Кафе У Жеки - Форум СТБ

Резервная площадка Кафе У Жеки Форума СТБ


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX

На страницу : Предыдущий  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз  Сообщение [Страница 14 из 17]

Кантілєна

Кантілєна
Гуру
Гуру
Первое сообщение в теме :

Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 GFaMqCoXsAAiFeo?format=jpg&name=small


---------------------------------------------------------
Я постою у края бездны
И вдруг пойму, сломясь в тоске,
Что всё на свете — только песня
На украинском языке.                              
Леонід Кисельов

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Це ганьба! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2970874851 Ганьба суддям, як я зараз ненавиджу всіх суддів, всі вони мені здаються корумпованими. Їх не звільняють з посад , не судять, а поновлюють на роботі з виплатою заробітних плат. Всі вони мають мільйонні статки, маєтки і ніхто нічого не бачить, а на кваліфікаційних комісіях вони всі білі і пухнасті, чесні і добропорядні. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 766571608
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 437990452_396335753287796_5039039390121562435_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=CUqZWk1Ek3QAb4ONMI0&_nc_ht=scontent.fiev6-1
диви що ці судді витворяють:
Татьяна  Дубровская і еще 9...
Романа Червінського викрадено!!!

Масёк

Масёк
Catman
Ну хоть что-то хорошое, і Виталик в тему. 

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Sanchezz пишет:Только что, пару минут назад, Палата представителей Конгресса США (311 за, 112 против) проголосовала за помощь Украине в 61 млрд, а в Сенате ранее уже голосовали за похожий пакет, так что там скорее всего сразу по новому проголосуют-переголосуют этот конкретный пакет помощи,
а значит долгожданная (уже полгода) помощь будет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2004681610
Мої вітання Санчез та Маську Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 940518261 Нарешті це здійснилось, після такого довгого очікування, таких втрат, Палата Представників Конгресу США проголосувала пакет допомоги Україні. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2684531298 Це наша перемога і як прокоментував Невзоров "це смертельний удар США Путіну". Тільки Байден підпише цей документ через декілька днів зброя буде направлена спочатку до Германії, а потім в Україну. Так, "краще піздно, ніж ніколи". І хай ця допомога наближить Україну до Перемоги. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 3359276057


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Масёк пишет:
Дякую за інформацію, Лялечка Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2282262043Чому Блекі уникає соцмереж? Чи вона тільки деяких уникає? Ну я не лізу в телеграми,тік-токі  тощо, щоб не наражатися на фігню. І в ФБ неактивний зовсім. Тому тутка маю віддушину.  В неї теж є певні перестороги? Але ж тасується в ТГ - це ти маєш наувазі телеграм? А де вона. до слова, мешкає. Звик вважти. що в Києві. Як і Мале. Вони ж якось разом на СТБешці трималися. Натаха, Кіса, Сванн...дуже знайомі ймена, але вже забувсь.якого вони "окрасу", за кого були і звідки родом.  Збігають роки й забувається. 
Передавай привіти навзаєм. Як на мене, тут найбезпечніше.
Привіт Маську. Я не знаю чому Блекі уникає соц.мереж, раніше вона заходила у ФБ. ТГ вона користується по роботі. Я теж ні в які тік-токі, телеграм та інстаграм не лізу. Я так зрозуміла, що вона живе в Одесі, передам від вас привіт обов"язково Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 150275027

Гарного робочого тижня, спокійних днів та ночей, побачимось Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 3691576930


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Лялька

Лялька
Гуру
Гуру
Палата представників США схвалила законопроект, який передбачає не лише надання військової допомоги Україні тут і зараз, а й зобов'язує уряд США розробити концепцію стратегії багаторічної підтримки нашої країни. Також у документі йдеться про озброєння, яке Україна потребувала багато місяців.

Зокрема, США зобов'язуються передати українській армії балістичні ракети великої дальності ATACMS. OBOZ.UA з'ясовував, що ще передбачає ухвалений у Конгресі законопроєкт.
У Палаті представників США фактично затвердили стратегію багаторічної підтримки України, яка, зокрема, закріплює перемогу нашої країни у війні з РФ як основну мету. Для ефективного досягнення цієї мети Конгрес висунув вимогу Міністерству оборони та Держдепартаменту США щодо розробки стратегії підтримки України у її боротьбі проти РФ.

Ці пропозиції американський уряд має надати не пізніше ніж через 45 днів з дня набрання чинності закону. Варто зазначити, що вперше з початку повномасштабної війни в Україні в офіційних документах США було чітко сформульовано мету військової допомоги.
Також слід згадати, що згідно із законом президент США зобов'язаний надати Україні ракети великої дальності ATACMS. При цьому документ має поправку, що передача цієї системи озброєння не повинна нашкодити інтересам національної безпеки США.

Загалом пакет допомоги складає майже 61 млрд доларів військової та невоєнної допомоги. При цьому спікер Майк Джонсон підкреслив, що близько 80% цієї суми залишиться в США, адже йдеться не про передачу грошей, а переважно про еквівалентну ціюї суми допомогу.
Американці витратять понад 27 мільярдів доларів на закупівлю озброєння. 13,8 мільярда буде витрачено на виробництво, ремонт та переобладнання зброї для потреб ЗСУ у рамках програми "Ініціатива сприяння безпеці України". Ще 7,8 мільярда підуть на існуючу зброю та боєприпаси зі складів американської армії. Зокрема саме це дозволить ЗСУ отримати зброю у найкоротші терміни.

Також 1,6 мільярда передбачено на закупівлю озброєння у США. Ця програма дозволить Україні купувати зброю та боєприпаси з військових складів американської армії. Ще майже 4 мільярди Україна зможе використати для купівлі озброєнь зі складських запасів армії США.
Крім того, закон передбачає постачання невоєнної допомоги. Зокрема, 9,4 мільярда доларів буде надано українському уряду на кредитній основі. З цієї суми у 2024 році Україна отримає 1,58 мільярда економічної допомоги у вигляді безповоротних грантів, а ще 7,85 мільярда буде надано у вигляді кредиту.

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що ухвалення Конгресом найважливішого закону допоможе підтримати Україну та Ізраїль, а також зміцнити безпеку в Індо-Тихоокеанському регіоні. За його словами, Сполучені Штати продовжують стояти разом зі своїми союзниками та партнерами по всьому світу.
Раніше повідомлялося, що лідери європейських країн відреагували на голосування Палати представників США щодо подальшого надання допомоги Україні. Деякі політики заявили, що Європейський Союз також має надати більшу допомогу Києву для боротьби з російськими окупантами.

Як повідомляв OBOZ.UA, першу партію військової допомоги від Сполучених Штатів може бути доставлено до України через кілька днів після підписання відповідного закону президентом США Джо Байденом у разі його ухвалення Сенатом. Йдеться про озброєння із запасів Пентагону в Німеччині. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2004681610 
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 3641759493
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!


---------------------------------------------------------
"Нет врага более жестокого, чем прежний друг" - Андре Моруа.

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:
Привіт Маську. Я не знаю чому Блекі уникає соц.мереж, раніше вона заходила у ФБ. ТГ вона користується по роботі. Я теж ні в які тік-токі, телеграм та інстаграм не лізу. Я так зрозуміла, що вона живе в Одесі, передам від вас привіт обов"язково Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 150275027
точно! В Одесі! Згадав. 
Лялечка! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2282262043

Масёк

Масёк
Catman
Лялька пишет:Палата представників США схвалила законопроект, який передбачає не лише надання військової допомоги Україні тут і зараз, а й зобов'язує уряд США розробити концепцію стратегії багаторічної підтримки нашої країни. Також у документі йдеться про озброєння, яке Україна потребувала багато місяців..........

Як повідомляв OBOZ.UA, першу партію військової допомоги від Сполучених Штатів може бути доставлено до України через кілька днів після підписання відповідного закону президентом США Джо Байденом у разі його ухвалення Сенатом. Йдеться про озброєння із запасів Пентагону в Німеччині. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2004681610 
Дай нам, Боже, якнайшвидше.
 
Спойлер:

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 C8a66e0fb3e44b8d943bb3e980a83120
У Мале сегодня день рождения!

Мои поздравления!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Лялька пишет:Мої вітання! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 940518261Гарних вихідних. У Блекі 17 квітня був день народження. Я її привітала у Меседжері, запросила приходити до нас у гості. Але вона раніше себе сама заблокувала тут і зайти не може. Та й зараз вона старається умикати спілкування в соц.мережах. Вона передає усім привіт і просила передати, що за вами скучила. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 2282262043 Вона зараз буває тільки в ТГ і спілкується там з Натахою, Кісою і іноді з Сванн. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 1863031622  Про себе нічого не відповіла. Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 532818499

Лялька пишет:
Привіт Маську. Я не знаю чому Блекі уникає соц.мереж, раніше вона заходила у ФБ. ТГ вона користується по роботі. Я теж ні в які тік-токі, телеграм та інстаграм не лізу. Я так зрозуміла, що вона живе в Одесі, передам від вас привіт обов"язково Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 150275027

Гарного робочого тижня, спокійних днів та ночей, побачимось Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 3691576930
Привет, Лялька! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 940518261
Ну, мы все взрослые люди,
кто хочет приходит, хоть на форум, хоть на ФБ или еще куда,
кто не хочет, не приходит! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 532818499

п.с. Передавай ей привет и поздравления с ДР!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Alfis Silenticus
4 ч.  · 
Розмова двух сусідів. Зараз-день народження гитлера, а після завтра -леніна...У мене чуть не вирвалося- а сегодні день народження у дурнів, яки проголосували за блазня...всеукраїнське свято...але не хотілось образити двух дорослих дебілів....


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Віталій Гайдукевич 
3 ч.  · 
Коли суспільство дізнається ВСЕ по деталях "справи Червінського", оху.... в шоці будуть усі. Насправді. "Беззаконня", це дуже м'яке і пухнасте виначення. Це Росія в Україні. 
Тут кілька питань. До суспільства - усі розуміють, що в разі, якщо якимсь дивом Україні пощастить вишкрябатись із епохи слуг, серед нагальних питань буде: 
- що робити із прокурорами, службістами і суддями, які були обслугою режиму і зневажали закони?
- як привести до ладу системи? 
Гниле судове, прокурорське, адвокатське, службістське середовище треба не поставити на службу наступній владі, а кардинально привести до тями...
Як? Напевно питання до людей, чия тема реформа судової і правоохоронної систем - ЯК, БЛД, ЦЕ ПРИВЕСТИ ДО ЛАДУ?!
Це питання рівня "чи за таку державу воюють збройники?", "чи є сенс планувати надалі жити в Україні, де спокйно житимуть чорти, які творять репресії і гвалтують дух правосуддя?". Тобто питання "або ми, або вони - або притомні громадяни, яких дістало миритися із симулякрами, або чорти, що вважають, що схопили Бога за бороду".


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Масёк пишет:
Дай нам, Боже, якнайшвидше.
 
Спойлер:
Просто против Израиля и Тайваня россия не ведет пропагандистскую войну,
не покупает западных политиков, бизнесменов, журналистов,
не использует полезных идиотов,
а против Украины такая война идет как минимум десять лет!
Ведь не просто так условные Маск и Трамп считают украинцев и русских одним народом и одной страной, что тут какие-то разборки и не надо вмешиваться и помогать.
Вот поэтому полгода мы не получали помощь, примерно с октября-ноября,
трамписты-республиканцы вставляли палки в колеса,
так что и такой результат и такие цифры голосований = большая победа!

Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 940518261


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров погрожує ядерною війною між Росією, США, Великою Британією і Францією. Це прогнозована істерична реакція на допомогу Україні


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Sanchezz

Sanchezz
Супергуру Eye in the Sky
Виталий Портников   · 5 мин.  · 
За кілька хвилин до Пасхального седера я хочу не просто привітати тих, хто готується до святкування. Я хочу вкотре підкреслити особливість того, що одним з головних релігійних свят, які визначали існування нашої цивілізації, став саме Песах, змістом якого є жертовний похід за свободою, готовність за цю свободу помирати і боротися, чітка альтернатива покірності і рабству. Песах — це й нагадування про відповідальність тих, хто бажає залишити тебе у рабстві й покорі. Богословам важко пояснювати сьогодні жорсткість Бога, який не жалів нікого, хто опирався цьому нестримному бажанню свободи.  Але Бог — найкращий стратег. Він точно розумів, що присутній не при протистоянні євреїв і фараона, а спостерігає за протистоянням євреїв і їхніх гнобителів. Як і сьогодні точно розуміє, що спостерігає не за протистоянням українців і Путіна, а за протистоянням українців і росіян.  Не за протистоянням Ізраїлю і очільників Ірану чи ХАМАС, а за протистоянням євреїв і їхніх сусідів, сповнених бажання знищити і вбити. 
І висновки цього спостереження будуть такими самими, як і у часи Виходу. У обʼєктивності  Господа, у його витримці і винахідливості ви можете навіть не сумніватись. І так, він може не поспішати але ж запізнюється навіть американський конгрес :))).



Лучше и не скажешь!


---------------------------------------------------------
Стараюсь не спорить с дураками! Пусть они спорят друг с другом!

Масёк

Масёк
Catman
Sanchezz пишет:
Просто против Израиля и Тайваня россия не ведет пропагандистскую войну,
не покупает западных политиков, бизнесменов, журналистов,
не использует полезных идиотов,
а против Украины такая война идет как минимум десять лет!
Ведь не просто так условные Маск и Трамп считают украинцев и русских одним народом и одной страной, что тут какие-то разборки и не надо вмешиваться и помогать.
Вот поэтому полгода мы не получали помощь, примерно с октября-ноября,
трамписты-республиканцы вставляли палки в колеса,
так что и такой результат и такие цифры голосований = большая победа!

Привет, Масек! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 940518261
Привет! Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 940518261
а єто лишний раз показівает всю глупоту мараХфона и всех єтих фридомов.  Толку от  них  - сплошные минусы. Только отворачивает от Украины людей. когда видят ту муру.  И от таких дипломатических деятелей эпохи зеленстроя - типа ермачин и прочих. 
И ведь хоть кол им на голове теши - своэ гнут с упертостью ослов.  
Попкорн (общество, политика) - Том LXIX - Страница 14 3096864853

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу  Сообщение [Страница 14 из 17]

На страницу : Предыдущий  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следующий

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения