюємося на росію. 
Ми вже майже такі, як вони. В нас є Найвеличніший лідер сучасності і немає парламентаризму. В нас спецслужби слідкують за журналістами, а політичних опонентів переслідують за справами 10-річної давнини. Генералів ми звільняємо, бо вони надто популярні, а свого жиріновського завели, бо вона робить все, що скажуть в Офісі. 
Єдине, чим ми досі відрізняємося від росії – ми досі дозволяємо собі мати власну думку і не боїмося її висловлювати. 
На мою думку, ми не зможемо виграти війну, якщо послухаємо спікерів Офісу і перестанемо реагувати на недолугі дії чи бездіяльність влади. 
Будь-який, найкращий, правитель стає неефективним, коли його не критикують і він вважає себе найрозумнішим. Бо завищена самооцінка і відірваність від реальності приводить до дуже поганих управлінських рішень. Саме тому диктатури програють демократіям. Саме тому ми маємо залишитися демократією з плюралізмом думок і конкуренцією ідей, щоб мати шанс перемогти сильнішого, але тупішого, відірваного від реальності, путіна.
Це наш вибір, кого цінувати: Залужного, бо він вміє перемагати, чи Мар'яну, бо це стабільність і єдність. Я обираю Залужного. А ви?


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:
Спойлер:
Я можу слухати Портнікова тільки у певному душевному стані. Він безжальний і часто правий, і його точка зору трохи збоку, тобто трошки сторонній спостерігач. А ролики з хлєбалом (перепрошую) найвеличнішого лідора сучасності то взагалі поза моїми нервами.
Але ти рекомендуєш, то я таки подивлюся. Дякую, Санчезе.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру

 Добре б було і наших відправити на їхню родіну.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Мої вітання Санчез і Канті Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2282262043 Нарешті сайт запрацював як і раніше. Мене теж вразила відставка Залужного, як можно міняти головкома під час війни? Чула, що у Сирського призвисько "м"ясник", тому що він не шкодує живу силу війська. Але я розмовляла з військовим відставником він каже що Сирський жорстокий, але без жорстокості не буде перемоги.

А Порошенко знов не пустили за кордон на Мюнхенську конференцію. Дебіли, ...лядь Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2970874851

На добраніч, зустрінемось Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 424881700_717363747190537_7702585600786017875_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=eExNJvo5jnoAX9Atzt-&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Был неприятно поражен этим постом на оф. странице!
Это они отметили "афганцев" и других, которые за время СССР нападали и убивали людей в разных странах!
В 2024 году это выглядит чудовищно!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:
Я можу слухати Портнікова тільки у певному душевному стані. Він безжальний і часто правий, і його точка зору трохи збоку, тобто трошки сторонній спостерігач. А ролики з хлєбалом (перепрошую) найвеличнішого лідора сучасності то взагалі поза моїми нервами.
Але ти рекомендуєш, то я таки подивлюся. Дякую, Санчезе.
Привет, Канти!
А ты не смотри, а слушай Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3190515068

Я не всегда согласен с Портниковым, 
я помню моменты и случаи, когда он ошибся и(или) был не прав (например, его отношение к Ющенко, когда тот поддержал Грузию в 2008,  в 2015 году Портников заявлял, что рос. экономика рухнет через год-два, в 2021 году он говорил про войну, но считал, что всё будет происходить только возле Донецка и Луганска).
Но многие вещи он говорит логичные, интересные, из большинства украинских журналистов, блогеров, политиков, мне он кажется самым вменяемым.
Если у тебя есть похожие люди, которых ты смотришь-слушаешь, напиши, я может гляну.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:Мої вітання Санчез і Канті Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2282262043 Нарешті сайт запрацював як і раніше. Мене теж вразила відставка Залужного, як можно міняти головкома під час війни? Чула, що у Сирського призвисько "м"ясник", тому що він не шкодує живу силу війська. Але я розмовляла з військовим відставником він каже що Сирський жорстокий, але без жорстокості не буде перемоги.

А Порошенко знов не пустили за кордон на Мюнхенську конференцію. Дебіли, ...лядь Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 2970874851

На добраніч, зустрінемось Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3691576930
Привет, Лялька! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 940518261
Менять главнокомандующего во время войны можно,
но в нашем конкретном случае, президент поменял военного с собственным видением и мнением на военного, который слушает самого президента,
хотя президент не должен заниматься военными действиями, оставив это дело профессиональным военным, тем более он в этом понимает еще меньше, чем в политике!
Вот что печально! Плюс, президент поменял главнокомандующего в сложный и напряженный момент, фактически ослабив сейчас наши ЗСУ. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 2 3493114018


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Вахтанг Кипиани
4 ч.  · 
Харків. Квіти, зокрема від місцевої влади, до пам'ятника учасникам окупаційної війни. СССР напав на Афганістан у 1979-му. Жертвами імперіалістичної, злочинної агресії стали коло 15 тисяч громадян Союзу і понад мільйон афганців. Так, солдати не могли тоді відмовитися, хіба ціною сісти у в'язницю, такі приклади були. Кільканадцять перейшли на бік "душманів". Частина з них виїхала потім з Пакистану на Захід і українська діаспора їх підтримала і соціалізувала. Кілька українців залишились у Афганістані, прийняли іслам, народили дітей, живуть там. Існуючі меморіали - це прославлення "інтернаціонального обов'язку", тобто нападу сильнішого на слабшого. СССР тоді - це Росія сьогодні.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Юрій Бутусов 
8 ч.  · 
Панове Зеленський, Сирський, Умеров, вам нема сьогодні чого робити у Києві. Ваше місце на командних пунктах бригад, яким ставлять завдання в Авдіївці. Саме там зараз вирішується доля дуже багатьох кращих людей. 
Ви маєте віддавати накази, дивлячись в очі. 
Ви маєте слухати реальні доповіді без своїх рожевих окулярів і без брехні, якою ви самі себе оточуєте. Це ви дозволяєте вам брехати про «напружено-контрольовану обстановку», і вам треба бачити як це виглядаєте в очах людей, які отримують накази.
Ви та деякі інші керівники своїми рішеннями  створили ситуацію, яку зараз розгрібають бійці. Не вам ходити в атаки, але ви не маєте права відсиджуватися у теплих кабінетах, ви маєте дивитись як вирішують кризу, створену через ваші рішення і через відсутність ваших рішень. Ви маєте хоча б чомусь навчитись і зробити нарешті висновки.
Усім ухилянтам від відповідальності на вищих  рівнях, хочу сказати - не думайте, що про вас будуть мовчати.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 2 из 18]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения