Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 15 из 17]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:Віталій Гайдукевич 
3 ч.  · 
Коли суспільство дізнається ВСЕ по деталях "справи Червінського", оху.... в шоці будуть усі. Насправді. "Беззаконня", це дуже м'яке і пухнасте виначення. Це Росія в Україні. 
Тут кілька питань. До суспільства - усі розуміють, що в разі, якщо якимсь дивом Україні пощастить вишкрябатись із епохи слуг, серед нагальних питань буде: 
- що робити із прокурорами, службістами і суддями, які були обслугою режиму і зневажали закони?
- як привести до ладу системи? 
Гниле судове, прокурорське, адвокатське, службістське середовище треба не поставити на службу наступній владі, а кардинально привести до тями...
Як? Напевно питання до людей, чия тема реформа судової і правоохоронної систем - ЯК, БЛД, ЦЕ ПРИВЕСТИ ДО ЛАДУ?!
Це питання рівня "чи за таку державу воюють збройники?", "чи є сенс планувати надалі жити в Україні, де спокйно житимуть чорти, які творять репресії і гвалтують дух правосуддя?". Тобто питання "або ми, або вони - або притомні громадяни, яких дістало миритися із симулякрами, або чорти, що вважають, що схопили Бога за бороду".
тут - просто руки опускаются... 
как твари используют это тяжелое время себе в выгоду, прессуя настоящих патриотов и героев. То, что им воздастся -на данном этапе мало греет.
Где видано, чтоб человек, срок отсидки которого закончился, потому что не смогли нифига допредъявить в установленные сроки, просто  исчезает с глаз изумленной публики  - адвокатов, родных, друзей. сочуствующих - масса люднй приехала его поддержать! -  более, чем на сутки, а потом пркуроро-судейские заявляют  - он в СИЗО и у него новый срок. МЛТЬ!


Спойлер:


В порушення українського законодавства, полковнику Червінському продовжили строк тримання під вартою.
За відсутності захисників пана Романа і його самого.
За словами адвоката Лисенка - наразі полковник в СІЗО.


Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 439090692_7462160303851059_3376818776998231369_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nJ1bt6hsjVYAb6nfBYo&_nc_ht=scontent.fiev6-1

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров погрожує ядерною війною між Росією, США, Великою Британією і Францією. Це прогнозована істерична реакція на допомогу Україні
что они себе позволяют, эти нелюди!
и все сходит с лап, благодяря инфантильности нинешних западных элит.

Масёк

Масёк
Catman
значит у Малика сегодня Днюха? Надо просочиться за столик хоть ненадолго.  Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 3190515068
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 QPBjRFl3P8FuaRQzvMkQZcAAAAASUVORK5CYII= Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 1635900142
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 4059764884_w640_h640_4059764884

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Масёк пишет:
Дай нам, Боже, якнайшвидше.
 
Спойлер:
Мої вітання Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 940518261Нарешті дочекались - Сенат ухвалив рішення, хоч і з затримкою, сподіваюсь Байден свою підпис не затримає. А на росії мабуть на голові волосся рвуть від злоби. Кількість голосів за Україну мене не здивувала, добре хоч так проголосували двісті з хвостиком проти 112.  Коли голосува ли за поправки в мене вже зовсім не було надії Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 3491396203


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 192097-400x400
Малика з пройдешнім днем народження! Всіх благ та здійснення мрій! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 646407513


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Мої вітання Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 940518261Нарешті дочекались - Сенат ухвалив рішення, хоч і з затримкою, сподіваюсь Байден свою підпис не затримає. А на росії мабуть на голові волосся рвуть від злоби. Кількість голосів за Україну мене не здивувала, добре хоч так проголосували двісті з хвостиком проти 112.  Коли голосува ли за поправки в мене вже зовсім не було надії Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 3491396203
Так отож...
Лялечка Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 2282262043
До слова про епопею з Червінським: 
Ада Роговцева - Роману Червінському
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 435697025_25310592671921959_4929056403463281238_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=IOV5tSh3XuMAb5Kom8O&_nc_ht=scontent.fiev6-1

Масёк

Масёк
Catman
Спойлер:
ПОРОХ в Раде, прям с трибуны - считай на весь мир:
Неприпустимо, коли парламент працює декілька днів на місяць.
Неприпустимо, коли місяцями затримується розгляд найважливіших питань: церкви, бізнес-клімату, створення ТСК щодо фортифікаційних споруд та об’єктів критичної енергетичної інфраструктури, допуску журналістів у Раду, забезпечення свободи слова, розгляд після підписання Президентом доповнень до законопроєкту про мобілізацію та звільнення військовослужбовців.
Я хотів би наголосити на ще одному дуже важливому питанні: несправедливість!
Несправедливість неприпустима в принципі, особливо під час війни. І особливо неприпустима щодо українського воїна, розвідника, героя. І совість вимагає від мене і від всіх нас використати цю парламентську трибуну для його захисту – для захисту Романа Червінського.
Тим більше після кричущої історії, коли 19 квітня було розглянуто продовження запобіжного заходу після року тримання у в’язниці безневинної людини. Без Червінського, без адвокатів, а скоро буде вже і без суддів, коли прокурорська трійка вирішуватиме питання перебування у в’язниці.
Неприйнятно, коли суд залежний та упереджений, коли правосуддя вибіркове. Не може такого бути в Україні — це зразок росії, проти якої Червінський боровся все своє свідоме життя. І зараз йому банально мстяться. Помста ця – від тих, хто відпустив Цемаха, якого взяв Червінський. Я, як п’ятий Президент, віддавав накази, які він блискуче виконував, забезпечуючи нашу перемогу.
І те, що зараз відбувається, — це не персональна справа Червінського. Це справа всіх нас. Це питання нашого руху в Європу. Це питання верховенства права. Це питання незалежного правосуддя. Це питання свободи слова, демократії і парламентаризму. І справа Червінського — це тривожний дзвінок, який весь український народ вимагає нас почути.
Моя вимога! Наша вимога — свободу Роману Червінському! Слава Україні!



Пятый Президент Петр Порошенко во время выступления с трибуны Верховной Рады встал на защиту разведчика Романа Червинского. Порошенко призвал прекратить преследование и незаконное содержание под стражей боевого офицера. Он отметил, что против борющегося с оккупантами полковника Червинского применяют выборочное правосудие.
https://prm.ua/ru/svobodu-chervynskomu-poroshenko-v-parlamente-vstal-na-zashchytu-lehendarnoho-razvedchyka/

Масёк

Масёк
Catman
много кто постил нижеследующее. Взял в спойлер, не увидев стопроцентной уверенности в сем у тех, кто постил: 

ЗАЛУЖНЫЙ.ПЕРСПЕКТИВЫ ВОЙНЫ И ВЛАСТИ.
(без ссылок на источник, выдумывать нет смысла, называть- нецелесообразно)


Спойлер:
Впечатляющая новость, как думанеш, Санчезз? Так это или нет - ближайшее будущее скоро покажет. Во всяком случае, всё логично и правдоподобно.

Масёк

Масёк
Catman
38 лет - как сдунуло...
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 Images?q=tbn:ANd9GcSEHicYweWwHkdhvXhLYlku0m3Nirjgsyx5nw&usqp=CAU

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:много кто постил нижеследующее. Взял в спойлер, не увидев стопроцентной уверенности в сем у тех, кто постил: 

ЗАЛУЖНЫЙ.ПЕРСПЕКТИВЫ ВОЙНЫ И ВЛАСТИ.
(без ссылок на источник, выдумывать нет смысла, называть- нецелесообразно)


Спойлер:
Впечатляющая новость, как думанеш, Санчезз? Так это или нет - ближайшее будущее скоро покажет. Во всяком случае, всё логично и правдоподобно.
А кто все эти телеграмканалы и люди? Они из русской разведки, офиса президента или просто типа Мосейчука и Арестовича?

В России я знаю такого, профессора Соловья, у него путин еще с осени лежит трупом в морозильнике, а вместо него двойник и правит Патрушев. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 3190515068

Я такое не читаю,
и правильно говорит Портников - анонимам никогда нельзя верить,
от себя добавлю, Соловей может соврать и мы это понимаем,
а про анонимом и говорить нечего.
Так что этой информации не доверяю!

Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Как всегда, содержательное и аналитическое видео от Портникова!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:38 лет - как сдунуло...
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 Images?q=tbn:ANd9GcSEHicYweWwHkdhvXhLYlku0m3Nirjgsyx5nw&usqp=CAU
Вообще как в другой жизни!
Теперь кажется - нам бы те проблемы. 

Уже идет 27-й месяц войны. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 3493114018


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Вообще как в другой жизни!
Теперь кажется - нам бы те проблемы. 

Уже идет 27-й месяц войны. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 3493114018
Да, Санчезз, третий год широкомасштабки, потому что надо было просто перестать стрелять, млть. 
Привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 940518261
Не знаю, как это тут запостить видео - только посилання проходит. 
Спойлер:

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Да, Санчезз, третий год широкомасштабки, потому что надо было просто перестать стрелять, млть. 
Привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 15 940518261
Не знаю, как это тут запостить видео - только посилання проходит. 
Спойлер:
Я бы с осторожностью относился к тому, что постит данный гражданин(хотя ничего про него не знаю),
просто пролистал несколько его  публикаций, у него всё крутится вокруг одной темы - власть убивает украинцев!
Разбираться, кто он - полезный идиот или кремлевский агент, у меня нет желания. Но таких у нас в стране очень и очень много, вокруг меня тоже иногда слышу такие слова!

Кстати, примерно такую же песню постоянно поют условные Олеги Царевы и подобная кремлевская шваль.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Джон Смит
5 мин.  · 
Зеленський як тупа манда, яка боїться, що битимуть її, а тому зіштовхує всіх лобами, переводить увагу на інших, то на воєнкомів, то на втікачів за кордон, призначає цапів-відбувайлів і хлопчиків для биття, лише б не били її. 
Минулого року, щоб перевести увагу суспільства з крадіжок в МО кадрів Єрмака, оголосив всіх воєнкомів "корупціонерами" і наказав звільнити. Тепер нема корупціонера Борісова, всі керівники ТЦК - служиві хлопці, але стадо тепер на них верещить, кидається биться і не дається в бусік. 
І я навіть не маю претензій до стада (окрім факту, що воно стадо). Якщо вошдь дає бидлу дозвіл, лічно вошдь хлопнув бидло по плечу: "жгі, бидло, я разрєшаю", - то які претензії до бидла? Бидло в усіх країнах мислить і веде себе однаково. 
Але якби ми почали проводити мобілізацію ще в грудні, коли вимагав Залужний, бо Залужний адекватний мужик і не пропонував хапати всіх підряд в авралі і через місяць підготовки кидати в бій, а спокійно по 30 тис в місяць, то і проблем таких як зараз ми не мали. Залужний одним своїм виглядом вселяв в усіх спокій і впевненість. На останній прес-конференції він оголосив суспільству важку правду про необхідність мобілізувати 500 тисяч, і йому в очі ніхто не стрибав. Суспільство сприйняло важку правду з похмурим "треба - значить треба". 
Та боягуз і заздрісник Зеленський Залужного турнув і тепер ніхто впевненість не вселяє. Навпаки, Зеленський одним своїм виглядом вселяє невпевненість. 
І тепер ми маємо зірвану на 5 місяців мобілізацію. 
Через це - некомплект військ на фронті. Через це - прорив в Очеретине. Того самого фронту, який в обіцянках був "заздалегідь підготовленими лініями оборони". А Зе тепер переводить увагу на ухилянтів в Польщі. 
Трус Зеленський боявся Залужного і мобілізовувати свій лохторат, а тепер все одно змушений загрібати свій лохторат, тільки в умовах значно гірших. 
Все в світі банально. Це наслідок обрання "гетьманом" 40-кілограмового шибзда з дитячим розміром ноги. Він все життя тремтить серед вас, високих і красівих, тому і створює вам проблеми. 
.........................
Але про цього васю можна говорити безкінечно, а країна це ми. Витягує перемогу під час війн завжди біднота. От тільки клоун тепер нехай показує справжню справедливість: утискаєш в правах втікачів за кордон - то вперед, мобілізуй цих своїх найнахабніших ухилянтів, що кричать про "концтабір", "бусік" і як битися з ТЦК. Ти це розвів, ти і виправляй.


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 15 из 17]

На страницу : Предыдущий  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения