Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 12 из 20]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 436514868_835453448616834_31633567901512410_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=XYHPw-Pa5P8Ab5oJZqG&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Букви 
16 мин.  · 
Люди рятують котів з-під завалів зруйнованих будинків на Дніпропетровщині після масованої ракетної атаки РФ.
Наразі відомо про 9 загиблих, з них три дитини - 6-річний та 8-річний хлопці, і 14-річна дівчина 🕯️ Рятувальні роботи тривають.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 3493114018


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 438706089_835442045284641_7170213348516736688_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=G-wrC-NO59wAb5uZd9Z&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Вигляд до та після будинку на площі Вокзальній у Дніпрі, після ракетної атаки РФ по Дніпру.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Юрій Бутусов  · 1 д.  · 
У рейтингу найвпливовіших людей 2024 року журналу Time опинився голова офісу президента Андрій Єрмак. Сам президент Володимир Зеленський у рейтинг Time не потрапив, і ми розуміємо чому - Зеленський давно вже не є самостійним керівником, замість нього більшість політичних та кадрових  рішень в Україні давно вже ухвалює Єрмак. За «політичну діяльність» Зеленський відправив Залужного послом у Британію, але Єрмака за таке Зеленський нікуди відправити не посміє - бо Єрмак йому  цього не дозволить. Для нас великий ризик, що Єрмак - політичний авантюрист, тісно повʼязаний з РФ, який дахує найбрудніші корупційні схеми у владі, суддів, силовиків, митницю, податкову, фактично вирішує долю країни у таких важливих питаннях. Саме Єрмак брехав усій країні про всеосяжне перемирʼя, а фактично діяв в інтересах Росії, системно зриваючи підготовку до війни, зриваючи усі оборонні заходи. Безвольний та несамостійний Зеленський при всесильному сірому кардиналі Єрмаку - це повна імпотенція та безвідповідальність влади, і у новому рейтингу Time це бачить увесь світ.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:Сегодня узнал, как шмыгаль отреагировал на петицию  народа о перенаправлении ресурсов с марахфона и Фри-дома на ЗСУ.  ЦИНИЧНО! Мол-де, и рассматривать нечего, нецелесообразно это.  Прикинь. 
Спойлер:
хочу уже укладываться, глянул на карту повитряных тревог. В этот момент все спокойно кроме двух  областей  - Хмельницкой и Черновицкой. Диво дивное... Понятно, что это счас изменится. но такое вижу впервые. 
Спокойной ночи.  Это очень актуальное пожелание у нас.

 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 Images?q=tbn:ANd9GcTeDKfHO-OmheurUeaH_5ILvcFjYN4dLIP7-A&usqp=CAU
Я не удивлен.

Надо понимать, что за то, что происходит в стране с 2019 года (я не про войну, хотя то что не готовились в войне тоже в эту копилку),
за решения и действия президента, его партии, правительства,
во многом отвечают избиратели, которые голосовали (73%) и сделали такой выбор,
как отвечали в другие годы избиратели, которые голосовали и за предыдущих президентов и нардепов!
И Украина сейчас там она есть - потому что что избиратели выбирали такой путь!
И что самое ужасное, неизвестно когда будут новые выборы, это даже не проглядывается в обозримом будущем!

Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 437949865_10159622924061784_7399971769956165233_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sM4HFBbknu8Ab55e82a&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Pavlo Gintov
17 ч.  · 
Пам’ятаєте Вікторію Спартц, «першу конгресвумен українського походження»? Конгресвумен Спартц родом з Чернігівщини. Вчора Росія завдала ракетного удару по Чернігову, вбила і поранила багато невинних людей. 
Що робитиме будь-яка нормальна людина на місці конгресвумен Спартц? Я думаю, нормальна людина використає весь свій вплив, всю свою енергію, всі можливості для того, аби прискорити допомогу Украіні. 
А що робить конгресвумен Спартц? Пише поправку: «прибрати з закону пункт про допомогу дітям і біженцям». 
Конгресвумен Спартц - не «наша». Вона робить кар‘єру у українофобському крилі Республіканської партії. На Украіну, Чернігівщину, на вбивство невинних людей і дітей їй насрати.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Pavlo Gintov
17 ч.  · 
Пам’ятаєте Вікторію Спартц, «першу конгресвумен українського походження»? Конгресвумен Спартц родом з Чернігівщини. Вчора Росія завдала ракетного удару по Чернігову, вбила і поранила багато невинних людей. 
Що робитиме будь-яка нормальна людина на місці конгресвумен Спартц? Я думаю, нормальна людина використає весь свій вплив, всю свою енергію, всі можливості для того, аби прискорити допомогу Украіні. 
А що робить конгресвумен Спартц? Пише поправку: «прибрати з закону пункт про допомогу дітям і біженцям». 
Конгресвумен Спартц - не «наша». Вона робить кар‘єру у українофобському крилі Республіканської партії. На Украіну, Чернігівщину, на вбивство невинних людей і дітей їй насрати.

она просто тварюка,Санчезз. 
Привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 940518261
кстати о наших детях - зацепил пост:
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 439074004_25160384193605693_5868054315290187543_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=lKRX1rLjcbQAb62Rtyj&_nc_ht=scontent.fiev6-1
«Гуде сигнал тривоги 🚨 Проходжу повз кав'ярню. Під дверима стоїть дитина років 5-6 й гойдає візок з меншенькою. Тривога завиває новим витком.
Старша починає гірко плакати, майже навзрид. Не встигаю спитати, що трапилось, як виходить мама з рогаликами в руках:
– Чого ти плачеш? Що трапилось?
– Сирена, а тебе немає!
– Ну ти ж знаєш, де я? Все гаразд, тримай рогалика!
Дівчинка бере, заспокоюється й додає:
– Я просто боюсь померти без тебе...
«БОЮСЬ ПОМЕРТИ БЕЗ ТЕБЕ», – говорить п'ятирічна дитина.
Нехай вони всі будуть прокляті за те, що наші діти думають та плачуть про таке. Усі».
💬 Текст: Lesia Sukhodolska
🎨 Арт: Аaron Jordan

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 436514868_835453448616834_31633567901512410_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=XYHPw-Pa5P8Ab5oJZqG&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Букви 
16 мин.  · 
Люди рятують котів з-під завалів зруйнованих будинків на Дніпропетровщині після масованої ракетної атаки РФ.
Наразі відомо про 9 загиблих, з них три дитини - 6-річний та 8-річний хлопці, і 14-річна дівчина 🕯️ Рятувальні роботи тривають.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 3493114018
это ужасно все...
И то, что наравне с людьми  спасают котов, собак - это о многом говорит.
Котишки, кстати, ухоженные, хозяйские любимки, по мордочкам видно. Хоть бы их хозяева нашлись и забрали их опять....
Из того же разлива. 
Супруга показала мне вот этот допис - многие его в ФБ перепростили. Потому нет смысла указывать кто и кто. 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 435885049_1120668332413765_8465249324011961252_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=vj1RTASL7MAAb7HE486&_nc_ht=scontent.fiev6-1
"Вчора взяв з притулку найстарішого, найхворішого і найтравмованішого собаку.  Я ніколи не забуду його очі: коли я увійшов у вольєр, він навіть не спромігся глянути на мене, ніби знав, що я навіть не побачу його. Згорнувшись у кутку, він прийняв свою долю.
Волонтер мені кілька разів казав:"Ви впевнені у своєму виборі? Ви впевнені?"
- Ага!!! Я хочу цього собаку.

Він відкрив клітку, я побіг до нього, раптом він подивився на мене, ніби побачив ангела… Я взяв його на руки і сказав йому:"Тепер ти знову будеш щасливий".
Він заснув у мене на руках... Мабуть, перший спокійний сон, який мав за довгий час!

Дай їм життя.
Шанс..!
Обійми стареньких. 
Ми так їм потрібні"
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 2764

З інтернету

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 438706089_835442045284641_7170213348516736688_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=G-wrC-NO59wAb5uZd9Z&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Вигляд до та після будинку на площі Вокзальній у Дніпрі, після ракетної атаки РФ по Дніпру.
Тяжело смотреть. Помню это здание ...

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Я не удивлен.

Надо понимать, что за то, что происходит в стране с 2019 года (я не про войну, хотя то что не готовились в войне тоже в эту копилку),
за решения и действия президента, его партии, правительства,
во многом отвечают избиратели, которые голосовали (73%) и сделали такой выбор,
как отвечали в другие годы избиратели, которые голосовали и за предыдущих президентов и нардепов!
И Украина сейчас там она есть - потому что что избиратели выбирали такой путь!
И что самое ужасное, неизвестно когда будут новые выборы, это даже не проглядывается в обозримом будущем!

Привет Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 940518261
Привет еще раз, Санчез. Абсолютно с тобой согласен.  В какой-то мере это может быть комментом к тому, о чем написал Бутусов про Е и Зе.
Спойлер:
Я прочел, но слов каких-то не нашел - все и так понятно. 
 Мне трудно соображается. как могут проходить выборы, поскольку для этого хоть на короткое время, но надо прервать военное положение ну и все такое прочее.... но то, что гнать эту шоблу надо и как можно скорее - сомнений нет. 
Из-за них нам не дают всего. что обещали и что могут дать. Вот таким образом наш мутный нарит пробуют обучить. Но ты видиш - платят жизнями, а все-равно все у них виноваты кроме бубачьки.  Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 3491396203

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Привет еще раз, СанчеЗЗ. Абсолютно с тобой согласен.  В какой-то мере это может быть комментом к тому, о чем написал Бутусов про Е и Зе.
Спойлер:
Я прочел, но слов каких-то не нашел - все и так понятно. 
 Мне трудно соображается. как могут проходить выборы, поскольку для этого хоть на короткое время, но надо прервать военное положение ну и все такое прочее.... но то, что гнать эту шоблу надо и как можно скорее - сомнений нет. 
Из-за них нам не дают всего. что обещали и что могут дать. Вот таким образом наш мутный нарит пробуют обучить. Но ты видиш - платят жизнями, а все-равно все у них виноваты кроме бубачьки.  Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 12 3491396203
Я считаю, что сейчас любые выборы невозможны, увы,
даже если бы не надо было отменять военное положение.
Выборы возможны только тогда, когда есть определенность, 
например, случилось перемирие (я в это не верю),
и можно на что-то рассчитывать, что-то планировать (даже если рассчеты и планы пойдут к херам через полгода и начнется новое русское большое наступление).
И я не знаю, за какие силы проголосует нашмудрийнарид в таких условиях, за нового Зеленского, Арестовича, Шария? Я про если не большинство, то бОльшую часть избирателей!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Борислав Береза 
7 ч.  · 
Сьогодні п'ята річниця дебатів на стадіоні. Мені дуже хочеться почути сьогодні від Зеленського відповіді на питання, які ставив тоді сам Зеленський, але з корекцією на сьогодення.
1. Чому ніхто не сидить за Іловайськ та Дебальцеве?
2. Чому через 10 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?
3. Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 2980 гривень пенсії хоча б місяць?
4. Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
5. Чому не покарані прибічники Януковича?
6. Чому всі ваші люди мають обидві руки?
7. Чи пам’ятаєте ви таке слово як люстрація?
8. Яка ваша частка із незаконного копання бурштину?
9. Чи будете ви, якщо вам доведеться опинитися перед судом, казати, що це помста чи політичне переслідування?
10. Куди поділися наші карпатські ліси?
А ще 15  особистих питань від мене:
1. Що з Бакановим?
2. Чому ваша партія "Слуга народу" - це кубло зрадників, корупціонерів та брехунів? Як там Гетьманцев, Шуляк, Дмитрук?
3. Ви казали "Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам". Ви йдете чи тоді збрехали?
4. Чому екс-міністр оборони Таран, який саботував закупівлю снарядів для ЗСУ та держзамовлення на ракети замість покарання був призначений вами послом у Словенію після початку повномасштабного вторгнення?
5. Хто у вдаді прийняв рішення та наказав військовим розмінувати Чонгар, а сьогодні намагається звинуватити у цьому військових? Чи все ж ви "проєбали"?
6. Ви в темі чи в долі закупівлі яєць по 17 гривень? Якщо ні, то хто? Хто покараний за схеми у МО під час війни?
7. Чому ви призначили на найвищі посади в СБУ - начальника Головного управління внутрішньої безпеки та начальника Головного управління СБУ по Криму - російських агентів Наумова та Кулініча?
8. Чому не була проведена евакуація дітей, пенсіонерів, інвалідів та інших з територій, які були під загрозою першого удару з боку окупантів?
9. Які на смак шашликі?
10. Це ви надали наказ департаменту військової контррозвідки СБУ переслідувати солдата Березу чи хтось інший? 
11. Це ви надали наказ департаменту захисту національної державності (ДЗНД) СБУ слідкувати за робітниками BIHUS.INFO чи хтось інший?
12. Хто в ОП дав наказ ГУР МО видати дозвіл на виїзд з України "слуги народу" Владислава Трубіцина, який отримав підозру в корупції від НАБУ та так втік за кордон?
13. Після звільнення Залужного ситуація покращилася? 
14. Ви казали, що ви усі вмерли в Криму, але "зелених чоловічків" не пустили... А що ж відбулося з Херсоном, Маріуполем, Пологами, Мелітополем і як вам живеться після цього? На коліна стати не хочете?
15. Все ще вважаєте, що просто треба перестати стріляти? 
Ну і ще одне маленьке, але не останне, запитання. Володимир Зеленський , вам не соромно?


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
А я вспоминаю любителей Зеленского которые в 2019 году во время предвыборной кампании с с издевкой напевали - Голосуй за Порошенко, а то Путин нападет!
Ну, что, выбрали Зеленского и Путин не напал?
п.с. А к вопросам Борислава можно добавлять и добавлять новые и новые вопросы по старым и новым про"бам человека, который шел на один президентский срок, но как же он хочет оставаться там вечно!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Я считаю, что сейчас любые выборы невозможны, увы,
даже если бы не надо было отменять военное положение.
Выборы возможны только тогда, когда есть определенность, 
например, случилось перемирие (я в это не верю),
и можно на что-то рассчитывать, что-то планировать (даже если рассчеты и планы пойдут к херам через полгода и начнется новое русское большое наступление).
И я не знаю, за какие силы проголосует нашмудрийнарид в таких условиях, за нового Зеленского, Арестовича, Шария? Я про если не большинство, то бОльшую часть избирателей!

Думаю иногда над этим... вообще,  как во времена Майдана - Рада майдана -выбрать десяток -полтора  наиболее умных и совестливых людей, которые будут олицетворять Раду. Голосовать - через интернет даже. Незнаю, надо придумать. Назвать их радой стрейшин или радой народу - на время, пока не закончится война и не проведут выборы как надо. Вся власть - им. Им в помощь весь аппарат ВР и Рада Безпеки, в которую войдут военные, Ну и Уряд - сокращенный вдвое.   Президента НЕТ. Обойдемся пока. Как и без зеленой рады. Экономия какая-никакая. 
Вот  просто сделать раду национального спасения. А те, кто туда войдут - будут  делать следующие назначения и тут же перестройку системы управления. С такой . как сейчас. даже в мирное время не выжить.

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:

Думаю иногда над этим... вообще,  как во времена Майдана - Рада майдана -выбрать десяток -полтора  наиболее умных и совестливых людей, которые будут олицетворять Раду. Голосовать - через интернет даже. Незнаю, надо придумать. Назвать их радой стрейшин или радой народу - на время, пока не закончится война и не проведут выборы как надо. Вся власть - им. Им в помощь весь аппарат ВР и Рада Безпеки, в которую войдут военные, Ну и Уряд - сокращенный вдвое.   Президента НЕТ. Обойдемся пока. Как и без зеленой рады. Экономия какая-никакая. 
Вот  просто сделать раду национального спасения. А те, кто туда войдут - будут  делать следующие назначения и тут же перестройку системы управления. С такой . как сейчас. даже в мирное время не выжить.
И кто будет выбирать эти полтора десятка "лучших людей города"?

Если проголосуют за Марьяну Безуглу, её место тоже там?
Я что-то сомневаюсь.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:А я вспоминаю любителей Зеленского которые в 2019 году во время предвыборной кампании с с издевкой напевали - Голосуй за Порошенко, а то Путин нападет!
Ну, что, выбрали Зеленского и Путин не напал?
п.с. А к вопросам Борислава можно добавлять и добавлять новые и новые вопросы по старым и новым про"бам человека, который шел на один президентский срок, но как же он хочет оставаться там вечно!
кстати - да. Вопросов море. Что сейчас вытворяют с патриотами - тем же Червинским, Дудиным... сейчас такой цирк в Кропивницком происходит - туда перекинули бедолагу  прлковника, потому что киян стало приходить на судилища все больше и больше. Много наших поехало в Кропи и борются там теперь как могут с портновско-татаровской системой. 

 У слову - я и забыл эту издевку про Пороха: "а то путин нападет". Куда надо и не надо всовывали. И вот тебе - пожалста. Накаркали.

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 12 из 20]

На страницу : Предыдущий  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения