Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 16 из 18]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Борислав Береза 
11 ч.  · 
«Україна формує нові бригади для посилення позицій», - заявив вчора Володимир Зеленський під час виступу на Рамштайні. Мене трохи здивувала заява про нові бригади від найвеличнішого політичного лідера сучасності по версії Андрія Єрмака. Чому? Ну, хочаб тому, що я знаю реальний стан справ по комплектації бригад на лінії зіткнення. І розумію, що саме їх потрібно доукомплектовувати першочергово. А цього не відбувається. І якщо це знаю я, то наші західні партнери знають це краще за мене. І тоді слова Зеленського звучать для них, як війна за два-три тижня. Це новий мільйон дронів, який літає серед мільярда дерев. Саме тому мені незрозуміло навіщо було робити такі заяви? Щоб безглуздо виглядати? 
Сьогодні німецьке видання BILD повідомило, що російські війська захопили село Соловйове, розширивши прорив під Очеретиним. І сталося це саме тому, що немає достатньої кількості військових, щоб тримати позицію. Їх не вистачає. А не вистачає їх, тому що була провалена мобілізація. І провалена вона була також і завдяки діям Зеленського, який спочатку звільнив всіх військкомів і зруйнував саму систему мобілізації в Україні, потім не прислухався до потреб поповнення армії, які йому озвучив Залужний, а зараз дістанцінувався від мобілізації, тому що ця тема б'є по його рейтингу. І що ми бачимо тепер? Краще процитувати німецьке ЗМІ:
На початку тижня російські війська здійснили прорив на північний захід від Авдіївки, пройшовши 3 км углиб позицій ЗСУ до селища Очеретине. Як повідомляє експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Репке, наразі ЗС РФ розширюють захоплений плацдарм. Вони взяли навколишнє село Новобахмутівка, а тепер увійшли і в сусіднє село Соловйове.
На південь їм вдалося перейти водну перешкоду в селі Бердичі, взяти Семенівку, а також пройти 2 км до Уманського та Яснобродівки. Усього, за підрахунками Ріпке, за дев'ять місяців і після взяття Авдіївки війська РФ просунулися на 12 км на захід від міста.
Розумієте? Так, у нас були проблеми з постачанням зброї, але вони вирішилися і треба визнати, що був дефіцит, а не її відсутність. Оперативна перевага ворога сьогодні реалізована і завдяки тому, що нема кому тримати позицію. Не можуть тримати ділянку фронту троє солдат, якщо її повинні тримати даадцять. Те, що зараз роблять українські воїни називається подвигом! Але там де є грамотне керівництво і стратегія - є місце для результатів, а не для подвигів. 
Відмова слухати компетентні думки Залужного, ігнорування питання проведення мобілізації та тотальна заміна військового керівництва призвели до критичної ситуації на фронті. Так завжди і відбувається, коли некомпетентність Зеленського керує його діями, а амбіції не дозволяють зрозуміти хибність рішень. І тому заява про формування нових бригад сьогодні нагадують чергові пусті обіцянки влади. Не обіцяти треба, а робити. І в першу чергу займатися доукомплектуванням тих бригад, що сьогодні на нулі. Але в голові Верховного Головнокомандувача схоже своє бачення і його наслідки ми бачимо.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Михаил Крутихин - нефтегазовый аналитик и эксперт,
очень познавательно,
советую посмотреть-послушать,
мне было интересно!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 437541879_986479676820339_3535241974343030005_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LJVOMEjOY0cAb40lILa&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Eurovision Ukraine - Євробачення Україна
2 д.  
Нарешті дочекалися! Головна сцена Європи готова!
Вже зовсім скоро на на цьому неймовірному музичному майданчику розпочнуться перші репетиції учасників Євробачення 2024, а вже 7, 9 та 11 травня відбудуться запальні баталії за кришталевий мікрофон пісенного конкурсу!

Кстати, уже совсем скоро!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 440409207_991090829041367_3502110507196998970_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gjcBoNGZDckQ7kNvgFBRs9k&_nc_ht=scontent.fiev7-4


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Зрадники
Віталій Портников
https://zbruc.eu/node/118313


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Мої вітання! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 940518261 З Вербною неділєю! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 3359276057

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 438165275_980915280061007_8622784328377784529_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=8e5K7Aa1XMQQ7kNvgHpOw9h&_nc_ht=scontent.fiev10-1


=AZUTSI2lyr1bKhfpIH4hxFXwiM9HCbbqIhW0SRuIX3vpG4pGt5_DtTvpiNZnQh1o_nnwq1y0SlYJzPgq-Aqanrd3TIbAbtpVjyDUMKbKIMSn9pyaVdjIKju543-bJQiUFAcm0c3o7llwOrcGihuhGNpxqG09Z7t4tS45RgrHWlCvnhZv2ntoPC_T288yAweKoT6ukUd_VTyWsC0t9EZts9KF&__tn__=-UC%2CP-R]Петро Порошенко 



=AZUTSI2lyr1bKhfpIH4hxFXwiM9HCbbqIhW0SRuIX3vpG4pGt5_DtTvpiNZnQh1o_nnwq1y0SlYJzPgq-Aqanrd3TIbAbtpVjyDUMKbKIMSn9pyaVdjIKju543-bJQiUFAcm0c3o7llwOrcGihuhGNpxqG09Z7t4tS45RgrHWlCvnhZv2ntoPC_T288yAweKoT6ukUd_VTyWsC0t9EZts9KF&__tn__=%2CO%2CP-R]13 ч.  · 



П.Порошенко:


Щиро вітаю всіх християн зі світлим святом Входу Господнього до Єрусалима, або Вербної неділі!

У непростий час, коли українці відбивають навалу чужинської орди, це величне свято вселяє надію, що добро переможе зло. Нехай віра наша міцніє, а любов до нашої землі дає нам силу боротися.

Віримо у нашу перемогу, підтримуємо наші Збройні Сили та Україну!

Не ми б’ємо — верба б’є! За тиждень — Великдень.


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Привіт, Санчез Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 940518261 Послухала, почитала, цікаво, дякую. Спокійного тижня, до зустрічі. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Зрадники
Віталій Портников
https://zbruc.eu/node/118313
согласен с Виталием.  Все логично, доказово и умно.  И поймал себя на мысли, что тоже боюсь следующего:
"Але коли я намагаюсь уявити, як буде розвиватися ситуація після війни і що ми зможемо протиставити новому ешелону тієї самої агентури, яка, звісно ж, нікуди не ділася, а тільки вичікує, мене починає охоплювати відчай…"...
Привет, Санчезз! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 940518261

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:Мої вітання!  

Не ми б’ємо — верба б’є! За тиждень — Великдень.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 Z
Лялечка!
 Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 2282262043

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 437541879_986479676820339_3535241974343030005_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LJVOMEjOY0cAb40lILa&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Eurovision Ukraine - Євробачення Україна
2 д.  
Нарешті дочекалися! Головна сцена Європи готова!
Вже зовсім скоро на на цьому неймовірному музичному майданчику розпочнуться перші репетиції учасників Євробачення 2024, а вже 7, 9 та 11 травня відбудуться запальні баталії за кришталевий мікрофон пісенного конкурсу!

Кстати, уже совсем скоро!
Слушай. на ФБ попали в глаза какие-то посты о том, что наших вообще на Евро не будет. Альона-ле потеряла голос!Народ стебется, мол, она  просто читать не может? Дескать петь она и так не пела. 
Припомнили, сколько потрачено на всю цю дурню... Такое.
 я не смотрел на этот раз отбор и понятия не имею что и как.  И ту альону тоже не помню, как пИвицу. Ни одной песенки ее не помню.

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 440409207_991090829041367_3502110507196998970_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gjcBoNGZDckQ7kNvgFBRs9k&_nc_ht=scontent.fiev7-4
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 Images?q=tbn:ANd9GcTmUUiBvGvXL0ln4Y7SLriOwUGQpYv_CayI8Btw3Y1Md9NUCOeVjwXSB1oCo_GFXNe-_Jk&usqp=CAU

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 437541879_986479676820339_3535241974343030005_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LJVOMEjOY0cAb40lILa&_nc_ht=scontent.fiev7-3
Eurovision Ukraine - Євробачення Україна
2 д.  
Нарешті дочекалися! Головна сцена Європи готова!
Вже зовсім скоро на на цьому неймовірному музичному майданчику розпочнуться перші репетиції учасників Євробачення 2024, а вже 7, 9 та 11 травня відбудуться запальні баталії за кришталевий мікрофон пісенного конкурсу!

Кстати, уже совсем скоро!
Угум, если буду дома в єто время - приду в бар смотреть, Мы ж в баре это смотрим? 
ты как? Может Лялька подтянется...

Ближайшее -  вівторок, 7 травня, відбудеться перший півфінал "Євробачення-2024" у Мальме, де 15 учасників змагатимуться.... в том числе и  Україна. 

7 травня о 22:00.

пряму трансляцію першого півфіналу "Євробачення-2024" можна буде побачити на телеканалі Суспільне Культура. 

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Слушай. на ФБ попали в глаза какие-то посты о том, что наших вообще на Евро не будет. Альона-ле потеряла голос!Народ стебется, мол, она  просто читать не может? Дескать петь она и так не пела. 
Припомнили, сколько потрачено на всю цю дурню... Такое.
 я не смотрел на этот раз отбор и понятия не имею что и как.  И ту альону тоже не помню, как пИвицу. Ни одной песенки ее не помню.
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 3190515068может действительно читать не может)

А если серьезно,
я тоже не следил и не слежу.
И как певицу не знаю и не помню, и песни её не слышал.
Джери Хейл хоть помню, она в каком-то шоу участвовала, вроде,
и еще песню её помню - Ахрана, атмена Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 3190515068


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Угум, если буду дома в єто время - приду в бар смотреть, Мы ж в баре это смотрим? 
ты как? Может Лялька подтянется...

Ближайшее -  вівторок, 7 травня, відбудеться перший півфінал "Євробачення-2024" у Мальме, де 15 учасників змагатимуться.... в том числе и  Україна. 

7 травня о 22:00.

пряму трансляцію першого півфіналу "Євробачення-2024" можна буде побачити на телеканалі Суспільне Культура. 
Ну, как получится.
Я во всяком случае, хочу все три шоу посмотреть,
хоть какие-то положительные эмоции.
Мне всё равно какое место мы займем,
даже если представить невозможное, что Украина победила,
то всё равно следующее Евровидение будет где-то в Европе.
Я не слышал других песен-участниц, вот будет возможность посмотреть шоу,
отвлечься от рутины.

Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Ну, как получится.
Я во всяком случае, хочу все три шоу посмотреть,
хоть какие-то положительные эмоции.
Мне всё равно какое место мы займем,
даже если представить невозможное, что Украина победила,
то всё равно следующее Евровидение будет где-то в Европе.
Я не слышал других песен-участниц, вот будет возможность посмотреть шоу,
отвлечься от рутины.

Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 940518261
Привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 16 940518261
и я о том же...

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 16 из 18]

На страницу : Предыдущий  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения