Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXV

На страницу : Предыдущий  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 58 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 49 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 243119456_10220193452686011_6239809369557435958_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZJRO2oXXyycAX9-7zqE&tn=jYwiOA4o_IF6lQn4&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Volodymyr Viatrovych 
5 мин.  · 
Нині, у день народження  Петро Порошенко, йому  будуть багато дякувати за зроблене 2014-2019. За мову, віру, армію. 
Я ж хочу додатково подякувати за те, що він зробив після. 
В 2019, коли під загрозою опинилося все зроблене з нами після Майдану, коли в Україні та Росії в унісон кричали про крах усього за що ми боролися, він не лише не розгубився сам, але й мобілізував інших, створив команду здатну захисти важко здобуте. Завдяки цьому нині з певністю можемо сказати - головні наші перемоги попереду. 
Многііі літа, пане Президенте!

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 490502246


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Олеся Яхно 
28 мин.  · 
В контексте Дня рождения пятого президента 
Есть повод напомнить о следующем. Думаю, многие, все-таки, ещё до сих пор не осознали, какие возможные негативные сценарии нас могли ожидать за последние годы, особенно в 2014-2015 годах.
Также многие до сих пор не осознали, сколько позитивных и правильных изменений было заложено за тяжёлые годы войны, вопреки войне и несмотря на все социально-экономические сложности.
Из значимых результатов предыдущих лет, если коротко, выделила бы такие:
1. Сохранение Украинской государственности (предотвращение российского плана «Новороссии»), возврат двух третей Донбасса под контроль Украины.
2. Усиление обороноспособности (создание  новой армии фактически  с нуля) и международная поддержка Украины (включая санкции против РФ). 
3. Существенные шаги в направлении ЕС и НАТО. Не только подписание соглашения об ассоциации с ЕС, но и ратификация (вопреки противостоянию России), безвизовый режим, усиление сотрудничества с НАТО. 
4. Предотвращение экономического краха из-за агрессии РФ и переход к росту (на момент первой половины 2019 год рост ВВП  составлял более 4%), переориентация с рынков России на европейские рынки, рынки других стран. 
5. Свобода СМИ и политическая конкуренция, а также демократичные прозрачные выборы, согласно европейских стандартов. 
Поэтому мне непонятна конфронтационная логика действующей власти в отношении предшественника. У каждого из президентов Украины (кроме Януковича, он выпадает как бежавший) были свои достижения и пробелы/ошибки. И каждый из них, как и вся страна, сталкивались с вызовами и задачами, которые были в каждый конкретный период политической истории. Отталкиваться от предшественника можно во время избирательной компании. Но когда уже пришёл во власть, то надо исходить из постановки задач, подбора под эти задачи кадров и определения границ возможных компромиссов (внутренних и внешних), которых может потребовать выполнение этих задач.

ну а мне понятна логика Зевласти,
когда ты нелох и комик, то в сравнении с гетьманом ты всегда проигрываешь!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:

ну а мне понятна логика Зевласти,
когда ты нелох и комик, то в сравнении с гетьманом ты всегда проигрываешь!
З поваги до Дня народження Пороха 
Спойлер:


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Віталій Гайдукевич 
10 мин.  · 
В 1945 році, коли Велика Британія разом із союзниками виграла війну у Європі, а Вінстон Черчилль програв вибори. Голосування було 5 липня. Черчилль склав повноваження прем'єра не чекаючи зборів парламенту. Його лікар, лорд Моран, в особистій розмові сказав про "невдячність британців". Черчилль відповів: «Я б це так не називав. Їм довелося пройти через дуже тяжкі часи». 
Черчилль і надалі очолював консервативну партію і 6 років поспіль він був лідером опозиції. Шість років. Як опозиціонер вдома, але політик світового масштабу, він проголошує Фултонську промову, в 1949му підтримує створення Ради Європи, в 51-му - Європейського об'єднання з вугілля і сталі, яке стало підвалинами нинішнього ЄвроСоюзу. 
В 1951 році консерватори виграють вибори і Черчилль знову стає прем'єр-міністром. 
Він міг образитися і відійти від справ - врятувати країну у війни, це достатній внесок в історію нації, але не відступився. 
Черчилля чимало критикували всю його політичну кар'єру. Власне, бути під шаленою критикою під час каденції, але визнаним в історії, це не лише про сера Вінстона. Тетчер. Рейган. Скоропадський... Визнання здобутків Ющенка почало приходити лише тепер. Здобутки Порошенка притомні люди не ставили під сумнів попри весь психоз слуг. 
Читаю стрічку - різні люди, різні вітання, "порохоботи" і не тільки, емоційно і стримано, із особистими спогадами і без. Скільки людей із власної волі публічно вітатимуть Зеленського із днем народження через кілька років після його керування? Отож. Ідеальних людей не буває, але одні люди можуть в історію тільки вляпатися, а інші - входять. Здобутками. І таки правий був лікар Черчилля - не озираючись на електоральні хиби людей, бо їм довелося пройти через дуже тяжкі часи.
Напевно, тут доречно знову пригадати слова республіканця Теодора Рузвельта: "„Роби, що можеш, із тим, що маєш, там, де ти є…». Петро Порошенко може сказати їх від себе. 
Із Днем народження, пане Президенте.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Кантілєна пишет:
З поваги до Дня народження Пороха 
Спойлер:
Привет Канти!  Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 1300404760


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 243018729_2579902092144167_2690420282133804116_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EHdf5FVpX34AX9wl1Mg&_nc_ht=scontent.fiev7-3
о как младшие дети подросли, совсем взрослые!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
З Днем Народження, шановний Петро Олексійович! 
Отак і ми були як за кам'яною стіною.

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 FAL7u-TVEAEdwTm?format=png&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 243050972_696715661356877_8436152585137320770_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=tQ-gpzUdIBgAX-yilp1&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 327453717


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Павло Бондаренко
2 мин.  · 
Порошенку сьогодні 56 виповнилося. 
Час від часу мене питають, чому я досі ним не розчарований. 
Відповім: тому, що ніколи ним не зачаровувався. Я чітко розумів його недоліки, так само, як бачив переваги. Я точно знав, що в його силах, а що поза їхніми межами. 
Наприклад, ніколи не міг уявити, що у диптиху Константинопольської церкви з`явиться помісна ПЦУ. Вважав, що це - з огляду на шалений спротив Москви - не під силу нікому у найближче століття. А хтось серйозно сподівався на "безвіз"? У той самий час, на жаль, були й невиправдані очікування. Наприклад, в царині створення нової, справжньої історії України та боротьби інформаційними диверсіями противника. Були й кадрові помилки - як без них.
Проте в цілому за 12-бальною системою оцінювання тверді 10 поставлю, як президенту, що працював в умовах надзвичайної кризи; який взяв країну до рук тоді, коли російські "ихтамнеты" вийшли на кордони Харківської, Дніпропетровської  та Запорізької областей; який безкровно, завдяки своєму дипломатичному таланту зумів "вичавити" російські війська з окупованих територій Херсонської області.
Не знаю, чи вийде у Порошенка стати президентом вдруге - історія показала, що наш "мудрий народ" може проголосувати навіть за персонажа кінофільму. Але те, що Петро Олексійович зьусіма своїми успіхами та невдачами залишиться в історії України поряд з такими постатями, як Хмельницький, Мазепа, Скоропадський - безсумнівно.
Що б там проплачені Кремлем тролі та наші "корисні ідіоти" не вили...


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Два хлопчики. Чи один? Які схожі. Багато у чому. 

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 2Q==   Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 Images?q=tbn:ANd9GcTKvx4LpnwepFAk04oo-9D2y88Dzn4FJuFfr7LTHzNKlG9f_cdpUS1dB3_HzVCkfzxs2DU&usqp=CAU

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 243018729_2579902092144167_2690420282133804116_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=EHdf5FVpX34AX9wl1Mg&_nc_ht=scontent.fiev7-3
о как младшие дети подросли, совсем взрослые!
А ще зовсім нещодавно
Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 39_tn


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
А щодо виборів, то наші дебіли можуть вибрати не тільки персонажа гівняного дебільного недофільму, а й просто труп.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру

Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 646407513Вьіпила по поводу по чуточке текилки, мескалька и абсентика. Попкорн (общество, политика) - Том LXV - Страница 49 2176014025


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 49 из 67]

На страницу : Предыдущий  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 58 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения