Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 2 из 67]

Масёк

Масёк
Catman
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 54512111


Когда в реале станет всё тоскливо
Ты только сам исправить не берись
Сюда всегда иди,и так,вроде игриво
Хрустя попкорном,флудом поделись 

©Математик


Пусть идут все нах*р
Пока у нас есть Петр Алексеевич
Я сплю спокойно
Них*ра не будет
Ни хорошего
Ни плохого

©капитан овечкин


Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 630_360_1637965154-683
Сьогодні Україна і світ вшановують пам’ять жертв Голодоморів
День пам’яті жертв Голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада.

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голод 1932-1933 років – саме його нині називають геноцидом українського народу здійсненим сталінським режимом. Українські селяни стали наступними жертвами тодішньої влади після тотальних репресій щодо української інтелігенції та духівництва.

Масовому голоду в Україні передувала низка подій. 18 листопада 1932 року, вийшла Постанова ЦК КП(б)У «Про заходи щодо посилення хлібозаготівель», яка передбачала покарання за невиконання планів заготівлі зерна – сільські господарства каралися натуральними штрафами, тобто конфіскацією 15-місячної норми м’яса. Згодом перелік компенсаційних харчів було розширено картоплею і салом, наприкінці року – продуктами тривалого зберігання. Окрім того, видана цього ж дня Постанова «Про ліквідацію контрреволюційних гнізд та розгром куркульських груп» дозволяла відбирати у селян хліб за статтею «контрреволюційні злочини».

26 листопада вийшов наказ наркома юстиції і генерального прокурора УРСР, в якому наголошувалося на тому, що «репресії є одним з потужних засобів подолання класового спротиву хлібозаготівлі». Таким чином, штучно створений голод став добре продуманою та ретельно замаскованою каральною операцією.

Передусім, в українських селян було відібрано вирощене ними зерно, далі численними натуральними штрафами та обшуками були відібрані останні запаси продовольства. У грудні 1932 року у 82 районах України була заборонена торгівля продуктами, також припинилися поставки промислових товарів. На початку 1933 року забороною виїзду із охопленої голодом України, селян було позбавлено останніх надій на порятунок.

Терор голодом, що тривав в Україні протягом 22-х місяців, забрав життя майже 4 мільйонів людей.

Впродовж десятиліть тема Голодомору була табуйованою. Допоки існував комуністичний режим, навіть говорити про голод тих років було суворо заборонено. Дослідження цієї трагедії розпочалися лише наприкінці 80-х років минулого століття. Нині в Україні, відповідно до закону від 28 листопада 2006 року «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», голод 1932-1933 років розцінюється як акт геноциду українського народу, а його «публічне заперечення… визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним».

7 грудня 2016 року українські парламентарі закликали й інші держави визнати Голодомор геноцидом українського народу. Наразі це зробили 17 держав світу. Ще 10 країн в офіційних зверненнях засудили Голодомор як акт винищення людства, вчинений тоталітарним сталінським режимом або вшанували пам’ять його жертв. Крім того, Голодомор 1932-1933 років в Україні було визнано актом геноциду на регіональному та муніципальному рівні у 8 країнах.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261676700_2972297793018773_3243238401030001187_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=M7_nG73hMiIAX8UDdfC&_nc_ht=scontent.fiev7-4


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261446938_10220491790224263_3819029271076408583_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=DiNqVDwbEacAX-FsZPv&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Volodymyr Viatrovych 
3 ч.  · 
Кількість людей, які визнають злочин Голодомору геноцидом - зростає. 
 Соціологічна група Рейтинг оприлюднила результати опитування, де 85% українців це ствердили. 
Це є прикладом суспільного консенсусу довкола однієї із найболючіших тем української історії. Цей консенсус - результат спільної роботи дослідників, громадськості, медіа та держави. 
Його важливо зберегти не лише у пам’ять мільйонів убитих співвітчизників, а заради порозуміння щодо майбутнього мільйонів наших дітей. 
Запаліть сьогодні свічку пам’яті на своєму вікні і розкажіть дітям про ціну втрати свободи і силу наших предків.  Те, що ми вистояли, – їх заслуга. Вони змогли вижити, творити, ростити дітей і зберігати культуру.
Ми пам’ятаємо. Ми сильні!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261676700_2972297793018773_3243238401030001187_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=M7_nG73hMiIAX8UDdfC&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Я запалила свічечку у вікні. Нехай у цьому сраному плядському городє буде хча б одна свічка з нагадуванням про вбивство десятків мільйонів  ....


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 327453717 Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 3359276057 Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 2004681610 Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 2684531298


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261713222_10159800967488064_5432294327764498978_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=4q2TD2zpaE8AX8BHnYL&_nc_ht=scontent.fiev7-4
по теме дня.
 Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 490502246 Класс!
 Санчезз Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 940518261

Масёк

Масёк
Catman
Порох был в телике только что

Ми ніколи не дозволимо вести «підкилимні» переговори про здачу інтересів України – Петро Порошенко.Західні союзники намагаються зрозуміти, якої допомоги зараз потребує Україна, однак вони «стукають у закриті двері», – про це сказав в ексклюзивному інтерв‘ю для програми The Week на телеканалі «Прямий» п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.
На запитання Пітера Залмаєва, чи не йдеться зараз про розмін України на Тайвань у переговорах між США та Росією, Порошенко відповів: «я не експерт. Я лідер української опозиції. Я п’ятий президент України. Я дуже багато працював з діючим президентом США, тодішнім віце-президентом Джозефом Байденом. Я маю величезну кількість друзів в американському Конгресі – і в Палаті представників, і в Сенаті. І я можу наголосити, що з 2014 року мною була сформована у США двопартійна підтримка свободи і демократії в Україні».
«Ніхто не дозволить вести якісь підкилимні переговори, розмін і здачу інтересів України. Це не зробить американський президеот Джо Байден. Це не зробить американський уряд. І це не зробить американський Конгрес», – переконаний Порошенко.
«У мене єдине прохання: Україна зараз потребує чітко звернутися по допомогу. А сьогодні мені здається, що навпаки – у закриті українські двері стукають наші друзі і партнери, намагаючись зрозуміти, а що ж нам потрібно. І саме це питання мені задавали у Галіфаксі», – сказав Петро Порошенко.
Він також вкотре назвав чотири основні пункти західної допомоги для України в ситуації ймовірного російського вторгнення.
«Питання номер один. Прийміть рішення про ПДЧ. Бо надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО – це ще не членство. Це програма, дорожня карта реформ, які мають бути здійснені. Так як я це зробив під час своєї каденції по безвізовому режиму, так само зараз треба зробити щодо ПДЧ. Надання Україні ПДЧ – це перемога вільного світу. Ненадання Україні ПДЧ – це перемога Путіна», – переконаний Порошенко.
«Другий пункт – це санкції. Має бути вже зараз оприлюднений перелік санкцій, які застосує світ, і ми це обговорили лише позавчора під час трьохгодинної зустрічі з послами «Сімки» та Євросоюзу, де питання санкцій, питання можливих ефективних кроків було серед основних під час цього обговорення», – говорить п‘ятий Президент.
«Я вважаю, що список санкцій має бути дуже болючий. І це ще один інструмент для того, щоб підвищити ціну, яку Росія заплатить, якщо вона перете червоні лінії. В тому числі і SWIFT», – зауважив Петро Порошенко.
«Позиція третя – енергетична безпека. Включно із санкціями по Північному потоку – 2. Вони вже мають бути застосовані зараз. І я твердо переконаний, що ми можемо це забезпечити найближчим часом», – переконаний лідер «ЄС».
«Четверта позиція – це постачання оборонної зброї. ПДЧ, санкції, енергетика, поставка оборонної зброї – ці рішення можна зробити протягом тижня. І це точно буде «Дамоклів меч», який буде висіти над Путіним, якщо він зійде з розуму і буде продовжувати атакувати Україну», – резюмує Петро Порошенко. 



Ми ніколи не дозволимо вести «підкилимні» переговори про здачу інтересів України – Петро Порошенко

https://eurosolidarity.org/.../my-nikoly-ne-dozvolymo.../

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 260321093_2061156394052927_1122015969795197692_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YmtNmysah_oAX9QuDt2&_nc_ht=scontent.fiev2-1

Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 260715880_2061156350719598_6269811669771861545_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_HG5fZ8UGDQAX_dQGxD&_nc_ht=scontent.fiev2-1

Масёк

Масёк
Catman
ЛУЦЕНКО (юРА)
Головне питання на пресконференції від Подеревянського:
- Володька, нашо то тобі було?
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261406694_1938996669632832_7113026303437700486_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=cNop0JeONBQAX_ZrtBg&_nc_ht=scontent.fiev2-1

Масёк

Масёк
Catman
Микола Княжицкий

Послухав спілкування з журналістами Володимира Зеленського. Бути обраним на посаду президента і бути президентом- не одне і те саме, навіть якщо назвеш себе президентом сто разів , щоб когось переконати, що ти став президентом). Мати на посаді президента особу, яка не відчуває відповідальності президента в сучасних умовах страшно і небезпечно.
PS. Це не заклик до «перевороту, який готують з Ахметовим» , а заклик до відповідального голосування на наступних виборах.

Масёк

Масёк
Catman
Света Прядка

«Я нє віжу, как растут маі дєті»
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261307471_1055622791939619_7175951239063929863_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KrfEMNSpp4AAX_pPL8K&_nc_ht=scontent.fiev2-1
Спойлер:

Масёк

Масёк
Catman
Анатолий Иванович
Сьогодні, коли емоції від пресухи Зе вщухли і після вчорашнього вечірнього савіка, стає зрозумілим хто скористався цим хайпом.
Ахметов почав розкручувати свій новий проект, про що я недавно писав.
Ясно, що Зе відпрацьований матеріал, у нього залишився бенін 1+1, і то не ясно як буде далі
Аваков, Гордон, Яценюк, Розумков, мабуть ще хтось виходять на ахметовську арену.
Вчора майже кожний з них розказуючи про недолугість шостого, не забував згадати і обгадити Порошенка, включно з тим же савіком.
Сьогодні почитав кілька дописів флюгегів чи білих пальт, як їх називають, теж саме - Зе гарний хлопець, але слабак, ахметку образили, а він же дає нам електрику, але тільки не Порошенко.
А деякі доморощені експерти любителі, перебувачи не в межах вільної України, вже почали ставити на Розумкова і втюхувати тезу про його великі шанси.
Тому вважаю, в найближчі часи нашим головним, м'яко кажучи опонентом, буде ця нова група, яка формується.
Будьте уважні і обережні.

Масёк

Масёк
Catman
добранич
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 261683294_2990558914606462_8549054488287502430_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=qIxACSOjDnUAX__DUGv&_nc_ht=scontent.fiev2-1

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 FFNjikwXEAI2Qn7?format=jpg&name=medium


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 FFPOjQcWUAMy-Ln?format=jpg&name=small
10 мільйонів. А був ще 21 рік. І був ще 47 рік. Щоб до вас усе 1000кратно повернулося, любітелі лаптей, балалаек и совка.


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXVI - Страница 2 FFRquDCXIAIsRCc?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 2 из 67]

На страницу : Предыдущий  1, 2, 3 ... 34 ... 67  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения