Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4 ... 35 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 3 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Зима до України прийде за графіком: синоптики розповіли, якою буде погода на Новий рік та Різдво

Водночас снігу на свята не прогнозують.

Зима до України прийде за графіком. Грудень буде теплим, на новорічні і різдвяні свята очікуються сильні морози, а лютий обіцяє бути сніговим.
Такими прогнозами поділилися синоптики.

Так, як заявив в інтерв'ю "Сегодня" директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, на Новий рік та Різдво в Україну прийдуть морози - температура може знизитися до -25-30 градусів. Водночас він зазначив, що таке значне похолодання буде короткочасним, а зимова погода загалом – нестійкою. Також за його словами, грудень буде порівняно теплим, без будь-яких критичних проявів.

Своєю чергою завідувачка відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова в коментарі "OBOZREVATEL" зазначила, що зимові температури в Україні почнуть відчуватися вже наприкінці листопада, тоді температура може опуститися до -10 градусів. Грудень, за її прогнозами, відрізнятиметься коливанням температур, коли вночі вони опускатимуться до мінусових значень, а вдень все ж таки підвищуватимуться.

У січні та на свята Мартазінова прогнозує похолодання з низькими температурами до -20 градусів. Лютий, за її словами, буде "затяжним та сніговим".

Нагадаємо, раніше синоптики дали прогноз погоди на зиму 2021-2022 в Україні та повідомили, що вона буде теплішою за попередні, а найбільш аномально теплим стане січень.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Санчезз, Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 940518261 Канти! Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 2282262043
 приветы!

Масёк

Масёк
Catman
уже Бутусову плетут лапти

Его пост сегодняшний:




Президент Зеленский помстився мені за свою ганебну прес-конференцію. Державне бюро розслідувань тільки що порушило проти мене справу за статтею 437 - планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни. Тобто Майдан, захоплення Криму, вторгнення на Донбас та вісім років війни - це я все почав? На думку президента саме я оприлюднив відео з Байрактару і тим самим спричинив смерті наших воїнів (кого саме, звичайно, не сказав). І ось вже знайшли привід - постріл з гармати, який був колись зроблений, назвали його "приводом для ескалації", хоч я і написав що це було давно. І тепер мене залучають по кримінальній статті за розвязання агресивної війни!


А нагадаю, все це тому, що я задав питання: Чи не соромно Зеленському тримати коло себе російського агента Демченка? І усі почули від президента, що російський агент Руслан Демченко - корисний керівник комітету по розвідці, попри те, що він очолює усі розвідслужби України всупереч закону про люстрацію та є співавтором Харківських угод по сдачі Криму. І Демченка, Татарова, Єрмака президент захищає.


А мені у неділю увечері повідомляють, що я кудись з гармати міг влучити по російським окупантам, і тим самим це я розв’язав війну! Зранку думаю, чого б це «позитивні блогери» як під копірку пишуть пости і звинувачують мене, що ніби це ж я "як пореченков стріляю" - тобто прирівняли російського терориста до мене, громадянина України. А це така медійна підготовка, як бачимо, для кримінальної справи. ДБР у Зеленского контролює один з керівників знищення протестів на Майдані - Олег Татаров, вірний кадр Андрія Портнова та Андрія Єрмака. На восьму річницю розгону Майдану 29 листопада 2013-го Татаров та Єрмак зробили блискучий подарунок російській пропаганді - намагаються засудити журналіста, який писав про Майдан та про війну з першого дня. Ось це дійсно буде в усіх російських новинах. Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні. Думаю, що тепер координація дій офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною. Я не збираюсь кудись їхати з країни, я залишусь тут, де я вийшов на Майдан вісім років тому. Там не було Зеленського, не було Єрмака, а Татаров та Портнов там був одними з координаторів придушеннгя протестів. Шо ж, ті, хто мене замовив тепер відомі для всієї країни. Тепер російський вплив в Україні кожен громадянин наочно побачить. Все, що я казав про російську агентуру в оточенні Зеленського - чиста правда, і я це можу довести, а тексти та справи якими офіс намагається мене закрити - це системна брехня і сплановані дії російської агентури в офісі президента в інтересах нашого ворога.


Моя справа доведе - російський вплив в оточенні президента Зеленського існує, і провал наших спецоперацій проти Росії - це спланований в ОП злочин, який я як журналіст вимагаю розслідувати належним чином. І саме за це мене хочуть покарати.

Масёк

Масёк
Catman

Державне бюро розслідувань




ДБР перевірить законність дій журналіста Бутусова на відео, яке він виклав у мережі


Слідчі  вивчають відео, викладене журналістом Юрієм Бутусовим на його сторінці у Фейсбук, у межах розпочатого кримінального провадження.

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 1f53828 листопада 2021 року журналіст виклав відео, де він здійснює постріли з «Гаубиці Д-20» калібром 152 мм. Він супроводжує свій постріл словами: «по окупантах вогонь».

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 1f538Пізніше Бутусов дописав, що відео було знято дуже давно, і з тренувань, але оприлюднення подібних матеріалів завдає шкоду інформаційній безпеці Української держави та дозволяє представникам держави-агресора посилювати тиск на Україну.

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 1f538Усі обставини публікації та запису відео пострілу з гармати, яке виклав Юрій Бутусов, будуть перевірені. В тому числі в порядку статті 414 КК України (Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення) та статті 437 ККУ (Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни). Будуть перевірені також і можливі посадові порушення тими особами, які допустили цивільного громадянина до відповідного озброєння.

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 1f538За попередніми висновками, подія відбулась за межами зони ООС. Але суспільство отримає повну і вичерпну відповідь після детальної перевірки. Закликаємо усіх громадян України при публікації будь-яких матеріалів враховувати можливі негативні наслідки для інформаційної безпеки держави.

Детальніше за посиланням Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 1f449 https://cutt.ly/pT2vbwG

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра 12 сезону наймасштабнішого музичного проєкту «Голос країни». На глядачів очікує нова сторінка музичної історії шоу, на сцену якого мріють потрапити тисячі найталановитіших вокалістів з усього світу.

Сьогодні стали відомі імена оновленого складу тренерів проєкту. Зіркові наставники з’явились на головному паркеті країни у грандіозному фіналі «Танців з зірками». Ними стали топові українські зірки: найавторитетніший український продюсер Потап, співачка та попкоролева Оля Полякова, яка вперше сяде у легендарне червоне крісло, і діджитал-сенсація DOROFEEVA. Четвертим тренером став рок-легенда, соліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, який звернувся до своїх колег-тренерів з екрану.

«Не чекали? А я вже тут. Зустрінемось у новому сезоні «Голосу країни», – сказав Вакарчук.

Новий сезон «Голосу країни» пройде під слоганом «Так звучить твоя країна». Творці шоу шукатимуть справжній голос нації, тих самих людей, які живуть поруч з нами та про талант яких має дізнатись вся країна. Крім того, у сезоні братимуть участь самобутні гурти та дуети.
За словами продюсерів, цього року заявки подало вдвічі більше вокалістів, аніж минулого. Окрім традиційного онлайн-кастингу, телеканал 1+1 запустив кампанію під назвою «Агенти голосу», завдяки якій кожен з телеглядачів міг відчути себе продюсером, відпиравши у соцмережі телеканалу 1+1 відеозапис та контакти свого талановитого друга або близької людини, де він співає, і менеджери проєкту зв’яжуться з ним.

Про дату прем’єри сезону стане відомо незабаром.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Аркадий Дубнов
2 ч.  · 
Люблю киргизов, жизнь у них кипит, движуха везде, народ из ничего практически создаёт радость политического бытия
   Вот, вчера в Киргизии состоялись парламентские выборы. Год назад такие же выборы, точнее, недовольство их итогами привело к очередному госперевороту. К власти пришёл неординарный харизматик, - непосредственно из тюремной камеры. 
    Полмира рукоплескала киргизам, полмира презрительно сказала «фи»
Тем не менее, харизматику, скорее, поверили, а он делал все, чтобы оправдать доверие. Во всяком случае, киргизов… Быстро переверстал конституцию под себя и честно заявил - теперь я отвечаю за все, парламент мы, конечно, оставим, но полномочия ему мы с вами урежем, иначе не будет у нас порядка, нардепы только горлопанить умеют…
   Понятно, что киргизы вчера голосовали в такой ситуации как-то лениво, неинтересно же, лишь каждый третий гражданский долг отдал. 
   Но дальше стало весело. Не-не, на улицу народ не вышел, коней не оседлал, устали киргизы от хаоса…
    А оттого они повеселели, что их ЦИК вывесил на сайте предварительные итоги голосования по партийным  спискам, согласно которым количество голосов, отданных за 21 партию (!), составило больше 150 процентов (!!)
   Секретарь совбеза Киргизии тут же нашёлся и обвинил во всем хакерские атаки из 20 стран, обрушившиеся на бедный ЦИК
   Вице-премьер его опроверг, - это была просто техническая ошибка.
 Ответственность за неё взяла на себя отважная глава ЦИК, вышла сегодня к протестующим из числа проигравших и громко извинилась((!!!)
   Но и это ещё не все.
Пронырливые журналисты сумели сфотографировать бюллетень, брошенный в прозрачную урну президентом-харизматиком, и обнаружили, что он проголосовал за сидящего в СИЗО оппозиционного экс-депутата, баллотировавшегося в одном из столичных округов. 
   Президент тут же ответил в своём фэйсбуке, что сделал это сознательно в поддержку его права участвовать в выборах, ведь суда над ним ещё не было. 
И «мне его жаль», сказал президент, я тоже в 2017-м  сидел в тюрьме и подавал заявку на участие в президентских выборах, но бывший тогда президентом Атамбаев, отказал ему в этом. 
«У меня возникла мысль, что если он выиграет на выборах, то его выпустят на свободу»(!!!!), сказал нынешний киргизский президент-харизматик…
    Люблю киргизов



политическая жизнь бьет ключом
не только у нас Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 3190515068


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Vadym Denysenko
7 ч.  · 
SOS! Нанесено підлий удар по великому будівництву
На сайті Президента  більше 25 тисяч голосів набрала петиція, яка явно направлена проти великого будівництва.
«Зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу "за кошти платників податків" відповідно до контексту. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу».
І тепер є два варіанти розвитку подій:
1. Буде дана формальна установка уряду дати рекомендації.
2. Буде дана вказівка уряду виконати вимоги петиції.
Думаю, переможе перший підхід. А у відповідь на це, «народні месники» по всій краіні почнуть псувати плакати великого будівництва, ініціатив Кличка, Садового чи ще когось, і будуть писати на цих плакатах: «За кошт платників податків».


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Natali Sokolenko
8 мин.  · 
Публікую позицію Медіаруху - об'єднання журналістів, що поділяють спільні цінності і намагаються дотримуватися журналістських стандартів - (не так, як Шарій, Гордон, Шустер і Влащенко)
ЗАЯВА
Ми, члени Медіаруху, вважаємо неприпустимим тиск представників держорганів на журналіста Юрія Бутусова та вважаємо, що Державне бюро розслідувань не має ставати інструментом для політичних розправ. 
Нагадаємо, 28 листопада Державне бюро розслідувань у межах розпочатого кримінального провадження повідомило, що вивчає відео, яке 27 листопада виклав головний редактор “Цензор.нет” Юрій Бутусов своїй фейсбук-сторінці. На відео журналіст стріляє з гаубиці Д-20 калібром 152 мм. Кримінальне провадження було відкрите за статтями 414 ККУ (“Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення”) та 437 ККУ (“Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни”). Сам Юрій Бутусов вважає такі дії помстою президента Володимира Зеленського за конфлікт на пресмарафоні 26 листопада. 
Вказані статті Кримінального Кодексу України не стосуються цивільних, якщо тільки немає додаткових обставин. На самому сайті ДБР вказано, що “у підслідності ДБР – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини”. Окрім того, розміщене повідомлення на офіційній сторінці ДБР про те, що нібито певною особою скоєно певний злочин порушує не тільки презумпцію невинуватості, а і передбачену законодавством процедуру розслідування, зокрема, визначення підозрюваного у вчиненні злочину. 
Ми вважаємо, що такі дії ДБР є тиском на Юрія Бутусова, і мають тягнути за собою кримінальну відповідальність, передбачену статтею 171 Кримінального кодексу України.
Для оцінки етичності чи неетичності дій журналіста існують саморегулівні організації, наприклад Комісія з журналістської етики. Це не входить до повноважень ні ДБР, ні Міністерства оборони, ні інших державних органів.  
У середовищі українських журналістів є різні погляди на прийнятність вчинку Юрія з погляду професійної етики, але ми всі солідарні в тому, що цей вчинок не може бути приводом для тиску з боку влади. 
****
Медіарух — спільнота, що об'єднала журналістів провідних українських медіа, журналістів-розслідувачів та експертів медійних громадських організацій. Нагадаємо, 16 листопада 2021 представники провідних медіа закликали журналістів об'єднуватися у професійну спільноту для протистояння політичному та комерційному тиску на свободу слова.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Volodymyr Ariev 
7 ч.  · 
Дріб‘язкова помста Юрі Бутусову за жорсткі питання Зеленському і оцінку його діям на прес-конференції - найгірша ознака, хто зараз при владі. Образливість, мстивість, дріб‘язковість супутні боягузтву. А головнокомандувач-боягуз (ой, пробачте, верховний головнокомандувач-боягуз) при ризику прямого військового вторгнення вже сам собою є загрозою національній безпеці. 
І не тільки через особисті якості. За два з половиною роки він послабив армію, забравши кошти на велике крадівнициво і залишивши Збройні Сили без пального та інших життєво важливих закупівель внаслідок зриву державного оборонного замовлення. Він вже осліпив Україну, свідомо розваливши розвідувальні служби руками Єрмака і Демченка. І в інтересах України, і в його особистих піти з президентського крісла геть якомога швидше. Але сам, на жаль, не піде.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 FFRo_NCWUAElorR?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Ольга Лень
Только что  · 
Ці кілька днів постійно повертаюся до питання, навіщо взагалі Зеленському потрібна була ця прес-конференція з дивними заявами і скандалом з журналістами?
Подивіться на контекст. 30 листопада буде зустріч міністрів іноземних справ НАТО в Ризі, де розмова піде чи дати Україні зброю та підтримку перед загрозою нового вторгнення РФ, чи, навпаки, не провокувати Путіна, Україні зброї не давати і закликати до переговорів і поступок. 
Одночасно США надсилає партію зброї та обладнання. МВФ вирішує, що фіг з вами, хоч нічого не виконуєте, але ж вам зараз дуже треба і дає грошей. Посли отримують від Зеленського «джентельменські» обіцянки не призначати нових судей Конституційного суду і взагалі рухати реформи та розбудовувати демократичні інституції. Так що вимальовується готовність принаймні якоїсь кількості держав НАТО все ж таки лати силову підтримку Украні і таким чином не провокувати Путіна видом слабкої жертви.
Аж тут Зеленський виходить на люди. І що ж він там говорить. По-перше, що загрози війни немає і це все тиск на дурний Захід. А він не такий дурень, щоб до того всього ставитися серйозно і взагалі відправить Єрмака вести сепаратні переговори з росіянами. По-друге, розказує про загрозу перевороту, про які дізнався від російського ФСБшника і свято в це вірить. По-трєте, що призначає судей КС і таким чином все, що наговорив послам - обман.
Який висновок мають зробити країни НАТО? Ви б на їх місці стали б «вписуватися» за партнера, який сам не відчуває загрози і до неї не готується? Який бреше щодо своїх намірів будувати демократичне суспільство, а натомісь демонструє автократичні замашки. Зрештою, який використовує загрозу вторгнення лише як спосіб отримати більше грошей і інших «плюшок». Чи варто заради такого партнера втягуватися у війну? І чи буде цей партнер битися, якщо почнете воювати ви? Чи доведеться воювати замість чергового корумпованого і недалекого автократа?
Не знаю, чи сам Зеленський придумав це все наговорити, чи ним маніпулюють з Кремля, але з цим своїм виступом він дуже полегшив завдання РФ. Наслідком його розмов може бути рішення не посилювати підтримку України з боку НАТО. РФ достатньо, щоб просто залишилося все як є - в рамках «глибокої стурбованості». Далі або буде наступ РФ, Україна не зможе довго опиратися без підтримки та адекватного вищого керівництва, і Зеленський дуже швидко побіжить домовлятися з Путіним про входження в союзну державу.
Або, що більш вірогідно, після провальної для нас зустрічі НАТО в Ризі, ми почуємо від Зеленського, що Захід нас зрадив. Тут дуже вчасно підвалила пропозиція Ердогана стати посередником і тому Вова поїде зустрічатися з Путіним без надокучливих американців чи європейців.
Там, як завжди у Зеленського, вони підпишуть щось в стилі «пропозицій Єрмака» з «формулами Штанмаєра» та спільними патрулюваннями з окупаційними військами. Але дізнаємося ми це, також за традицією, не від Офісу Зеленського, а від російських ЗМІ. Звичайно, це викличе запеклі протести і привід для Вови сказати,що ось, я ж казав про переворот. Захід тут просто умиє руки і закличе всіх до стриманості.
А далі РФ зробить все гібридненько, бо за внятної позиції президента та центральних органів влади можна влаштувати заколоти в регіонах. Волати там будуть, що вони за миролюбні длмовленості Зеленського і проти «фашистів» та яструбів. Схоже ви всі вже бачилт в 2014, тому детально не буду. Але цього разу «рятування російськомовних від хаосу» може бути і шляхом наступу з Білорусі. Тому щастям стане, коли втримаємо Київ. Зрештою, від України залишиться рівно ті території, де люди та місцева влада будуть готові дати відсіч гібридній атаці російських спецпризначенців і місцевої російської агентури. Що в цей момент буде робити Зеленський цікавитеми лише його родину. Тому що свою роль зруйнувати державні інститути України і перетворити війну на громадянську він вже виконає.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Юрий Бирюков 
30 мин.  · 
Cильный обстрел КСП батальона бригады на передовой, район Станицы. Ствольная крупная арта, 30+ прилетов. 
Пострадавших нет, только техника побита.
Вот в пятницу Зеленский обвинил Бутусова в обстрелах и смертях после опубликования видео с применением Bayraktar. 
А сегодня кто виноват?


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра 12 сезону наймасштабнішого музичного проєкту «Голос країни». На глядачів очікує нова сторінка музичної історії шоу, на сцену якого мріють потрапити тисячі найталановитіших вокалістів з усього світу.

Сьогодні стали відомі імена оновленого складу тренерів проєкту. Зіркові наставники з’явились на головному паркеті країни у грандіозному фіналі «Танців з зірками». Ними стали топові українські зірки: найавторитетніший український продюсер Потап, співачка та попкоролева Оля Полякова, яка вперше сяде у легендарне червоне крісло, і діджитал-сенсація DOROFEEVA. Четвертим тренером став рок-легенда, соліст гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, який звернувся до своїх колег-тренерів з екрану.
ну почему (кроме Славка) все те, кто мне уже надоел, как горькая редька? 
Потап, олька - не вылазит со всех шоу, дорофеиха. Фу. 
Кот расстроен. 
Ну и я из принципа не включаю Г+Г, пока там воняет квартальем и коломоями. 
Перестал уважать и ведущих - осадчую так точно. После ее зє-вояжей в Трускавню

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:



политическая жизнь бьет ключом
не только у нас Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 3190515068
хе-хе-хе, РАЗВЕСЕЛИЛ! Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 940518261

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Vadym Denysenko
7 ч.  · 
SOS! Нанесено підлий удар по великому будівництву
На сайті Президента  більше 25 тисяч голосів набрала петиція, яка явно направлена проти великого будівництва.
«Зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу "за кошти платників податків" відповідно до контексту. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу».
І тепер є два варіанти розвитку подій:
1. Буде дана формальна установка уряду дати рекомендації.
2. Буде дана вказівка уряду виконати вимоги петиції.
Думаю, переможе перший підхід. А у відповідь на це, «народні месники» по всій краіні почнуть псувати плакати великого будівництва, ініціатив Кличка, Садового чи ще когось, і будуть писати на цих плакатах: «За кошт платників податків».
чесна? нічего не понял, чего там Дениска наваял.... тема для меня новая, пролетел я мимо нее, очевидно.... Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 3 532818499

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 3 из 67]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4 ... 35 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения